Eiti į turinį
Red_Beer

Interviu su Arnas_Anatomys ir Danielius_Johnson

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Štai šeštasis mano laikraščio leidinys. Jame aprašysiu jau serverio žaidėjus. Taigi, sėkmės skaitantiems

aa62c9572c60e124e86730ecd4027285392.png

Sveiki, mano vardas Arnas_Anatomys ir šiandien jums paseksiu pasaką kaip serveryje žaidė žmogus, kuris medikus padarė darbu, į kurio atrankas susirinkdavo daugiau snukių nei visų teisėsaugų sričių sudėjus. Serveryje pradėjau žaist kažkur 2012 metais, pirmas nick būdavo Arnas_Rider, kadangi su draugo nick būdavo Edgaras_Rider. Nick'ai kilo iš to, kad serveryje šokinėdavom su dviračiais ir bandydavom padaryti triukus. Viską fotografuodavom su tuo fotoaparatu, kurį gali nusipirkti iš kioskio sarg'e. Pirmas darbas su pakvietimu buvo beroc taxi darbas, į kurį priėmė draugas Ernestas_Dream (dabar Ernestas_Friberg arba Friiberg bbž). Ten nedirbau labai ilgai, kadangi lėvas direktorius buvo. Tame darbe nieko nepasiekiau, o paskui vaikščiojau iš darbo į darbą, nesiekdamas nieko gero. Tada vieną dieną nusprendžiau patekti į medikus pas @Extreme_Right ir Vaskia (nepamenu pavaduotojo V_P). Ten susipažinau su savo amžinu draugeliu @Ernestas_World. Nuo ten ir prasidėjo mano kilimas karjeros laiptais sarge. Pradirbus mždg 1-2 mėnesius man buvo pasiūlytas medikų pavaduotojas. Nepabijojau nieko ir pasiėmiau tą pavaduotoją. Jį laikiau 2 savaites tam, kad @Extreme_Right vėl pasiimtų direktorių, kadangi jis buvo kažkur išvykęs ar kažkas pnš. Po nedaug laiko, vėl gavau pavaduotoją pas @Extreme_Right, bet šįkart ilgesniam laikotarpiui. Kadangi pavaduotojo nebe atsisakiau, man buvo pasiūlytas direktorius. Šito šanso irgi nepraleidau ir tikrai paskui dėl to nepasigailėjau. Gavus direktorių, pavaduotoją iškart paskyriau @Ernestas_World ir pavaduotojo niekada nepakeičiau. Direktoriumi išbuvau 5 mėnesius, norėjau 6, bet jau nebebuvo noro. Per tą laiką, su Ernestu stengėmės iš šio darbo išpešti kuo daugiau ir tiesiog nesedėti rankų sudėjus. Manau, kad šis darbas tapo daugelio mylimas dėl to, kad teamspeak'e visada sedėdavo maždaug 20 snukių, nors jis būdavo neprivalomas, o ten aš prikolindavau tiek iš savęs, tiek iš kitų, o su visais darbuotojais buvome draugai ir nevyko jokios diskriminacijos. TS nebijodavau kalbėti apie nelegalias veiklas, ddos, kadangi visi buvom savi, o mane nuversti būtų užtekę padaryti vieną video :D. Būdamas medikų direktoriumi nežiūrėjau į kitus darbus, nebandžiau kažką aplenkti ar pnš, tiesiog viskas gavosi savaime, kadangi pastangų su Ernestu dėjom daugiau, nei to reikėjo. Išbandėm įvairių naujovių, kai kurias ištrynėm, jei ne mes, dabar nebūtų jokių GMB, jokių kvalifikacijų ranguose ir darbas būtų tiesiog paprasčiausias iškvietimų rinkimas, be jokio postūmio ir noro siekti kažko. Taip pat negailėjome pinigų premijoms, akcijoms, nes gi darbuotojai norės čia pasilikti, pamatę, kad valdžia nežiūri, kur prastumti milus, o kaip tik atvirkščiai - kaip juos išdalinti darbuotojams. Vis dėl to, manau, kad mūsų su @Ernestas_World didžiausias varikliukas būdavo treniruotės ir jos tikrai būdavo įvairios. Buvo ir lenktynių iš pliusų ir šiaip įvairiausių veiklų, kurios kartais nevisada buvo susijusios su darbu, bet manau, kad tai vistiek būdavo įdomiau, nei važinėti į iškvietimus. Įgaliotinių pakeičiau tikrai nemažai, bet ir direktoriumi išbuvau tikrai nemažai laiko. Tada prasidėjo dienos, kai darbuotojų būdavo tiek daug, kad pradėjau rangus tikrinti kas 2-3 dienas ir paskui pamąsčiau, kad tai nepriimtina darbuotojų atžvilgiu. Paskutinį - penktą mėnesį, pradėjau stengtis rangus patikrinti kiekvieną dieną, daryti įvairias veiklas, o tada parėjo burn-out'as, kas privedė prie to, kad atsisakiau direktoriaus ir jį perleidau @Ernestas_World. Po savo direktoriavimo buvau įrašytas į buvusius sarg direktorius ir tikrai nemanau, kad tai buvo padaryta už nieką. Taip, neišbuvau direktoriumi ilgiausiai sarg'e ar panašiai, bet ir per tokį laiką, su Pasaulėliu sugebėjom padaryti tiek, kiek kai kurie nesugeba per metus. Paskui trumpam leavinau, grįžau, nuėjau į taksistus, per porą savaičių palikau, nors siūlė įgaliotinį, paskui nemažai laiko pradirbau reporteriuose, pasiėmiau įgaliotinį. Pabuvus kiek laiko įgaliotiniu, @Jim_Profaci jau siūlė pasiimti pavaduotoją, bet tuo metu jau buvau leavinęs sargą + tai buvo vasara. Pavaduotojo nebe ėmiau ir jau maždaug metus nebežaidžiu SARG.LT serveryje. Būdavo dienų, kai norėdavau ateit palošt, bet užtenka nueit į teamspeak, pakalbėt su sarginiais ir buvusiu pavaduotojo @Ernestas_World. Gal dar kada nors sugrįšiu į šį žaidimą, bet dėl to dar labai neaišku, taigi norėčiau visiem palinkėti sėkmės ir jei iki tiek daskaitėt - ačiū. Taip pat, direktoriai - stenkitės daryti daugiau veiklų, daugiau bendrauti su savo darbuotojais ir pamatysit, kaip viskas pasikeis, jei to dar nedarote. Viso gero ir gal dar kada susimatysim ;)

a8c922b0dc22de3e24c3cd12735c05e6701.png

Sveiki. Taigi, savo karjerą serveryje pradėjau nuo 2010 ar 2011 metų (tiksliai neatsimenu). Pirmasis slapyvardis serveryje buvo Danielius_Songokas. Buvau eilinis naujokas. Nieko nemokėjau apie serverį ir dirbau limuzino vairuotojų. Paskui atrodo buvau padaręs pertrauką ir kurį laiką nežaidžiau. Po kiek laiko sumąsčiau vėl pradėti žaisti ir kaip tik pamiršau savo paskyros slaptažodį. Tada teko kurtis naują paskyrą: Danielius_Nesvarbu. Su ją pražaidžiau gan ilgą laiko darbą. Turėjau nemažai patirties, tačiau apie forumą nieko nemokėjau. Vieną dieną bežaisdamas pamačiau atranką į radistus, kurią forume darė tuometinis direktorius Renius_Luckz. Forume patekau ir net nežinojau jog reikės pereitį antrą apklausos etapą. Nuėjau į antrą etapą ir mane pradėjo klausinėti, tada nk nežinojau apie darbą, nežinojau jog informacija yra forume. Pamenu padariau 3 klaidas ir tokiu atveju turėjau būti atmestas, bet Renius sako: tekto, eik įstok, kitą kartą gal pasitaisyti. Radistuose pradirbau savaitę laiko ir palikau. Paskui pamačiau atranką į policijos departamentą, kurią forume rengė tuometinis direktorius: Vygis_Belgas. Pamenu patekau, pats savimi džiaugiausi, nes patekau rodos tik su 1 klaida. Pamenu pradėjus dirbti, viską pamiršau ir nk nežinojau, o mane apklausė darbuotojas Vytas_Never. Paskui valdžia svarstė ar už mane nekalbėjo draugas TeamSpeak programoje:1_grinning:. Po kiek laiko buvau užbanintas forume ir nenorėdamas atsibaninti, palikau darbą ir pradėjau žaisti su senąją paskyra Danielius_Songokas (jau buvau atsiminęs slaptažodį) Pirmasis darbas su pakvietimu regis buvo Kariuomenė (direktoriaus neatsimenu), ten buvau pasiekęs kvalifikatoriaus pareigas pas vyr.kvalifikatorių: Karolis_Rusas. Darbe buvau pradirbęs nemažą laiko tarpą ir paskui palikau, nes žmones prastuminėdavau už pinigus kvalifikacijoje. Galima teigti jog buvau nelegalas:1_grinning:. Paskui pamenu teko dirbti FTB agentu pas tuometinį direktorių: Martynas-Quintanilla ir jo pavaduotoją Martynas_Source. Bet pradirbęs 1mėn, palikau, nes darbe turėjau savo priešą: Jayson_Moore, kuris tyčiojosi iš Songoko account.:1_grinning:. Po kiek laiko  savo paskyrą kažkam atidaviau, bet kiek pastebėjau su ją nieks nebe žaidžia ir ji yra užblokuota. Kitą savo paskyrą: Danielius_Nesvarbu taip pat atidaviau žaidėjui Rytis_Estrella, nes sužinojau jog jis neturi su kuo žaisti, nes jo acc buvo ban'e. Bet jis su mano paskyra ilgai nežaidė, atsibanino savo ir tęsė žaidimą ant savo paskyros, o mano paskyrą buvo užblokuota. Taigi, po savo atsistatydinimo iš FTB darbo, ilgo laiką nežaidžiau serveryje, nes neturėjau account. Bet praėjus kaažkiek laiko prisiminiau jog turiu draugo atiduota paskyrą: Renas_Nice. Pirmasis mano darbas ant šios paskyros buvo medikai pas tuometinį direktorių: Arnas_Gradprix ir jo pavaduotoją Franky_Lord. Apklausoje patekau į medikus, tuo metu mane apklausinėjo įgaliotinis. Tada turėjau laukti kol prisijungs nors vienas iš valdžios atstovų ir man duos pakvietimą į darbą. Gavau pakvietimą, tada kažkaip Frankio užklausiau, kaip atsirenka įgaliotinius. Jis pasakė jog juos atsirenka jeigu darbuotojas rodo įniciatyvą darbui ir ilgai yra pradirbęs. Taip pat jis prabrėžė, jog įgaliotinį galima gauti per 1 mėnesį. Taip ir atsitiko, po mėnesio laiko buvo treniruotė ir buvo laisva viena įgaliotinio vieta. Tada Arnas po treniruotės sako: spėkit kas naujasis įgaliotinis. Visi spėliojo ir manęs nepaminėjo, galbūt todėl, jog nebuvau gerai žinomas serveryje? Įgaliotinių išbuvau apie 2mėn ir teko palikti įgaliotinio pareigas, nes direktorius pradėjo užsiiminėti nešvariais darbeliais, tokiais kaip: ddosinti darbuotojus, tokiu kaip Ignas_Ramas, nes jis jo kažkodėl nemėgo. Būčiau gavęs pavaduotojo pareigas, bet negavau, nes turėjau atsistatydinti iš darbo. Arnas sakė: jog po Frankio atsistydinimo gausiu pavaduotoją. Taip pat Arnas nenorėjo jog Franky_Lord būtų pavaduotojas, tačiau jam už nieką nuimti jo negalėjo. O pats Franky teigė jog pasieks direktoriaus pareigas ir taip pat gausiu pavaduotojo pareigas. Bet mačiau jog valdžia į darbą žiūri atsainiai, jeigu man tekdavo tvarkyti net rangų sistemą :50_open_mouth:. Todėl palikau. Po manęs įgaliotinį gavo tuometinis serverio milijonierius Valdas_Olee. Bet sklido kalbos jog jis sumokėjo direktoriui 20mln € ir taip tapo įgaliotinių. Bet po kiek laiko valdžia bbuvo nuversta ir jie baigė savo karjerą serveryje. Tiek Arnas_Grandprix, tiek Franky_Lord nuo to laiko nebežaidžia serveryje. Taip pat nuo to laiko savo karjerą serveryje baigė buvę įgaliotinei: Goda_Lovato ir Dovydas_Keksas. O aš išėjau į dirbti į radistus pas direktorę: Lukrecija_Lietuva, bet padirbęs savaitę laiko turėjau atsistydinti, nes gaudavau stiprias ddos atakas nuo buvusiu klasiokų. Tada pradėjau žaisti su kito draugelio acc. Su jo acc palošiau maždaug 3 dienas ir su manim susiekė draugas Matas_Space ir pasiūlė savo account'ą: Don_Sabotini man. Aš sutikau i pradėjau žaisti ant šio acc. Pirmasis darbas buvo: apsauga pas tuometinį direktorių: Arensas_Samp. Pradirbęs ilgą laiko tarpą, maždaug 2 mėn Monster_Zipp (pavaduotojas) pasiūlė man įgaliotinio pareigas. Jame išbuvau apie 1 mėn laiko ir vieną dieną grižęs iš darbo noriu pasisveikinti per /r, žiūriu rašo: jūs neturite darbo. Pažiūrėjau savo info ir pamačiau jog buvau išmestas iš apsaugos. Susisiekiau su valdžia ir paklausiau kodėl taip yra? Jie atsakė: yra perrenkama komanda. Tai wtf? Ar būtina buvo išmesti visus įgaliotinius? Tada pamenu užpildžiau į SWAT ir nepatekau, kitur atrankų niekur nebuvo ir atsibodo sedėti be darbo, tada parašiau sms The Ballas direktoriui: The_Bass, kuris mane priėmė. Taip paat rašiau ir mafijos atstovams ir groove street atstovams, bet nei vienas neatrašė apart The-Bass. Po kiek laiko turėjau užbaigti savo karjerą serveryje, nes buvo sunku suderinti darbą su žaidimu ir forume atidavinėjau savo acc. Keista jog negavau blist :1_grinning:. Rašė ne vienas žmogus, tačiau paskyrą grąžinau Matas_Space ir savo karjerą taip užbaigiau serveryje. Po 2 metų pertraukos vėl nusprendžiau grįžti į serveryje, nes galvojau jog sarg.lt yra visas gyvenimas:1_grinning:. Tada susiskūriau kitą paskyrą: Danielius_Johnson ir patekau į mechanikus per žaidimo atranką. Tada direktorius buvo: Tadelis_Litai. Pradirbau mechanikuose apie 2 mėn ir po kiek laiko užpildžiau neaktyvumo anketą ir po neaktyvumo anketos neprisijungiau į žaidimą, nes ta pati sarg'o rutina buvo atsibodusi. Taip buvau išmestas iš mechanikų. Po 1 mėn laiko vėl nusprendžiau jog reikia pradėti kapoti serveryje ir vėl nuėjau į mechanikus be vip statuso. Vip nepirkau, nes už tą 1.45€ į mašiną galiu užsipilti kuro. Dirbau be vip ir tempiojau mašinas, bet po 2 sav ta pati rutina atsibodo ir vėl neprisijungiau į serverį ir buvau išmestas. Štai tokia istorija.

Taigi, jei patiko mano šeštasis leidinys, galite jį paremti pinigaus, susisiekią su manimi žaidime asmenine žinute. Jeigu norite būti aprašytas, tai susisiekite su manimi forume asmenine žinute.

Redaguota , redagavo Red_Beer
  • Patinka 5
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

@Arnas_Anatomys ne uz darba gavai pav, o uz valiuta. Aciu uz ta valiuta labai padejo

• Patinka 1
  • Haha 8
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 44 minutes(-ių), Neilisss_Kawaii rašė:

Labai idomu buvo skaityt saunu kad dalinies 

Dėkui jog skaitei :12_slight_smile:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiaip tikrai buvo įdomu paskaityt, laukiam daugiauu!

• Ačiū 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Zeddas_Lemon rašė:

Šiaip tikrai buvo įdomu paskaityt, laukiam daugiauu!

Gerai. Kitą leidinį planuoju parašyt, tik nežinau kada bus

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nelaukiu daugiau, mano laikraščiai neprilygsta tokioms nesamonėms, kitaip sakant nemoki suderinti humoro su rimtais dalykais.

• Haha 1
  • Prieš 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Memfis_Reinsas rašė:

Nelaukiu daugiau, mano laikraščiai neprilygsta tokioms nesamonėms, kitaip sakant nemoki suderinti humoro su rimtais dalykais.

Kad neprilygsta, tai tikrai, nes cia kur kas idomiau, nei skaityti, tai kas isgalvota ir parasyta belekas :D

O siaip, tai idomu paskaityti kaip prasidejo visu karjeros, daryk ir toliau

• Ačiū 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

įdomiai ir greitai susiskaitė, laukiu naujo leidinio

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Memfis_Reinsas rašė:

Jeigu nepatinka - apeini post'ą ir savo nuomonę pasilieki sau ir viskas.

• Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 54 minutes(-ių), Helster_Turbo rašė:

įdomiai ir greitai susiskaitė, laukiu naujo leidinio

Dėkui. Kitas leidinys bus, tik negaliu prižadėti jog greitai:12_slight_smile:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 23 valandas(-ų), Red_Beer rašė:

Jeigu nepatinka - apeini post'ą ir savo nuomonę pasilieki sau ir viskas.

Nu tai palauk. Dabar pamastyk tu imi ,,Interviu'' iš SARGINIŲ žemesnio lygio nesu matęs, kai paimsi interviu iš kokio Pono Adamkaus arba Skvernelio ar dar kokio šios gražios, Lietuvos visuominės veikėjo parašyk man į až.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 12 minutes(-ių), Memfis_Reinsas rašė:

Nu tai palauk. Dabar pamastyk tu imi ,,Interviu'' iš SARGINIŲ žemesnio lygio nesu matęs, kai paimsi interviu iš kokio Pono Adamkaus arba Skvernelio ar dar kokio šios gražios, Lietuvos visuominės veikėjo parašyk man į až.

Valink ** su savo skverneliu

• Haha 2
  • Liūdnas 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@The_Bass žėk tave paminėjo lol. Beje kurk toliau :35_thinking:

• Ačiū 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.