Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Neidas_Slow

Naujas darbas

Ar pritariate?  

133 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate?

    • Pritariu
      82
    • Nepritariu
      51


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

Taigi turiu tokią idėją, jog serveryje atsirastų dar vienas darbas. Kadangi pagalvojau, jeigu nuo tolimųjų reisų vairuotojų priklauso ginklų ir narkotikų prekeiviai, mafijos, gaujos ir automobilių parduotuvės, tai galėtų ir tolimųjų reisų vairuotojai priklausyti nuo kažko. Tą kažką dabar ir norėčiau pasiūlyti. Tai būtų naujas darbas kurio darbuotojai gamintu ginklus, narkotikus ir(gal) automobilius. 

 

Kaip tai veiktu?

Tarkim yra nustatytas prekių skaičius kuris privalo būti pagamintas per dieną. Pagaminta prekė iškart automatiškai keliauja į pasikrovimo punktus iš kurių tolimųjų reisų vairuotai pasikrautu ir vežtu į tam tikras vietas kur jiems nurodyta. 

 

Kaip vyktu gamyba?

Šito dar pats nesu apgalvojęs, bet manau, jog į tai galėtų įsiterpti ir ūkininkai, bent jau narkotikų gamyboje, o toliau būtų taip, jog žaidėjas turėtų pasiimti tam tikrų medžiagų iš vienos vietos, paskui nueiti į kitą, ten pradėti prekių gamybą ir kai prekės bus pagamintos kaip ir sakiau jos automatiškai nukeliautų į pasikrovimo punktus.

 

Manau tikrai atsirastų norinčių dirbti šiame darbe, tik reikėtų labiau pagalvoti kaip jį padaryti įdomesnį, jog nebūtų taip nuobodu gaminti prekes kaip, kad aš papasakojau.  Aišku darbas būtų su pakvietimu, jog darbuotojai gautų spaudimo gaminti. Ir galėtų būti kelios gamyklos, pavyzdžiu: viena gamina ginklus, kita narkotikus ir(gal) dar kita automobilius. Tai tiek, sutinkate su idėja ir turite ką pridėti atsakykite į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia nežinau aš ar esu už ar esu prieš šitą įdėja nes, nepaaiškinai kaip jie gamintu juos, kažką sugalvotum tai tikrai butu neblogai, bet gaminti ginklus,narkotikus tai kaip? gi nesedėsi kažkokiam fabrike ir kažką darysi, dar daug ką reikia pridėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Jason_Soreno rašė:

Buvo siūlyta kažkas panašaus, per daug pysalo - Prekeiviai moka TRV , TRV mokės tai nesamonej?? Biski paliava

nebūtinai, būtų galima iškarto kai prekeiviai sumoka trv automatiškai kad atskaičiuotų ir gamintojams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar žėk, nėra gamintojų on, TRV pasikrovimuose nėra pvz ginklų, o mafijos ar gaujos nori užsisakyti juos, ką tada daryt? Prieš

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Ganja_Cocaine rašė:

Dabar žėk, nėra gamintojų on, TRV pasikrovimuose nėra pvz ginklų, o mafijos ar gaujos nori užsisakyti juos, ką tada daryt? Prieš

būtu galima padaryti, kai gamina dalis gaminių eina į rezervą, iš kurio eiti į pasikrovimo punktus jeigu nėra gamintojų on

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažka pavasarį ar vasara panašaus siūlė. Nemanau ar darys, nes kaip ir sakė np moka trv, o trv ir taip moka už narku gavima. tai dar trv turės mokėti tam darbui, tai išeina kad trv/np daugiau mokės nei dabar. Jai viskas apgalvotum manau kad kažkas išeitų. Aš už reikia sarge naujo darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...