Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Luis_Exe

Frozen_Inferno

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

 

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Quad_Core
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Frozen_Inferno
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Ddos grasinimai, bei pats Ddos. Pirmoje nuotraukoje matote grasinimus , o antroje matote kaip magiškai po minutės ar dviejų lieku be interneto.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Mafijos narys.
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
  1. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip aš šitą užsihypinusi spičą galėjau ddosint, kai jį jau kažkoks randomas arba Rimkus ddosino prieš 1h pries nuotraukos padaryma? Nelošiu aš to jūsų sargo ir neidomūs man kažkokie naujokai. BTW jei žmogus parašo į chatą "BE NETO" ir ištraukiu kabelį per 1min tai reiškiasi, kad jis jau mane ddosina?

 

Sutapimas? Bičas po mano atsakymo jau redagavo savo būsenos atnaujinimą https://imgur.com/a/byWUjj1

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Kaip aš šitą užsihypinusi spičą galėjau ddosint, kai jis man yra šūdo vietoje ir jį jau kažkoks randomas arba Rimkus ddosino prieš 1h? Nelošiu aš to jūsų sargo ir neidomūs man kažkokie naujokai. BTW jei žmogus parašo į chatą "BE NETO" ir ištraukiu kabelį per 1min tai reiškiasi, kad jis jau mane ddosina?

 

Sutapimas? Bičas po mano atsakymo jau redagavo savo būsenos atnaujinimą https://imgur.com/a/byWUjj1

 

 

Berneli , ant mob duomenų dar iki dabar žaidžiu , jei negausi už ddosus vdb tai čia jau bus nesamonė baisi , o už grąsinimus tai trim mėnesiams eisi pailsėt , aiškiai matosi tavo žodžiai... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Povilas_Rimkus rašė:

O dar stebiesi kad ant mobų sedėt reikia.
Jei Frozenas su tokiais įrodymais gaus VDB tai naxuj tas sargas duokit Kuku su Kraliku DPKT

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Taigi čia krv barises šiknos broliukas, sarge mafijozais tampama https://imgur.com/a/2LykFeG :DDDDDDDDDDDDDDD

 

 @Afigenas_Mantas Abu šitie korišai motinas taigi rūrina su savo 2cm baudėjais :DDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Kur tu ddos grasinimus matai klounas? :DDDD

O tu bachuras ,istrini savo atsakymą į būsenas ir tikiesi prasisukt kaip niekur nieko? try again.

 

Jeigu pats nematai tai ar aš kaltas ,atsidaryk nuotrauką ir paskaityk savo rašinėlį. 

Spoileris

NeiHdpj.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Quad_Core rašė:

O tu bachuras ,istrini savo atsakymą į būsenas ir tikiesi prasisukt kaip niekur nieko? try again.

 

Jeigu pats nematai tai ar aš kaltas ,atsidaryk nuotrauką ir paskaityk savo rašinėlį. 

  Parodyti paslėptą turinį

NeiHdpj.png

 

tai parašiau, kad mldc, jog duoda spaudimo, kas ten sparde kažkoks Russel randomas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Quad_Core rašė:

Ka tu čia išsikalinėji , pats aiškiai parašei vartodamas žargoninę leksiką kuri reiškia kad mane nuddosinsi :D Sekmės , pailsėsi su vdb.

pailsesiu su vdb? :DDDD as jau dbr sargo nelosiu, px tegul deda ta vdb vps bus proga sampa istrint ir pamirst ji, jei uz kazkokio randomo ddosus gausiu vdb tai zinosiu, jog zemiau dugno sargas krito lol

 

beto kaip matau akiniu tau reikia, jog ikelei vps nuotrauka po valandos :DDDDDDDDDDD tai sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...