Eiti į turinį
Jonis_Apzeltukas

◘ STATYBOS .. TAPYBOS ◘

Rekomenduoti pranešimai

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âstatybos lažybosâ

Sveiki, kaip dauguma žinome yra tokių žaidėjų kurie mėgsta turėti namus kurie būna: sklypai; namai su statomu interjeru; ir panašiai (kas yra statoma). Aš šioje temoje nieko nemokinsiu ar panašiai, bet - čia bus maža parduotuvėlė. Šioje parduotuvėlėje galėsite užsisakyti mūsų - statybininkų paslaugas už kurias teks sumokėti žaidimo pinigais (milijonais). Už kiekvieną atskirą dalyką bus atitinkama suma, bet tikrai - ne šimtais tūkstančių, o jau milijonais..

 

taisyklės kurių būtina laikytis

norint užsisakyti kažką turite pakomentuoti apačioje įterpę anketą ir atsakę į jos klausimus

uždėti +repą ant šios mano sukurtos temos

nesikeikti anketoje, nevartoti įžeidimų, nesąmoningų rašliavų ir panašiai

sutikti su kaina - kitaip nedarysime jeigu nesutiksite su mūsų kainomis

keikiantis/įžeidinėjant/komentuojant nesąmones - juodasis sąrašas

forumo slapyvardis su žaidimo slapyvardžiu turi SUTAPTI kitaip - į anketą nekreipiama dėmesio

 

anketos šablonas

jūsų vardas_pavardė žaidime:

kokio tipo norėtumėte, kad statybininkai jums pastatytų? (interjeras, sklypas, namas..):

ar uždėjote +repą ant šios temos bei susipažinote su mūsų taisyklėmis?:

ar sutinkate su mūsų statybų kainoraščiu? (būtina):

ar užpildėte viršuje esančius klausimus bei neturite patys klausimų?:

 

kainoraštis

namas be interjero: 25-35 milijonų

namas su interjeru: 30-40 milijonų

interjeras be namo: 20-30 milijonų

kiemas be interjero/namo: 15-25 milijonų

garažas be interjero: 8 milijonai

garažas su interjeru: 10 milijonų

kitos visokios dalelytės, užbaigimai ir kt.: kaina sutartinė, įvertinama pagal sunkumą

 

juodasis sąrašas

kaip į galima patekti? į jį pateksite nesilaikę taisyklių, įžeidinėję mūsų statybininkus (nesvarbu ar forume ar žaidime), komentuodami nesąmones po tema ir kt. Daugiausiai dedame į juodąjį sąrašą dėl to jog klientas - įžeidinėja bei keiksnoja mus - statybininkus.

 

vardas_pavardė [kodėl pateko į juodąjį sąrašą] [išsipirkimo kaina]

vardas_pavardė [kodėl pateko į juodąjį sąrašą] [išsipirkimo kaina]

vardas_pavardė [kodėl pateko į juodąjį sąrašą] [išsipirkimo kaina]

 

mūsų statybininkai

Eimis_Nitro - pažengęs, geras statybininkas

Ainaras_Cool - parduotuvėlės savininkas

PRIMENU: loading...

 

 

mr. Ainaras_Cool (įkūrėjas)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 26 minutes(-ių), Salamas_Noris rašė:

manau žaidėjai tokias paslaugas pirks tik iš gerai žinomų ir gražiai statančių statybininkų ;)

Sveikas pone geras statybininke. Visi mes norime kažko išmokti, kažką daryti ir panašiai. Tu išmokai taip pat kaip ir mes mokomės. Visi kažko išmoksta, nebūtina kritikuoti iškarto, bandysim kažką statyti, mokysimės ir viskas, o ne iškart kišti savo liežuvį kur nereikia. Nestatysiu aš ,,vilų“ ar kažko kitko, kas labai sunku, pradėsiu nuo mažesnių dalelyčių, ankščiau taip pat statydavau - tai tiek. Bet ... tavo žodžiai įžeidžia ir tiek.

  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 54 minutes(-ių), Ainaras_Cool rašė:

Sveikas pone geras statybininke. Visi mes norime kažko išmokti, kažką daryti ir panašiai. Tu išmokai taip pat kaip ir mes mokomės. Visi kažko išmoksta, nebūtina kritikuoti iškarto, bandysim kažką statyti, mokysimės ir viskas, o ne iškart kišti savo liežuvį kur nereikia. Nestatysiu aš ,,vilų“ ar kažko kitko, kas labai sunku, pradėsiu nuo mažesnių dalelyčių, ankščiau taip pat statydavau - tai tiek. Bet ... tavo žodžiai įžeidžia ir tiek.

O dieve.. :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ankščiau statydavau gal prieš gerus pusę metų, nuotraukas buvau pasidaręs kadangi - naujas kompiuteris jų nebėra. Dabar esu daugiau pramokęs, norėjau pasakyti, kad nestatau tobulai, bet tikrai ir ne tvartus statau. Dėl kainų.. Kainos tikrai ne milžiniškos palyginus su mūsų Salamu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ir realiai kainas surašiau RANDOM, iš tikrųjų gavus užsakymą - sugalvočiau atitinkamą kainą pagal sunkumą; įvairovę; dydį ir panašiai, o ne šiaip iš lempos kainą uždėjau ir viskas. Kritikuot - kritikuokite, bet jeigu šmeižiat - šmeižkit, nors nekreipiu į jus dėmesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...