Eiti į turinį
Ponas_Meskius

Darbuotojų papeikimai

Rekomenduoti pranešimai

C0NrJpr.png

Pastebėjai, kad radistų darbuotojas pažeidė darbo nustatytas taisykles? Ir manai, kad jis turi būti nubaustas? Tuomet užpildyk anketą su visais įrodymais.

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime:
2. Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime:
3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?:
4. Jūsų įrodymai (Privaloma: Foto/Video):

Skilties taisyklės:

1. Jeigu norite papildyti/prideti kažką naujo, privalote redaguoti savo anketą, o ne rašyti naują!
2. Jei rašote papeikimą, turite turėti bent minimalius įrodymus.
3. Darbuotojas per parą (24h) privalo atsakyti i papeikimą arba iškart bus baudžiamas, jeigu darbuotojas nusikalto.
4. Įrodymai negali būti apkarpomi/redaguojami ar kitaip padirbinėjami.
5. Papeikimai darbuotojams, kurie parašyti su netinkama forumo paskyra (Forumo Vardas_Pavarde neatitinka žaidimo Vardo_Pavardes) bus atmesti.
6. Peikiant darbuotoją už AFK nevietoje galima jei jis stovi ilgiau nei 2 minutes, taikomos išimtys (valdžiai, dj ir r1 nariams)

7. Rašant papeikimą ir bent minimaliai įžeidžiant radijos darbuotoją, jūsų papeikimas iškart bus atmestas nors įrodymai ir bus rimti.

8. Rašant papeikimą, privaloma nuotrauką kelti į spoiler, kitaip papeikimas bus atmestas.
9. Jeigu norite peikti bendradarbį - nuotraukas siųskite man į AŽ @Ponas_Meskius

Pažeidus nors viena taisyklę - papeikimas bus atmestas.

• Patinka 1
  • Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Vladislav_Stepanov
2. Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: @Killer_Redbull
3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?: NON RP darymas su darbine tr. priemone bei uniforma, kenkimas žaidėjams (jų važinėjimas ir bandymas užmušt) taip nesielgia padoriai išauklėtas žmogus tad privalo būti nubaustas. :)

Pridedu: Taisyklė yra dėl KET :  • Važinėjant darbiniu transportu laikytis KET. Ir be viso šito tai aš turiu smsheal, o ne autoheal :)

Redaguota , redagavo Vladislav_Stepanov
  • Patinka 1
  • Prieš 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes(-ių), Vladislav_Stepanov rašė:

3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?: NON RP darymas su darbine tr. priemone bei uniforma, kenkimas žaidėjams (jų važinėjimas ir bandymas užmušt) taip nesielgia padoriai išauklėtas žmogus tad privalo būti nubaustas. :)

Sveikas, taigi už ką čia baust  ta prasme jai butu kas su eteriu suprasčiau o dabar už non-rp :D čia tau ne taksistai. Tai tiek.

Beto kaip aš bučiau tave užmušes jai tu turi autoheal? :D

Redaguota , redagavo Killer_Redbull
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 valandas(-ų), Vladislav_Stepanov rašė:

Parodyti paslėptą turinį

Pridedu: Taisyklė yra dėl KET :  • Važinėjant darbiniu transportu laikytis KET. Ir be viso šito tai aš turiu smsheal, o ne autoheal :)

prieš 5 valandas(-ų), Killer_Redbull rašė:

Sveikas, taigi už ką čia baust  ta prasme jai butu kas su eteriu suprasčiau o dabar už non-rp :D čia tau ne taksistai. Tai tiek.

Beto kaip aš bučiau tave užmušes jai tu turi autoheal? :D

Darbuotojas bus nubaustas įspėjimu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mystery_Kush
2. Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: @Ponas_Sarunas
3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?: buvo zaidimas spek ir laimek 2kreditus atspejau skaiciu ir gavau tik 1 kredita

• Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 52 minutes(-ių), Mystery_Kush rašė:

Anketa:

3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?: buvo zaidimas spek ir laimek 2kreditus atspejau skaiciu ir gavau tik 1 kredita

Papeikimas atmestas. Darbuotojas tiesiog parašė kreditų likusį kiekį. O dviejų kreditų per vieną dieną gauti vienam ir tam pačiam asmeniui yra neįmanoma, kadangi to neleidžia pati Bumerio sistema. 

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), Mystery_Kush rašė:

Anketa:

Dėja jeigu nemokat skaytiti niekas nekaltas Tenai buvo [Spėk ir laimėk] [2KRd prizai liko] /radistams aš

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Ponas_Sarunas rašė:

Dėja jeigu nemokat skaytiti niekas nekaltas Tenai buvo [Spėk ir laimėk] [2KRd prizai liko] /radistams aš

pazek i nuotrauka ar taip parasyta?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), Mystery_Kush rašė:

Anketa:

Dėja jeigu nemokat skaytiti niekas nekaltas Tenai buvo [Spėk ir laimėk] [2KRd prizai liko] /radistams  Beto kaip direktorius sake ten buvo [KRD likutis]

• Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime - Sweet_Brother
2. Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime - @Nerka_Marre
3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją? - Vedė rubriką [10 sekundžių] ir jis parašė: išvardink 4 markes. Tai yra nebaigtas sakinys, aš nesupratau kokių markių jis reikalavo - ar tai motociklo, ar mašinų. Jeigu mašinų, tai kokių? Iš sarg'o ar tikro gyvenimo. Man paklausus ko, aš pradėjau vardinti, nes nesupratau kokių jis reikalauja. Man paklausus ko, turėjo duoti kitą užduotį arba šitą pačią leisti vykdyti iš naujo, nes nespėjau
4. Jūsų įrodymai (Privaloma: Foto/Video) - 

Spoileris

[URL=http://www.part.lt/perziura/1ac7a20641945f90961da2c5b24f4491352.png]1ac7a20641945f90961da2c5b24f4491352.png[/URL]
[URL=http://www.part.lt/perziura/f706706d6f0adc290f77b43b9c72acc2125.png]f706706d6f0adc290f77b43b9c72acc2125.png[/URL]

• Haha 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)
prieš 1 valandą, Sweet_Brother rašė:

3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją? - Vedė rubriką [10 sekundžių] ir jis parašė: išvardink 4 markes. Tai yra nebaigtas sakinys, aš nesupratau kokių markių jis reikalavo - ar tai motociklo, ar mašinų. Jeigu mašinų, tai kokių? Iš sarg'o ar tikro gyvenimo. Man paklausus ko, aš pradėjau vardinti, nes nesupratau kokių jis reikalauja. Man paklausus ko, turėjo duoti kitą užduotį arba šitą pačią leisti vykdyti iš naujo, nes nespėjau

Parodyti paslėptą turinį

[URL=http://www.part.lt/perziura/1ac7a20641945f90961da2c5b24f4491352.png]1ac7a20641945f90961da2c5b24f4491352.png[/URL]
[URL=http://www.part.lt/perziura/f706706d6f0adc290f77b43b9c72acc2125.png]f706706d6f0adc290f77b43b9c72acc2125.png[/URL]

tu ka čia rašai radistams ppk čia taip žeme dieve mano galėjau net nuotraukos nemest bet dyrikui geresny darba padariau jai čia rašyk jau ppk tai žemiauses lygis seni del 10k va tavo tas rlogas nesu mates dar kol dirbu čia tokiu šposu rašyt ppk kad suklydo žmogus kad nedarašė vieno žodžio boze marija ir dar pridedu tu kaip prašei ko aš iškart parašiau kad mašinos o nesvarbu ar sargo ar relybes gali to ir to

[URL=http://www.part.lt/perziura/80e0286c1956fdae5df161c60c01e1cc680.png]80e0286c1956fdae5df161c60c01e1cc680.png[/URL]

Redaguota , redagavo Nerka_Marre
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)
prieš 14 valandas(-ų), Sweet_Brother rašė:

Parodyti paslėptą turinį

prieš 12 valandas(-ų), Nerka_Marre rašė:

tu ka čia rašai radistams ppk čia taip žeme dieve mano galėjau net nuotraukos nemest bet dyrikui geresny darba padariau jai čia rašyk jau ppk tai žemiauses lygis seni del 10k va tavo tas rlogas nesu mates dar kol dirbu čia tokiu šposu rašyt ppk kad suklydo žmogus kad nedarašė vieno žodžio boze marija ir dar pridedu tu kaip prašei ko aš iškart parašiau kad mašinos o nesvarbu ar sargo ar relybes gali to ir to

[URL=http://www.part.lt/perziura/80e0286c1956fdae5df161c60c01e1cc680.png]80e0286c1956fdae5df161c60c01e1cc680.png[/URL]

DARBUOTOJAS PASITEISINO. Tavo nuotraukoje visiškai nieko nesimato. Nerka_Merre pateiktoje nuotraukoje aiškiai matosi kaip jis pasako , kad automobilio markes išvardinti ir tik nuo tada laiką pradeda skaičiuoti. Reikėjo vardinti kokias tik žinai markes automobilių , jeigu nepatikslinta.

Redaguota , redagavo Ponas_Meskius
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Joker_Point
2. Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: @Ponas_Sarunas
3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?: Rašymas nelietuviškomis raidėmis t.y ne (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž)

Spoileris

ce20f1e9d13bf5d2b257a3fb4b786199818.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)
prieš 8 minutes(-ių), Joker_Point rašė:

3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?: Rašymas nelietuviškomis raidėmis t.y ne (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž)

Parodyti paslėptą turinį

Dėja labai skubejau turejau išeiti todėl pamiršau lietuviškas raidės Nepyk kita karta busiu atidesnis

Redaguota , redagavo Ponas_Sarunas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes(-ių), Joker_Point rašė:

Slėpti turinį

prieš 6 minutes(-ių), Ponas_Sarunas rašė:

Dėja labai skubejau turejau išeiti todėl pamiršau lietuviškas raidės Nepyk kita karta busiu atidesnis

DARBUOTOJAS BUS ĮSPĖTAS ŽODIŠKAI. Įspėjimams permažai įrodymų. Taip pat kaip pažiūrėjau /radlogą visur rašo lietuviškomis raidėmis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.