Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Hogg_Riders

Taupomosios sąskaitos patobulinimas.

Ar gerai ?  

33 balsai(-ų)

  1. 1. Tinka ?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki , siūlau įdėją taupomosios sąskaitos principui , kai įsidedi tarkim 50+ dienų pinigus , tai eitų 1% kaip indelis , pavyzdžiui , įsidedi 100m , o po nustatyto dienų kiekio , gautum 101m , 

aišku būtina įsidėti nemažiau nei 50 dienų laikotarpiui , nes dabar jie tiosiog stovi ten ir viskas , o šis principas ir nesužlugdytų ekonomikos , o duotų stimulo taupyti , bei žaisti tūriningesnį žaidimą.

@Laurynoska_Atv

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Jonny_Amino rašė:

Aš prieš, tai ekonomikai žopa ir dar nori kad tau iš niekut nieko pinigai kiltu?

 

prieš 3 valandas(-ų), Donce_Monce rašė:

Aš prieš, kaip ir Amino sako ekonomika ir taip žlugus

 

prieš 56 minutes(-ių), Gta_San rašė:

tai kad atvirksciai cia reiktu ne kad pridetu o nuimtu ta procenta...

Kuom ekomomika pasikeis jūm ? Xdd man juokas ima kai rašot dėl ekonomikos , neesmė kad visi ir taip tuos lemus perka , rybina , verslus achujenus turi , va tie ekonomiką gadina , kuom jūm pasikeis ta ekonomika nuo pridėto milo ? Xd 

Pasidedi kaip ir minėjau beveik 2 mėnesiam pinigus , o gauni  tik 1% , mąstykit jūs , o ne dėl ekonomikos nusišnekėkit , įsidėtų tarkim žmogus iš viso 500m , ir po ~2 mėnesių gauna tik 5m daugiau , paskaičiuokit , kiek per 2 mėnesius iš verslo galima gaut.

Ekonomikos šis pasiūlymas visiškai nepakeistų nuo esamos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 25 minutes(-ių), Ignass_Danke rašė:

 

 

Kuom ekomomika pasikeis jūm ? Xdd man juokas ima kai rašot dėl ekonomikos , neesmė kad visi ir taip tuos lemus perka , rybina , verslus achujenus turi , va tie ekonomiką gadina , kuom jūm pasikeis ta ekonomika nuo pridėto milo ? Xd 

Pasidedi kaip ir minėjau beveik 2 mėnesiam pinigus , o gauni  tik 1% , mąstykit jūs , o ne dėl ekonomikos nusišnekėkit , įsidėtų tarkim žmogus iš viso 500m , ir po ~2 mėnesių gauna tik 5m daugiau , paskaičiuokit , kiek per 2 mėnesius iš verslo galima gaut.

Ekonomikos šis pasiūlymas visiškai nepakeistų nuo esamos.

O ka tau pakeis gauti 5 milai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Just_Runing rašė:

O ka tau pakeis gauti 5 milai? 

Tu nesupratai esmės , dabar įdedi ir jie ten stovi ir niekas labai jų ten nededa , bet jei taip būtų , visgi atsirastų norinčių nors kiek susilaikyti ryba žaist ir pnš , o stimulas tas kad dar ir pinigų pakils kiekis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...