Eiti į turinį
Just_Say

Palikimo anketa

Rekomenduoti pranešimai

2020-09-14 at 20:08, Rajono_Velnias rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Rajono_Velnias

Kiek laiko išdirbote ?:  7 mėnesius ir 1 dienikę

Kodėl palikote darbą ?: Pabodo tą pati rutina, ****** kai kurie bendradarbiai neminėsiu garsiai ir be to noriu išbandyt kažką naujo.

Kas patiko/nepatiko darbe ?:  Viskas patiko šauni valdžią nestumia dūros.:4_joy:

Atsiliepimai apie kolegas:

Tai norėčiau pradėt nuo tavęs @Marius_Golden. Nū tai ką seniuk, norėčiau padėkot, kad išvis priimei į medikus su 2/3 klaidomis. Buvai tikrai šaunus direktorius nusimanai savo darbą, iš pradžių atrodei tikrai rimtas ir piktas bet po kiek laiko supratau, kad tikrai ne toks esi koki isivaizdavau  iš pradžių. Žinau , kad mėgai baust įspejimais mane  ir tavo dėka turiu 7 isp iš mediku. :4_joy: 

@Dominykas_Trol Visu pirma tai dėkoju už įgaliotinio pareigas, manau nenusivylei man jį duodamas. Pamenu kai ***** protą, kad nepravedžiau trefkes ir įšovei 0,5 isp :2_grimacing: .Tikrai diedas esi mldc, greičiau grįžk į medikus nes reik tavo tvarkos. 

@Rukau_Malborke Va šitas pacas tai tikrai išsiskyrė iš visų. Visu pirma patikdavo kai greit imdavai iškvietimus ir erzindavai tuos kurie neturėdavo minimumo. @Patrikas_Jesus Manau šitas pacas vertas pakeist mano vieta įgaliotinio poste, jei to nepamatysiu ateinančiomis dienomis gausi ragu. Ir nuversiu iš direktoriaus posto nespėjus perleist direktoriaus. Gerai juokauju, bet mano nuomone iš esamų mediku tik jis nusipelnė įgaliotinio posto. :4_joy::4_joy: Tai kad Rukau laikyk kardana ir nenuleisk ranku. 

@Domsiux_Drift Sveikas buvęs pavaduotojau žadėjau atsisakyt igl Rugsėjo 10 bet uždelsiau tai atsisakiau šiandien. Daug Nieko nelinkėsiu bet sėkmės armuhoj ir gal dar kada susitiksim medikuose kai grįši iš tarnybos.

@Rencis_Samp Tai ką tu. Laikyk įgaliotini ir rodyk kitiem pavyzdį, nes domsiux'as neaktyvume likai vienas gal kaip nors susitvarkysi.

@Kentas_Yees Sw mentas. Palik tuos swatus ir judam į repus valdžios imt nes tie agurkiniai žluge :D.

@Don_Desperado Kas tu toks per randomas medikuose? Pasikėles baisiai kai gavai G.M.B vadą džiaukis, kad nenuverčiau bet žinau kad igl niekas neduos :) Tai kad džiaukis vadu kol dar turi :DDDDD

@Gabija_Doremi Hello gal dar susirašysim ateisiu g pas tave į rancheri. Be to minėjai turi kalbėjimą gera, tai kai reiks parašysiu į snepa nes fb neduodi :17_heart_eyes: Myliu bučiuoju :16_relieved:

Ko nepaminėjau nepykit baisiai gal nelabai suėjom :) Arba neilgai dirbot..

@Nedas_Kisteris @Laimis_Fantasy @Paulexas_Gta @Ponas_Senjoras @Kovid_Devyniolika @Cernius_The @Zhorik_Boyko @Ernesta_Rorry @Monika_Hrest @Kestutis_Litulskis @Elvinas_Duty @Aldass_Macius @Yekaterina_Guseva @Gvidux_Gidux tingėjau tau rašyt Gvidai :D

Nū tai ką Velnias sako Jums atea:18_kissing_heart: P.S dėl klaidų beraštis esu :4_joy:

Bruh jau palikes esu xDD

7d mentu pabuvau :/

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...