Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Danny_Hagen

Įdėjos apsaugai, bei direktoriams.

Ar tai reikalinga?  

31 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai reikalinga?

    • Taip
      24
    • NEREIK, KODĖL?
      7


Rekomenduoti pranešimai

Karočia sw oll tokios dielos

 

1. Visu pirma, padaryt, kad pats asmuo kurį saugo galėtu nutraukt saugojimą, o apsauginiui kuris saugo išmestu GUI lentėle, kad patvirtintu saugojimo nutraukimą.

2. Padaryt, kad galima pasižiūrėt kada darbuotojas buvo pasiemęs pertrauką, ir pasižiūrėt senesnių dienų pertraukas.

3. Padaryt, kad direktorius galėtu užmesti /arbotas darbuotojams, dėl patikrino dėl cheat, jei tuo metu nėra cheat gaudytojų, ar adminu, pvž kaip dabar tie adminai sėdi afk xd

4. Priimk mane į skype'ą, kad čia nefloodinčiau kiekviena diena į šią skiltį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Man rodos siūlytas, bet to nepadarė. Bet sure, nebus problemų dėl paliktų saugojimų.

2. Tikrink dažniau /dpzu nei kartą į dieną ir viskas bus gerai. O jeigu dėl autobuso g sedėjimo su darbine, tai Myksė gerai pasakė, darbuotojo dstatistiką žiūri ir matai viską. Bet ye, nuo šitos komandos niekam blogiau nebus.

3. Tai gal ir 3lvl adminą jums duot reiktų? Sakykim, kam kokiai taksi ar medikams reiktų to /arbotas? Nulis naudos iš to. O vien tau to tikrai nedės, visada yra galimybė nusipirkti adminą, ne karvę kainuoja..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Mister_Taksi rašė:

1. Man rodos siūlytas, bet to nepadarė. Bet sure, nebus problemų dėl paliktų saugojimų.

2. Tikrink dažniau /dpzu nei kartą į dieną ir viskas bus gerai. O jeigu dėl autobuso g sedėjimo su darbine, tai Myksė gerai pasakė, darbuotojo dstatistiką žiūri ir matai viską. Bet ye, nuo šitos komandos niekam blogiau nebus.

3. Tai gal ir 3lvl adminą jums duot reiktų? Sakykim, kam kokiai taksi ar medikams reiktų to /arbotas? Nulis naudos iš to. O vien tau to tikrai nedės, visada yra galimybė nusipirkti adminą, ne karvę kainuoja..

Dėl 2, tai aš visą laik nebūsiu on ir jei man sius įrodymus kažkas dėl nedarbo darbo laiku, tai  ir pasižiūrėt negalima, čj klausimus sumaišei ar dar kažką.

Dėl 3, nieks adminų neprašo, naudos yra tas, kad pvž apsaugoj yra tokių kurie tikrai naudoja ridos botą, tik nevisada yra galimybė prigaut, dėl to ir prašau tos komandos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Jason_Capelli rašė:

Dėl 2, tai aš visą laik nebūsiu on ir jei man sius įrodymus kažkas dėl nedarbo darbo laiku, tai  ir pasižiūrėt negalima, čj klausimus sumaišei ar dar kažką.

Dėl 3, nieks adminų neprašo, naudos yra tas, kad pvž apsaugoj yra tokių kurie tikrai naudoja ridos botą, tik nevisada yra galimybė prigaut, dėl to ir prašau tos komandos.

Jai siųs įrodymus per /dpzu gali matyti ar asmuo pasemes pertrauka, nes rašo 

Stebite V_P

Pertraukos liko: 99min

Bet faktas praverstų tokia komanda dėl pertraukos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...