Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Titas_Sargmenas

Nojaus_Mitkaus Free admino nuėmimas

Ar reikia nuimti Mitkui adminą?  

178 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia nuimti Mitkui adminą?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 9 minutes(-ių), Salamas_Noris rašė:

Konkurentas mano :D

konkurentas :D įdomu kieno dėka tu turi dabar tą radiją :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Nojus_Mitkus rašė:

konkurentas :D įdomu kieno dėka tu turi dabar tą radiją :DD

Tai, kad nei vienu tavo pasiūlymu nesinaudoju kažkaip. Patestavau nebent. Prieš ateinant į SARG'ą domėjausi ir informacijos ieškojausi pats, seniukai :D nesinervuok taip, aš tau nieko blogo nelinkiu, parašiau juoko forma tą "konkurentas" o tu įsižeidei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mitkus skleidžia gerą aurą , įkuria pasitikėjima savimi skambinti pasirodyti prieš kitus peržengti  savo idealus įsitikinimus teikia prizus gerą nuotaiką ir šypseną veide džiaugsmą ašaras nusivylimus ir pakylimus , labiausiai prisideda prie serverio gerinimo pritraukimo dalis žmonių nenori pripažinti , kad mitkus sargui duoda didelį pliusą tiek savo charakteriu tiek siekiais šiame projekte ir jis padeda mums patiems tik męs apakinti pavydo to nematome tiesiog kiekvienas turi nuomonę , bet šis žmogus neeilinis ir jam reikėtų palikti adminą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mitkau esi žiauriai geras pašnekovas ir sargfm2 tavo kūrinys turėtu likti ilgai mūsų prisiminimuose apie sargą ir ką nuveikėme neskaitant to , kad praleidome tuščiai tai , bent girdėjome mitkaus radiją. Kad ir kaip norėjau paspausti prieš bet paspaudžiau per klaidą priešingai tačiau čia ištaisau savo nuomonės pagalba šią klaidą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Arnas_Anatomys rašė:

[DKPT] Šis radijas rytoj dieną po serverio restarto jau bus ištrintas, ačiū už šitą pasiūlymą, buvau apie tai užmiršęs. 

 

P.S. Kaip jautiesi kai iš tavęs tyčiojasi pusę sargo @Nojus_Mitkus, o tu toliau moki bumeriui, kad tas sargfm2 vpš būtų prie radijų pasirinkimo? :DDDDDDDdd Reiks gal vėl tavo nuotraukų numest, kiek žinau sarge dabar nemažai naujokų visokių :D

 

 

Tu tai pasikark dq

Pzdc kai verkiu aš nuo tavo šito parašymo :4_joy:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Voduf_Cornow rašė:

Norėdamas papildyti šį pasiūlymą rašau, kad ne tik jam admina turėtu atimti bet ir visą sargfm2 ištrinti.

O tai padarius dar sugrąžinti tvarkingą -rep sistemą:14_relaxed:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...