Eiti į turinį
Return_Void

Diskusija programavimo tema

Rekomenduoti pranešimai

prieš 14 minutes(-ių), Martynas_Bullet rašė:

Nera jokios programavimo logikos? Tokiu pasakymu drisciau teigti, kad HTML net nera struktra, jeigu joje nera logikos. Jeigu nera logikos, nera ir eiliskumo. :) Tad, nelabai pagrindei, kodel tai nera programavimo kalba. Salygos sakiniai, tai taip gaunasi, jeigu kokia kalba turi if'us ir kitus, tai jau tampa programavimo kalba ? 

Programavimo logika ir šiaip logika yra du skirtingi dalykai. Aš išvardinau pagrindinius programavimo kalbos aspektus, jų galima išvardinti žymiai daugiau. Dėl sąlygos sakinių - nebūtinai, yra vienetinių atvejų, kur kalboje jų nėra. Pvz, Smalltalk neturi įprastų sąlygos sakinių, tačiau yra skaitoma, jog tai objektiškai orientuota programavimo kalba. Visgi, šioje kalboje yra apibūdinami ifTrue, ifFalse, whileTrue, whileFalse. Dar vienas svarbus faktas, kodėl HTML nėra programavimo kalba - ji APRAŠO tam tikrą aspektą programinei įrangai, bet nenusako, ką su tuo aspektu daryti.

Redaguota , redagavo Return_Void
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Realiai, nera du skirtingi dalykai. Bet nvm. Labai saunu, kad sugebi logiskai ir argumentuotai pagristi. Tad daugiau nekankinsiu ir nepristosiu. Man visada yra juokinga, kai programuotojui pasakoma: HTML programming language. :) Ir jie labai nirsta. Aciu ir sekmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Martynas_Bullet rašė:

Realiai, nera du skirtingi dalykai. Bet nvm. Labai saunu, kad sugebi logiskai ir argumentuotai pagristi. Tad daugiau nekankinsiu ir nepristosiu. Man visada yra juokinga, kai programuotojui pasakoma: HTML programming language. :) Ir jie labai nirsta. Aciu ir sekmes.

Na, tikriausiai priklauso nuo to, iš kurios pusės pažiūrėsi. Dažniausiai jie niršta todėl, jog žmonės, paryškinę tekstą ar padidinę šriftą, iškart vadina save programuotojais, nors taip toli gražu nėra. :) Ačiū tau už galimybę išreikšti savo požiūrį, sėkmės.

  • Ačiū 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...