Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nojus_Mitkus

SVEIKATOS ABC (S01E02) KĄ VALGYT, KAD NESTORĖT?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki brangieji, su džiugesiu noriu paskelbti naująjį sveikatos laidų ciklą „SVEIKATOS ABC“, kurių metu galėsite sužinoti daug naudingos informacijos, kaip gydytis sergant įvairiomis ligomis (sarginiams bus labai naudinga), bei tiesiog daug naudingų patarimų, informacijos buičiai bei bendrai savijautai gerinti. Antroji serija jau čia:

 

1. S01E02 (KĄ VALGYT, KAD NESTORĖT?)

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Frozen_Inferno rašė:

Ne tau tokius video kurti, kai pats bet ką valgai, o ypač ne sarginiam tokie video, kai, kas koks trečias ar ketvirtas čia jaučiu 10 atsispaudimų nepadaro tai ką dar kalbėt apie mityba.

ačiū, bet gaila, jog nesupratai, jog čia ne video kuriu ;) O ką aš valgau tu tikrai nežinai :*

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Nojus_Mitkus rašė:

ačiū, bet gaila, jog nesupratai, jog čia ne video kuriu ;) O ką aš valgau tu tikrai nežinai :*

Koks skirtumas, garso įrašą ar ką, nesidomiu tokiais dalykais tai ir neapsikraunu išskirinėdamas... nu kiek žinau tu ten visokius sumuštinius ir pyragus valgai tai nemanau, kad ir ne per video kažką sveikesnio valgai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Koks skirtumas, garso įrašą ar ką, nesidomiu tokiais dalykais tai ir neapsikraunu išskirinėdamas... nu kiek žinau tu ten visokius sumuštinius ir pyragus valgai tai nemanau, kad ir ne per video kažką sveikesnio valgai.

Na, ačiū už tavo "manymą" tuomet ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Domas_Sliuuzas rašė:

saldiklis nėra angliavandenis, ir greičiausiai jis (saldiklis) net nesukelia insulino pakilimo, nes organizmas reaguoja ne į saldumą, o į patį angliavandenį

Kviečiu pasiskaityti internete ir pasidomėti... tik tiek pasakysiu, nes tai ką pasakei yra labai didelis neteisingas lozungas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Nojus_Mitkus rašė:

Kviečiu pasiskaityti internete ir pasidomėti... tik tiek pasakysiu, nes tai ką pasakei yra labai didelis neteisingas lozungas.

prisiskaito delfiuose nesamonių ir teikia čia visiems klaidingą informaciją

ever heard of deepdyve? ebscohost? pubmed?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Domas_Sliuuzas rašė:

prisiskaito delfiuose nesamonių ir teikia čia visiems klaidingą informaciją

ever heard of deepdyve? ebscohost? pubmed?

delfiuose? :D nesąmonių? :D tu įrašyk mano skaitomą tekstą į google, bent dalį kažkokią, pažiūrėsim, kokia jo kilmė :D Man iš vis nesuprantama, kaip tu gali taip teigti vapše nieko nežinodamas :D visi čia tokie sarge, amžinai pult, lozunguot šūdus visokius nieko nežinant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...