Eiti į turinį
Just_Say

Palikimo anketa

Rekomenduoti pranešimai

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „medikai palikimo anketa“

Jūsų Vardas_Pavarde ?: 

Kiek laiko išdirbote ?: 

Kodėl palikote darbą ?:

Kas patiko/nepatiko darbe ?: 

Atsiliepimai apie kolegas:

P.S Komentuoti gali tik direktorius/pavaduotojas ir asmuo, kuris palieka darbą

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Jūsų Vardas_Pavarde ?:  Robis_Vendetta

Kiek laiko išdirbote ?:  16d , pagal mano skaiciavius 

Kodėl palikote darbą ?: Numatoma atranka , i mano norima darba 

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Kazinau , kaip ir viskas patiko , geras kolektyvas buvo 

@Just_Say - Dabar zinau kad galvoji kad darba palikau del to kad nusikeikiau racijoje , bet ne . Net nesitikejau kad Lukoilas perleis tau drk . Bet dekui kad pasakei kokiam regione jis zaidzia .

@Arturas_Lukoil - Per visas 16d kol dirbau , tave maciau tik 1 karta , kodel net nezinau . Bet palinkeciau sekmes , ir pasiekti kazko gero vel

@Dav_Kas - Einam csgo :)

@Grazvidas_Pro - Kaip igaliotinis man tikrai patikdavai :) , linkiu siekti pav

@Erikas_Mycas - Dekui kad nekaziolinai kai keikiaus racijoj , o duodavai tik zodini ispejima :)

@Danielius_Infernuss - Stengdavaus is visu jegu pakliut i gmb , mano manymu , buvau jau labai arti to , nezinau ar tikrai , bet mano aktyvumas sumazejo , per ta laika pasikeite gmb vadas . Kodel beatboxinai per dc ?

SRR KO NEPAMINEJAU , LINKIU VISIEM SEKMES

@David_Adams, @Laimis_Fantasy, @Robertas_Gang, @Paulexass_Gta, @Elvinas_Duty, @Agnius_Pro, @Frank_Hunter, @Hubis_Bmw

• Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3
  • Už 3
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2018-11-01 at 20:36, Robis_Vendetta rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?:  Robis_Vendetta

Kiek laiko išdirbote ?:  16d , pagal mano skaiciavius 

Kodėl palikote darbą ?: Numatoma atranka , i mano norima darba 

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Kazinau , kaip ir viskas patiko , geras kolektyvas buvo 

@Just_Say - Dabar zinau kad galvoji kad darba palikau del to kad nusikeikiau racijoje , bet ne . Net nesitikejau kad Lukoilas perleis tau drk . Bet dekui kad pasakei kokiam regione jis zaidzia .

@Arturas_Lukoil - Per visas 16d kol dirbau , tave maciau tik 1 karta , kodel net nezinau . Bet palinkeciau sekmes , ir pasiekti kazko gero vel

@Dav_Kas - Einam csgo :)

@Grazvidas_Pro - Kaip igaliotinis man tikrai patikdavai :) , linkiu siekti pav

@Erikas_Mycas - Dekui kad nekaziolinai kai keikiaus racijoj , o duodavai tik zodini ispejima :)

@Danielius_Infernuss - Stengdavaus is visu jegu pakliut i gmb , mano manymu , buvau jau labai arti to , nezinau ar tikrai , bet mano aktyvumas sumazejo , per ta laika pasikeite gmb vadas . Kodel beatboxinai per dc ?

SRR KO NEPAMINEJAU , LINKIU VISIEM SEKMES

@David_Adams, @Laimis_Fantasy, @Robertas_Gang, @Paulexass_Gta, @Elvinas_Duty, @Agnius_Pro, @Frank_Hunter, @Hubis_Bmw

Sveikas Robi, daug nebendravom, bet per tą laiką, kol dirbai, iškvietimus ėmei tikrai greitai, pasikėlei 4 rangą, bet mėgdavai racijoje keiktis, už ką ir gavai įspėjimą, kuris mano manymu ir privertė tave palikti medikus. Apie kokį kitą darbą šneki numanau, todėl linkiu sėkmės tau ten patekti ir sėkmės ten siekiant savo tikslų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Frank_Hunter

Kiek laiko išdirbote ?: 13d.

Kodėl palikote darbą ?:Tiesa sakant nepalikau o buvau išmestas už cheat naudojimą bet vistiek norisi atsisveikinti su visais.

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viskas patiko.

Atsiliepimai apie kolegas: @David_Adams-Labas vakarėlis taigi atsiprašau kad sulaužiau pasitikėjimą manimi, kad dėl manęs tenka kentėt, taigi linkiu sėkmės tau darbe buvai vienas iš geriausių bendradarbių.

@Just_Say -Tavęs tai pat atsiprašau dėl to, kad medikų vardas tas geras gali būt prastesnis dabar dėl mano nesamonių.

@Hubis_Bmw-Na tavęs irgi nepamiršau kaip gero kolegos linkiu tau sėkmės darbe siekiant aukštumų.

@Rutis_Fresh-Linkiu tapti G.M.B nariu vietoj manęs ir siekti aukštumų.

@Robertas_Gang-Sėkmės tau ryboje nepralošk visko.

@Yasuoxas_Gaming-Nu ir tu dainorėli žinok mldc buvai tikrai linkiu lavinti rašybą kad greičiau parašytum

Nepykit ko nepaminėjau sėkmės darbe jumis

• Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes(-ių), Frank_Hunter rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Frank_Hunter

Kiek laiko išdirbote ?: 13d.

Kodėl palikote darbą ?:Tiesa sakant nepalikau o buvau išmestas už cheat naudojimą bet vistiek norisi atsisveikinti su visais.

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viskas patiko.

Atsiliepimai apie kolegas: @David_Adams-Labas vakarėlis taigi atsiprašau kad sulaužiau pasitikėjimą manimi, kad dėl manęs tenka kentėt, taigi linkiu sėkmės tau darbe buvai vienas iš geriausių bendradarbių.

@Just_Say -Tavęs tai pat atsiprašau dėl to, kad medikų vardas tas geras gali būt prastesnis dabar dėl mano nesamonių.

@Hubis_Bmw-Na tavęs irgi nepamiršau kaip gero kolegos linkiu tau sėkmės darbe siekiant aukštumų.

@Rutis_Fresh-Linkiu tapti G.M.B nariu vietoj manęs ir siekti aukštumų.

@Robertas_Gang-Sėkmės tau ryboje nepralošk visko.

@Yasuoxas_Gaming-Nu ir tu dainorėli žinok mldc buvai tikrai linkiu lavinti rašybą kad greičiau parašytum

Nepykit ko nepaminėjau sėkmės darbe jumis

Labas Frankai, gaila, kad teko tave išmesti už chetinimą. :/ Dirbai tu tikrai labai gerai, imdavai daug iškvietimų, bendravai su kolegomis per discordą, visada buvai geros nuotaikos.  Per gan trumpą laiką (2 savaites) spėjai pasiekti G.M.B., kvalifikatorių, bei 5 rangą medikuose, kas yra labai pagirtina. Linkiu tau sėkmės sarge ir gyvenime bei lauksime tavęs sugrįžtančio (be čytų :D).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Ignax_Design

Kiek laiko išdirbote ?: Apie 2 savaites

Kodėl palikote darbą ?:  Neaktyvūs, prasti įgaliotiniai, išskyrus David_Adams, puse bendradarbiu vpš kevalai, vardų neminėsiu, bet tikrai yra tokių, žodžiu pamoina truputį dirbti čia :D

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viršuj

Atsiliepimai apie kolegas: Normalesni tai būtų @Agnius_Pro, @Dav_Kas ir drk. Aišku yra ir kitų normalių, bet 60% darbuotojų man pasirodė kaip debiliukai :D

• Ačiū 1
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), Ignax_Design rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Ignax_Design

Kiek laiko išdirbote ?: Apie 2 savaites

Kodėl palikote darbą ?:  Neaktyvūs, prasti įgaliotiniai, išskyrus David_Adams, puse bendradarbiu vpš kevalai, vardų neminėsiu, bet tikrai yra tokių, žodžiu pamoina truputį dirbti čia :D

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viršuj

Atsiliepimai apie kolegas: Normalesni tai būtų @Agnius_Pro, @Dav_Kas ir drk. Aišku yra ir kitų normalių, bet 60% darbuotojų man pasirodė kaip debiliukai :D

Labas, labai ačiū už tavo nuoširdumą, tikiuosi kiti apie tave taip negalvoja.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?:  Grazvidas_Pro

Kiek laiko išdirbote ?:  nuo 2018-07-31 iki 2018-11-11. 103 dienas :O

Kodėl palikote darbą ?: Atsibodo ta pati rutina, noriu  išbandyti ką nors naujo, todėl užpildžiau į reporterius

Kas patiko/nepatiko darbe ?:  Patiko -  Kolegos, šiltas bendravimas, naujos pažinti , pabėgiojimai nuo policijos, smagūs vakarai discorde, įdomios treniruotės . Nepatiko - Daug vaikų, darbuotoju nepastovumas, verkimai dėl iškvietimų  

Atsiliepimai apie kolegas: Ką galiu pasakyti... Tingiu apie kiekvieną rašyt atsiliepimą, tai ždž sudėsiu jus į tier'us , ir sužinosit ant kiek jūs mldc

GOD TIER (Geriausi iš geriausių, pasitikiu jumis 100%  ir labai  labai myliu)

@Ari_Grande @Laimis_Fantasy @Jovaras_Rad @David_Adams @Random_Duona

I TIER (Labai mldc žmonės, su kuriais labiau teko bendrauti)

@Nedas_Net @Zygis_Airmaxas @Arturas_Lukoil @Just_Say @Aldass_Macius @Gintare_Devonne @Erikas_Mycas @Red_Blood @Frank_Hunter @Rutis_Fresh @Nedas_Slepavicius @Patrikas_Jesus(Patikrai žinai ką? Nieko)

II Tier ( Biški mldc, bet nelabai teko bendrauti )

@Dav_Kas, @Agnius_Pro @Lumuxas_Heat @Danielius_Infernuss @Hubis_Bmw @Yekaterina_Guseva @Evaldas_Didzi @Mind_Feak @Rida_Sarg @Ricius_Litas@Erik_Samp

III TIER (LĖVI ŽMONĖS)

Tokiu nėra :)

Ko nepaminėjau sorry , gal praleidau ar pamiršau. ;/ Jei atsiminsiu pridėsiu.

Plz paspauskit +rep nes man trūksta dėmesio. 

Redaguota , redagavo Grazvidas_Pro
  • Patinka 1
  • Liūdnas 7
  • Už 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-ių), Grazvidas_Pro rašė:

Kodėl palikote darbą ?: Atsibodo ta pati rutina, noriu  išbandyti ką nors naujo, todėl užpildžiau į reporterius

Kas patiko/nepatiko darbe ?:  Patiko -  Kolegos, šiltas bendravimas, naujos pažinti , pabėgiojimai nuo policijos, smagūs vakarai discorde, įdomios treniruotės . Nepatiko - Daug vaikų, darbuotoju nepastovumas, verkimai dėl iškvietimų  

Atsiliepimai apie kolegas: Ką galiu pasakyti... Tingiu apie kiekvieną rašyt atsiliepimą, tai ždž sudėsiu jus į tier'us , ir sužinosit ant kiek jūs mldc

@Nedas_Net @Zygis_Airmaxas @Arturas_Lukoil @Just_Say @Aldass_Macius @Gintare_Devonne @Erik_Samp @Red_Blood @Frank_Hunter @Rutis_Fresh @Nedas_Slepavicius

@Dav_Kas, @Agnius_Pro @Lumuxas_Heat @Danielius_Infernuss @Hubis_Bmw @Yekaterina_Guseva @Evaldas_Didzi @Mind_Feak @Rida_Sarg @Ricius_Litas

III TIER (LĖVI ŽMONĖS)

eik tu sau as god tier <3 einam i repus drg

Redaguota , redagavo Jovaras_Rad
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-ių), Grazvidas_Pro rašė:

@Nedas_Net @Zygis_Airmaxas @Arturas_Lukoil @Just_Say @Aldass_Macius @Gintare_Devonne @Erik_Samp @Red_Blood @Frank_Hunter @Rutis_Fresh @Nedas_Slepavicius

@Dav_Kas, @Agnius_Pro @Lumuxas_Heat @Danielius_Infernuss @Hubis_Bmw @Yekaterina_Guseva @Evaldas_Didzi @Mind_Feak @Rida_Sarg @Ricius_Litas

III TIER (LĖVI ŽMONĖS)

Labas Gražvidai ! Nesitikėjau iš tave kad paliksi , galvojau išliksi dar daugiau.  Bet didelis ačiū tau už viską ka esi man padėjas , linkių tau sėkmės reportuose gal dar kada nors susitiksim kokiam nors darbe 

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Grazvidas_Pro rašė:

@Nedas_Net @Zygis_Airmaxas @Arturas_Lukoil @Just_Say @Aldass_Macius @Gintare_Devonne @Erikas_Mycas @Red_Blood @Frank_Hunter @Rutis_Fresh @Nedas_Slepavicius @Patrikas_Jesus(Patikrai žinai ką? Nieko)

@Dav_Kas, @Agnius_Pro @Lumuxas_Heat @Danielius_Infernuss @Hubis_Bmw @Yekaterina_Guseva @Evaldas_Didzi @Mind_Feak @Rida_Sarg @Ricius_Litas@Erik_Samp

III TIER (LĖVI ŽMONĖS)

Labas Gražvidai, manau ne aš vienas nesitikėjau, kad paliksi mūsų kolektyvą ir atsisakysi įgaliotino. Išdirbai tikrai labai ilgai, pasiekei taip pat ganėtinai daug - įgaliotinį. Kiek bendravom, tai susidariau nuomonę, kad esi linksmas žmogus, su kuriuo smagu pabendrauti bei pasijuokti. Per visą savo buvimą medikuose galiu pasakyti, kad buvai vienas geriausių įgaliotinių, kiek buvau matęs (tik ant galo biški apsileidai :( ). Labai gaila, kad palieki ir medikuose tavęs trūks, tikiuosi, kad vis dar užsuksi į mūsų discordą. O už savo pasiekimus patenki į medikų garbės lentą! Sėkmės tau reporteriuose siekti savo tikslų. 

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 valandas(-ų), Grazvidas_Pro rašė:

III TIER (LĖVI ŽMONĖS)

Ė tu Noliferi(P.S Aš irgi buvau noliferis ir esu :D) Mldc žmogeliukas esi palaikei mane iki pačio galo <3 Šiandien tiptik sakau užeisiu į sarg'o forumą apžiūrėt medikų skilties, nueinu pažiūriu Gražvis paliko medikus :/ Galvojau gal pačiam grįšti :D Nu seniuk sėkmės kitam darbe, mldc mldc <3 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Evaldas_Didzi

Kiek laiko išdirbote ?: 2men 5d

Kodėl palikote darbą ?: Noro nėra rasti laiko sampui

Atsiliepimai apie kolegas: Ačiū visiems už gerą darbą, norėčiau asmeniškai padėkoti geram buvusiam direktoriui @Arturas_Lukoil, ačiū už pagalbą, puiku darbą mūsų dabartiniam direktoriui  @Just_Say, ačiū už bausmes, pamokas, gerus vakarus discordo kanale buvusiai mūsų komandos pavaduotojai (galvojau, kad nuo tavo rankos krisiu iš medikų) @Ari_Grande, atsiprašau, žinau kad tave erzindavau su savo misijom ir buvau atsibodęs, buvai draugiškas, geras įgaliotinis, savo laiku geriausias iš kompanijos įgaliotinių @Grazvidas_Pro, ačiū už gerą bendradarbiavimą discord kanale labai daug padėjome vienas kitam, tikiuosi kada nors padainuosime dar, buvai geriausias bikboxeris @Danielius_Infernuss, mūsų pradžia buvo ne kokia, tai pykčiais, bet paskiau susitaikėme ir esi ne viena kartą padėjąs man, bet bendravome mažai @Aldass_Macius, ačiū už žiauriai gerą kompaniją, buvai vienas iš geriausių medikų kompanijoje žmonių, ne vieną dieną praleisdavome kartu sampe, bei discorde @David_Adams, labai esi energingas mano nuomonę, bet tau trūksta truputi idėjų būti įgaliotiniu, bet manau buvai draugiškas ir fainas bičiulis @Laimis_Fantasy, taip pat su tavim ne mažai bendravome, bet manau paskutiniu metu pašlijo mūsų bendravimas arba aš klystu, bet šaunus žmogelis esi @Hubis_Bmw, buvai gan draugiškas, labai buvo gaila, kai palikai mus ir nebe bendravai discorde @Patrikas_Jesus. buvai prikolnas, žinau, kad tau labai daug kartų buvau pakėlęs nuotaiką su savo nesąmonėmis, dainomis liūdna be tavęs discorde  @Zygis_Airmaxas, mažai bendravome, bet esi draugiškas, visada pasisveikini, vadinasi esi mandagus, o tai geras bruožas @Lumuxxas_Heat, na tavęs irgi nepažinau, bet esi draugiškas, linkiu tavo internetui pagerėti @Dav_Kas. Atsiprašau ko nepaminėjau, ačiū visiems už gerą darbą, sėkmės jums tolimesniame sargo žaidime, tikiuosi dar kada pareiti į jūsų kompaniją vėl!

• Ačiū 4
  • Haha 2
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Evaldas_Didzi rašė:

Atsiliepimai apie kolegas: Ačiū visiems už gerą darbą, norėčiau asmeniškai padėkoti geram buvusiam direktoriui @Arturas_Lukoil, ačiū už pagalbą, puiku darbą mūsų dabartiniam direktoriui  @Just_Say, ačiū už bausmes, pamokas, gerus vakarus discordo kanale buvusiai mūsų komandos pavaduotojai (galvojau, kad nuo tavo rankos krisiu iš medikų) @Ari_Grande, atsiprašau, žinau kad tave erzindavau su savo misijom ir buvau atsibodęs, buvai draugiškas, geras įgaliotinis, savo laiku geriausias iš kompanijos įgaliotinių @Grazvidas_Pro, ačiū už gerą bendradarbiavimą discord kanale labai daug padėjome vienas kitam, tikiuosi kada nors padainuosime dar, buvai geriausias bikboxeris @Danielius_Infernuss, mūsų pradžia buvo ne kokia, tai pykčiais, bet paskiau susitaikėme ir esi ne viena kartą padėjąs man, bet bendravome mažai @Aldass_Macius, ačiū už žiauriai gerą kompaniją, buvai vienas iš geriausių medikų kompanijoje žmonių, ne vieną dieną praleisdavome kartu sampe, bei discorde @David_Adams, labai esi energingas mano nuomonę, bet tau trūksta truputi idėjų būti įgaliotiniu, bet manau buvai draugiškas ir fainas bičiulis @Laimis_Fantasy, taip pat su tavim ne mažai bendravome, bet manau paskutiniu metu pašlijo mūsų bendravimas arba aš klystu, bet šaunus žmogelis esi @Hubis_Bmw, buvai gan draugiškas, labai buvo gaila, kai palikai mus ir nebe bendravai discorde @Patrikas_Jesus. buvai prikolnas, žinau, kad tau labai daug kartų buvau pakėlęs nuotaiką su savo nesąmonėmis, dainomis liūdna be tavęs discorde  @Zygis_Airmaxas, mažai bendravome, bet esi draugiškas, visada pasisveikini, vadinasi esi mandagus, o tai geras bruožas @Lumuxxas_Heat, na tavęs irgi nepažinau, bet esi draugiškas, linkiu tavo internetui pagerėti @Dav_Kas. Atsiprašau ko nepaminėjau, ačiū visiems už gerą darbą, sėkmės jums tolimesniame sargo žaidime, tikiuosi dar kada pareiti į jūsų kompaniją vėl!

Labas dar kartą Evaldai (Goke :D), gaila jog dingo tavo noras žaisti sampą, visada tave matydavau discorde, būdavai tikrai aktyvus.

Sėkmės kituose žaidimuose ir gyvenimeee <3

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 valandas(-ų), Evaldas_Didzi rašė:

Labas Evaldai, medikuose išdirbai labai ilgą laiką - virš dviejų mėnesių, tačiau tavo aktyvumas buvo labai prastas, per visą tą laiką, turbūt kokias 3 savaites buvai neaktyvume. Kiek pamenu, įsidarbinęs turėjai labai daug noro žaisti ir siekti aukštesnio rango, bet labai gaila, kad tas noras dingo. Sėkmės darant, tai kas šiuo metu tau patinka :)

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...