Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Burrito_Dievas

Lumuxxas_Heat

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Lumuxxas_Heat
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: wallhack
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė:161130108431caf1f7210ba98115b33e490.png
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne adminas
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas video, 0:25 cheatina uzdeda /bega per dideli atstuma, tik pribeges prie manes iskarto surakina. As pradejau saudyti juos tpvip ir tada pradejau begti mano nick tikrai nemate, jei kazka rasysi "lumuxxai" kad sekti darei ar dar kazka bumeris logus tegul patikrina to tikrai nebuvo nes is afk isejau budamas tpswim, padariau tpvip ir iskarto nubegau ant platformos saudyti i teisesauga mano nick niekaip negalejai matyt

Pildymas: tu parodyk kada pradedi /sekti daryti o jau ne kaip darai sekti

 

prieš 3 valandas(-ų), Lumuxxas_Heat rašė:

Tpvipe prasilenkėm, padariau /sekti ir viskas aiškiaI matosi :DDDD

ties sita vieta ir suklydai mazindamasis, pas mane video matosi kad as buvau ant platforms ir tave saudziau tai kur tas prasilenkimas o tu sekti mane pasidarei 23:43:52 o tavo video nuo 23:43:31 kazkur lyginant pagal mano video ir iki to tarpo tu mano nick negalejai net matyt nes pas mane visas video ikeltas kur tu stovejai ir kada man /bega uzdejai o is niekur nieko neatspesi id kuris tave saudo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Burrito_Dievas rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Lumuxxas_Heat
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: wallhack
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė:161130108431caf1f7210ba98115b33e490.png
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne adminas
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas video as pradejau saudyti juos tpvip ir tada pradejau begti mano nick tikrai nemate, jei kazka rasysi "lumuxxai" kad sekti darei ar dar kazka bumeris logus tegul patikrina to tikrai nebuvo nes is afk isejau budamas tpswim, padariau tpvip ir iskarto nubegau ant platformos saudyti i teisesauga mano nick niekaip negalejai matyt

Sv :)

Spoileris

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Lumuxxas_Heat rašė:

Sv :)

  Slėpti turinį

 

 

[23:43:52] [COMM][14430] Lumuxxas_Heat: /sekti 36
[23:43:54] [COMM][1615] Lumuxxas_Heat: /sekti 36
[23:43:58] Burrito_Dievas „Desert Eagle“ -> Lumuxxas_Heat, 32.175647 m. (-0.092285 0.145263 -0.090687) diff: 0.928498 (6879 ms.)
[23:43:59] [COMM][5421] Lumuxxas_Heat: /gydyti
[23:44:04] [COMM][4836] Lumuxxas_Heat: /bega 36

 

tai reikia ilgesnio video

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vasia_Carter rašė:

@Lumuxxas_Heat Ikelk vaizdo irasa pries parasant /sekti. Jeigu nepateikti irodymu per 12 valandu nuo sio pranesimo, busi nubaustas.

Tu pažiek kiek laiko praėjo :DD, mano kompas ne lentyna, kad išsaugočiau visus video :DDDD, prasilenkėm tpvipe taigi mačiau kur nubėgo, pradėjo šaudyt pasidariau /sekti video matosi kuri įkėliau

P.S dirbant teisėsaugoje per dieną 10-20video... tai suprasi gal 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...