Eiti į turinį
Return_Void

Diskusija programavimo tema

Rekomenduoti pranešimai

2018-12-26 at 22:05, Augis_Student rašė:

Išsamiai, spaudžių dešnę, niekuomet labai nesidomėjau pačiomis skiltimis, užsiimdavau kuo man reikėdavo, IOT ir įvairios programėlės su C# bei Arduino moduliai.

Ačiū. Ar šiuo metu užsiimi kuo nors?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

HTML yra programavimo kalba. :( I google parasai: Html ir iskarto raso programavimo :) Visi programerei dabar turit mane uzsipult. PEACE

Redaguota , redagavo Martynas_Bullet
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-01-13 at 22:21, Martynas_Bullet rašė:

HTML yra programavimo kalba. :( I google parasai: Html ir iskarto raso programavimo :) Visi programerei dabar turit mane uzsipult. PEACE

Kad ir kur ten rašo, HTML yra žymėjimo kalba (angl. markup) ir ne kitaip! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Martynas_Bullet rašė:

Bet juk googlas nemeluoja. :(  O ka reiskia markup language? Ir kodel ne programavimo?

Markup language reiškia, jog ši kalba skirta įvairiam tekstui ir turiniui žymėti, kad naršyklė suprastų, kur yra puslapio antraštės, paragrafai, poraštės ir t. t. (puslapio struktūra). HTML nėra programavimo kalba, kadangi joje nėra jokios programavimo logikos. HTML neturi sąlyginių sakinių (if/else), šia kalba taip pat negalima skaičiuoti matematinių išraiškų ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nera jokios programavimo logikos? Tokiu pasakymu drisciau teigti, kad HTML net nera struktra, jeigu joje nera logikos. Jeigu nera logikos, nera ir eiliskumo. :) Tad, nelabai pagrindei, kodel tai nera programavimo kalba. Salygos sakiniai, tai taip gaunasi, jeigu kokia kalba turi if'us ir kitus, tai jau tampa programavimo kalba ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...