Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Shelby_Cobra

× Pašalinimas ×

Ar sutinkate su pasiūlymu?  

95 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su pasiūlymu?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, abejoju ar tai bus įgyvendinta, bet vis vien pasiūlysiu...

 

Pasiūlymas: Šalinti naujai įdėtus, (SF mieste priešingas eismo juostas skiriančius barjerus(versijos 2.12.31).

 

P.s Nežinau kaip daugumai žaidėjų yra ar jiems nusispjaut ar ne, bet mano manymu tai gadina serverio įvaizdį ir malonumą žaisti vienam pagrindinių serverio mieste su tokiomis nesąmonėmis. Asmeniškai manau, kad visiškai nereikalinga dalykas ir tik gadinimas gero žemėlapio, bei papildoma apkrova nereikalinga su tokiomis kliūtimis.

 

Ačiū už dėmesį, nors ir nelabai manau kad bus panaikinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Jason_Qnert rašė:

Įvaizdį gal ir sugadina, bet protingai mąsto Bumeris kadangi teisėsauga visų nesugaudo, o kiekvienas važinėja kaip nori. Todėl nei už nei prieš

Kas čia gero tu man pasakyk? Nei vienam žaidime normaliam tokių pievų nesugalvotum ir nepamatytum, gal tau ir tinka, bet tikrai ne visiems įskaitant ir mane. Tiek metų nereikėjo, ir šiaip sumastė viena diena tokia lempa įšaut... Nieko asmeniško, tik atrodo kvailoka daryti tokias lempas.

 

P.s Primena kai naujus serverius katik sukurtus su tokiais dalykais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Mantas_Retly rašė:

Prieš, kažkas verke kad teisesauga negailėdama baudžia už non rp belekiek star, tai va padarė dalyką, kad mažiau non rp darytumem ir mažiau start gautumėm.

Tokie dalykai negelbėja nuo bausmės, jeigu pats važinėji ne pagal KET... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...