Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rokas_Ziper

Naujas skin F.T.B

Ar reikalingas naujas SKIN F.T.B?  

87 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikalingas naujas SKIN F.T.B?

    • Taip reikalingas.
      59
    • Ne nereikalingas
      27


Rekomenduoti pranešimai

prieš 17 minutes(-ių), Frank_Howard rašė:

Prie ko čia dabar ta patirtis :DD ,pamenu su nauju acc buvau 100k xp bendro ir buvau spd bei įgl. Tai tipo @Martynas_Kuku šitam geriau duot koki cžv nei normaliam naujokui ?

Tai gerai gali drk duot kokiam naujokui pasireikst ,bet ne visa naujoku komanda surinkt i elitus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Boss_Carlos rašė:

Vien todel ,kad dabartine valdzia tik zlugdo tuos ftb. Duotu normaliam drk atsirastu kam duot. Kodel pvz prie beliuno visi normalus buvo?

Tu gal eik narkus pabuginsi greičiau rangas pakils :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Rokas_Ziper rašė:

Tu gal eik narkus pabuginsi greičiau rangas pakils :) 

lol Ne mano vieno nuomone ,kad tu tik zlugdai kepalus. Geriau atsizvelgtum i tai ir kazka bandytum daryt. O dabar tekartoji tuos pacius zodzius irodydamas koks nevykelis esi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 minutes(-ių), Rokas_Ziper rašė:

Nenoriu aš čia su tavim aiškintis jeigu pagal xp sprendi ar žluges darbas ar ne neveltiu tik taxi igal ir tesugebi gauti

Cia buvo tik vienas is teiginiu. Be to tarkim uzmirskim luc. Naminukas 16k mento xp gal 8d dirba ir czv. Wow legit naujokus det i elitinius burius. Be to cia buvo tik 1 is teiginiu. Va jaigu pascrolint virsun nemoki.

 

Geriau jau laiko skirkit išmokyt naujokus atlikti savo darbą, įveskit papildomus mokymus, nes kiek np dirbu, tiek kiekviena dieną mane bando patikrinti jūsų darbuotojas ar turiu narkų. JIE NET NEŽINO, KAD NEGALIMA TIKRINTI NP - Mister_Taksi

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Boss_Carlos rašė:

Cia buvo tik vienas is teiginiu. Be to tarkim uzmirskim luc. Naminukas 16k mento xp gal 8d dirba ir czv. Wow legit naujokus det i elitinius burius. Be to cia buvo tik 1 is teiginiu. Va jaigu pascrolint virsun nemoki.

 

Geriau jau laiko skirkit išmokyt naujokus atlikti savo darbą, įveskit papildomus mokymus, nes kiek np dirbu, tiek kiekviena dieną mane bando patikrinti jūsų darbuotojas ar turiu narkų. JIE NET NEŽINO, KAD NEGALIMA TIKRINTI NP - Mister_Taksi

 

 

Okey ateik pasiimk direktorių ir įrodyk ką gali va kaip tik renka armijos direktorių :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 minutes(-ių), Rokas_Ziper rašė:

Nenoriu aš čia su tavim aiškintis jeigu pagal xp sprendi ar žluges darbas ar ne neveltiu tik taxi igal ir tesugebi gauti

Nebeturi ideju, tai ir perleisk kazkam drk ir fsio. Yra zmogus kuriam galetum, bet... Tegu lieka paslaptimi, jei reiks i az parasyk ir pasakysiu zmogu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...