Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kasparas_Drag

Lumuxxas_Heat

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Lumuxxas_Heat
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Įrodymų padirbinėjimas (klastojimas) siekant pakenkti kitiems. Šis žmogus suklastojo parodymus į mano parašytą papeikimą FTB darbuotojų skiltyje. Buvau nubaustas už 2x NON-RP bei pareigūno neklausymą. Paprašęs įrodymų gavau dviejų skirtingų laikų video, kuris matomai buvo karpytas ( matosi 7 minučių tarpas, per tą laiką sugrįžau atgal nuvežęs krovinį)  Manau, jog tai yra įrodymų klastojimas siekiant pakenkti man. 
  • Įrodymai: Įkeliu du linkus jeigu būtų ištrintas jo pačio įkeltas video
    Citata

     

    Citata
    Citata

    cAETKZM.png

    ApbZ4vc.png

     

  •  /info lentelė: 
    Citata

    323z79Z.png&key=3d67d8406a986fcc8b0b66b9





    Papildau: 
    Nežiūrint į tai, kad tavo tavo antrame video nesimato mano pažeidimo, dabar apsimeti, kad sujungei du video į vieną. Manau galima aiškiai suprasti, jog tavęs buvo prašoma įrodymų už pasodinimą į jailą ( sukrovei 70 star'u), o ne už pirmą, kur galėjau sumokėti baudą. 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 51 minutes(-ių), Kasparas_Drag rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Lumuxxas_Heat
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Įrodymų padirbinėjimas (klastojimas) siekant pakenkti kitiems. Šis žmogus suklastojo parodymus į mano parašytą papeikimą FTB darbuotojų skiltyje. Buvau nubaustas už 2x NON-RP bei pareigūno neklausymą. Paprašęs įrodymų gavau dviejų skirtingų laikų video, kuris matomai buvo karpytas ( matosi 7 minučių tarpas, per tą laiką sugrįžau atgal nuvežęs krovinį)  Manau, jog tai yra įrodymų klastojimas siekiant pakenkti man. 
  • Įrodymai: Įkeliu du linkus jeigu būtų ištrintas jo pačio įkeltas video

     

  •  /info lentelė: 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tokio dar nematęs.

Čia yra 2 video, kaip matai tavo /itarimai: 1x chuliganiškas vairavimas ir neklausymas yra 23:37, TAI YRA 1 VIDEO, tada SEKUNDĘ JUODAS EKRANAS ir tada 2VIDEO  įrodymai už 2chuliganiškus ir neklausymą tai yra 23:43.  Aišku? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...