Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Andrey_Bronislav

Ideja ekonomikai gerinti - Bauda pagal tavo pajamas.

nu dw balsuok  

262 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritari siai idejai?

    • Taip
    • Ne,komentaruose parasysiu kodel.


Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 valandas(-ų), Andrey_Bronislav rašė:

nu matai kai jau zmogus turi versla su 30k/min jis tuos krovinius veza ne tam kad uzsidirbt, o for fun ar seip nes neturi ka veikt.Ir ka jis gaus 20staru kurios kainuos jam 300k o kai jam verslas tuos 300k per 10min uzdirba,tai kazinau ar cia labai apsiverks kazkas, beto negalvok kad cia kas antras zmogus serve turi tokius verslus.

Tau gal tas ir vyksta for fun. Kai esi KOTR. Aš nežadu gaut įspėjimų ir skrist iš darbo, kad nevežu krovinių, kai to liepia valdžia. Logiška, kad keliu chlapą, nes tai ypač liečia fūristus. Kiekvieną kart sustabdytas nežadu mokėt 600k. 100 krovinių, tarkim, 5 darbuotojai, po 20 krovinių. Man asmeniškai tenka irgi 20. Iš jų, tarkim 7 neaptinka teisėsauga. 13 x 600.000 = 7.8m??????? Na jau ne. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Erdves_Taskas rašė:

Tau gal tas ir vyksta for fun. Kai esi KOTR. Aš nežadu gaut įspėjimų ir skrist iš darbo, kad nevežu krovinių, kai to liepia valdžia. Logiška, kad keliu chlapą, nes tai ypač liečia fūristus. Kiekvieną kart sustabdytas nežadu mokėt 600k. 100 krovinių, tarkim, 5 darbuotojai, po 20 krovinių. Man asmeniškai tenka irgi 20. Iš jų, tarkim 7 neaptinka teisėsauga. 13 x 600.000 = 7.8m??????? Na jau ne. Ačiū.

o koks tavo verslas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Prieš, kadangi esu dabar TRV (Tolimųjų reisų vairuotojas), kai vešiu narkotikus/ginklus ir mane pagaus teisėsaugą ras mano krovinyje nelegalių medžiagų, tai ką tu man siulai mokėt nežmoniškus pinigus už vieną krovinį?

2.Arba kaip dabar paplite yra, tiesiog mentas free star sudeda ir taip pinigus darysis?

3. Čia eina kalba apie verslus, tai kokius pinigus reikės mokėti tie kurie turiu nežmoniškus verslus? Pateiksiu kaip pavyzdį @Lukas_Upsider, pas jį yra didelis verslas, tai jam ar labai bus įdomu žaist kai tokios baudų bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Andrey_Bronislav rašė:

o koks tavo verslas

Koks skirtumas, koks tas verslas. Aš, pavyzdžiui, esu dirbantis žmogus. Aš tiek net ne visada pražaist galiu laiko, kad kasdien teisėsaugai po 8 m atbašliuot. Toks pasiūlymas man skamba, kaip diskriminavimas kai kurių sluoksnių, darbų ar netgi asmenų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Erdves_Taskas rašė:

Koks skirtumas, koks tas verslas. Aš, pavyzdžiui, esu dirbantis žmogus. Aš tiek net ne visada pražaist galiu laiko, kad kasdien teisėsaugai po 8 m atbašliuot. Toks pasiūlymas man skamba, kaip diskriminavimas kai kurių sluoksnių, darbų ar netgi asmenų.

nieko tu blet nebasliuosi baik zyst

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Paulius_Satan rašė:

1. Prieš, kadangi esu dabar TRV (Tolimųjų reisų vairuotojas), kai vešiu narkotikus/ginklus ir mane pagaus teisėsaugą ras mano krovinyje nelegalių medžiagų, tai ką tu man siulai mokėt nežmoniškus pinigus už vieną krovinį?

2.Arba kaip dabar paplite yra, tiesiog mentas free star sudeda ir taip pinigus darysis?

3. Čia eina kalba apie verslus, tai kokius pinigus reikės mokėti tie kurie turiu nežmoniškus verslus? Pateiksiu kaip pavyzdį @Lukas_Upsider, pas jį yra didelis verslas, tai jam ar labai bus įdomu žaist kai tokios baudų bus?

upsideris ftb :27_sunglasses:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...