Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Titas_Sargmenas

Nojaus_Mitkaus Free admino nuėmimas

Ar reikia nuimti Mitkui adminą?  

178 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia nuimti Mitkui adminą?



Rekomenduoti pranešimai

Asmeniškai niekuomet nepatiko man jo kuriamos laidos, kadangi tai tiesiog tyčiojimasis iš serverio žaidėjų, kurie patys tam ir pasirašo... Būdavo dažnas atvejis kai net nuteikinėdavo serverio žaidėjus prieš tam tikras darbų valdžias, nes ji nepatiko asmeniškai Mitkui. Radija gali būti, kadangi kuo daugiau pasirinkimo tuo geriau, bet tokių laidų tai tikrai nemanau, kad reikia :/ @cringefm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Just_Chill rašė:

Užpavydėjai free admino, kad susiparinęs pasiūlyma tokį įkėlei ar šiaip dėmesii stoka? Lai būna tas sargfm2. Jei yra noro vesti radiją - lai ir veda. 

Sveikutis supranti man nereikalingas serverio išlaikymas kaip kokiam bomžui aš pats sugebu įpirkti adminą tai kodėl ir jis negali pirkti ir ties būtų malonu jai DHLithuania padarytų vpš pagrindiniu sarg.lt radiju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Titas_Sargmenas rašė:

Sveikutis supranti man nereikalingas serverio išlaikymas kaip kokiam bomžui aš pats sugebu įpirkti adminą tai kodėl ir jis negali pirkti ir ties būtų malonu jai DHLithuania padarytų vpš pagrindiniu sarg.lt radiju.

O tu kažką darai dėl sarg.lt? Tu esi tik tipinis žaidėjas kaip ir aš, o mitkus, nors ir ten nėra įspūdingas vedėjas, tačiau vis vien gaišta savo laiką dėl jūsų - Sarginių. Pats neklausau to radijo, tačiau ir nesmerkiu žmogus už jo daromus darbus, tai tik žaidimas, ką žinai gal ateitį dėl to, kad vedė tą radiją žaidime, tai prasimuš ir aukščiau įgavęs bent truputį patirties. O tas free adminas, tai jam kaip paskata nekreipti dėmesio į heiterius ir toliau dirbti savo darbą, manau tu gavęs tiek negatyvo kaip jis jau senai būtum uždaręs radiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

aš už, seniau tik pradėjęs žaist dar paklausydavau retkarčiais, bet jau dabar kokias nesąmones daro tai gėda klausyt. Ne tik jis SARGe turi radiją, Noris irgi turi radiją tai duokit ir jam free adminą, duokit dalint kreditus nors tik dainos groja. Išvis laidą vedant tikrai nereik būt adminu, žinau kaip jis be admino serverį neloštų, nes pastoviai kickintų, o galbūt ir banintų. Vedi laidą - sėsk į jailą ir gerai bus, o dabar kartais išvis vesdamas net on nebūna tai kam to admino jam. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ko čia prasidėjo graudžiau klausytis, tai kaip kiekvieną dieną Mitkaus heiteriai verkiat, patys turit suvokti, kad jam jūsų nuomonė visiškai nerūpi, o jei rūpėtų, tai būtų jau prieš 2 metus to radijo atsisakęs. Kaip kokios žiurkės vienas paskui kitą pradėjo heitint, kad prie senbuvių pritaptų, vienas pradėjo stumti, o paskui žiūriu kaip šuniukai vienas paskui kitą xd graudu. Prieš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...