Eiti į turinį
Deimantas_Audi

Rep įgl leisti mutinti skelbimus į /vip nesant adminu

Reikia?  

47 balsai(-ų)

1. 1. A reik

Rekomenduoti pranešimai

prieš 44 minutes(-ių), Kornelijus_Kornis rašė:

Manyčiau visiems įgaliotiniams reikia duoti nemokamą 3 lygio administratorių :10_wink:

Kam to 3lvl? Ir pirmo užtenka

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Aš visiškai sutinku, jūs verkiat kad ir kiti darbai norės, tai WTF :DDDDD GI MEDIKAI NESUTEIKIA JOKIŲ VEŽIOJIMO PASLAUGŲ IR PNŠ. PAViDOLEI NEGALIU

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mutinti gali darbo valdžia, jei direktorius neaktyvus, prašykit adminų visada yra minimum 20-30 proc. žaidėjų adminai, o dienos metu tai dar ir daugiau. Aš pats dažnai būnu online kai reikalų neturiu, jei bijot naudoti komandą /report į až numeskit jei labai reikia forumas visad įjungtas, kai online esu. Pilna variantų tikrai nereikia šito, kartais net patys adminai mato, kad kažkas į vip skelbia pasižiūri /reporteriai ir užmutina.

Jei padarytų šį atnaujinimą nukentėtų ir tokia tema kaip ši: 

• Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ne bereikalo Deimanto_audi pasiulymas,tam ir yra sukurta /report komanda,kad kai pats negali uzmutint kiti uzmutintu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

esme yra paprasta.Tu dirbi reporteriuose,esi cj koks igaliotinis ir nori nardyt labiau i subine kad gautum dar aukstesnes pareigas del to ir rasai sita pasiulyma.Paliktum repus tau butu vapsie poxui ant skelbimu,ant repu ir t.t .Todel sakau pries,nes ir taip cia su tom mutem per grieztai yra jau padaryta.

• Patinka 1
  • Haha 2
  • Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš. Neturit pinigų ant 1lv admino, kad mutint žaidėjus kreipkis pas Misha_Tikras. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...