Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dievu_Baudejas

Misha_Tikras

Rekomenduoti pranešimai

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @Misha_Tikras
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: Geras administratorius, nemegstantis izeidinejimu ir keiksmu
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau:  Kai jis serveryje tai 80 procentu maziau izeidinejimu ir keiksmu, maciau kaip jis padeda naujokams, negaili del naujoko ir pinigu, jei paprasau ir masina sutaiso ir pagydo, manau jis geras administratorius ir vertas pagyrimo
4. Įrodymai (nebūtina):

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aciu Labai Vaidui, ir Baudejui, stengiuosi kiek galiu, o Deimantas tau noriu pasakyt , tu taip rasai nes nemegsti manes ir bandai mane sumenkinti,ir tik del to kad negali keiktis ir izeidinet kai as on:D, o kam reikes padesiu, ir pinigu duosiu, taves leidimo tikrai nesiklausiu mazas tu virsininkas esi kad reiktu atsiklausti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Kofe_Dragger rašė:

Visiškai neprisidedu, žaidėjas žaidime neprataria nei žodžio, naujokams niekada nepadeda bei neduoda pinigų, tik visus free mutin'a, manau šis administratorius nevertas pagyrimo bei administratoriaus statuso serveryje.

taves ir neprasau kad prisidetum, vertas as ar ne netau spresti, man admino free niekas neduoda beto ir neprasau, ir tu jo nenuperki, mutinu tik uz nusizengimus, tai yra uz keiksmu, uz izeidinejimus, pinigus kai duodu kazkokiam naujokui beabejo nesiskelbiu, man nereikia demesio is jusu visus pakankamai turiu jo, bet tavo nuomone man svarbi iras ja gerbiu 

 

ps: as nebuginu kaip tu reiskiasi esu labiau vertas admin vardo nei tu, tu net bana for free dejai Vaidas_Killer, maciau pats ir turiu ss kaip tai dariai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sau pagyrimą rašos iš kito acc, laikas baust.

 

Kalbant apie Mishą, nė iš tolo nepanašus į gerą administratorių, kiek būna serveryje, tiek tyli, kažko paprašai - tyli. Jis tiek daug serverio žaidėjų yra free užmutines, kad tiesiog masiškai bijo rašyt į betkokį chatą. Dėl įdomumo susikūriau naują paskyrą, paprašiau healo ( Misha turi 3LVL adminą) ir kaip manot kuo viskas pasibaigė? Gavau mutę už "įžeidimai" parašius žinutę "pahealint seniuk" 

 

Jeigu Misha geras adminas, aš tada GP direktorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Misha_Tikras rašė:

taves ir neprasau kad prisidetum, vertas as ar ne netau spresti, man admino free niekas neduoda beto ir neprasau, ir tu jo nenuperki, mutinu tik uz nusizengimus, tai yra uz keiksmu, uz izeidinejimus, pinigus kai duodu kazkokiam naujokui beabejo nesiskelbiu, man nereikia demesio is jusu visus pakankamai turiu jo, bet tavo nuomone man svarbi iras ja gerbiu 

 

ps: as nebuginu kaip tu reiskiasi esu labiau vertas admin vardo nei tu, tu net bana for free dejai Vaidas_Killer, maciau pats ir turiu ss kaip tai dariai

Paredagavai teksta su reason'u ''klaidos'', bet vistiek man nuo klaidų galva svaigsta, geriau už tuos taros pinigus kuriuos gauni nusipirk lietuvių žodyna iš pegaso ir nekomentuok nesamonių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...