Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Martynas_Nomercy

Pliuškiaraštis #8

Rekomenduoti pranešimai

Konkursą stabdau ankščiau laiko, dėl to, jog niekas daugiau ir nedalyvaus mano manymu.

Konkursą dalyviai:
Saimonas_Nojus raidė S
Joker_Point raidė A

Sherman_Blake raidė R

Filmuota medžiaga iš rinkimų: iškart be jokios konkurencijos laimėjo Sherman_Blake. Prizo atsiėmimas bus parašytas į A.Ž. Gerų NAUJŲ.


--

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pizda seniuk man kaifas :DDDDDDDd kaip aš laimėjau ant prikolo parasiau seniuk wtf :DDDDDDDDDDDDDDDDD ogmggg aciu uz priza, jau atsiemiau lakstysiu per naujaka pizda cia visus kaposiu maladec senekas davai daugiau konkursu kad as laimeciau arba netikXDDDDDDDD mldccccc seniiii pizdaaa ai lav ju :))0dD))D)D)D)D)D)DD)D) omgggggg .... NAUJOKUI LABAI GERIA. fsio dw varau nes mergos cia limpa prie masinos.

 

 

 

taip tai byby dejau ka tu cia man pardavei asile, nu poxui sueis gal prastumsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Sherman_Blake rašė:

pizda seniuk man kaifas :DDDDDDDd kaip aš laimėjau ant prikolo parasiau seniuk wtf :DDDDDDDDDDDDDDDDD ogmggg aciu uz priza, jau atsiemiau lakstysiu per naujaka pizda cia visus kaposiu maladec senekas davai daugiau konkursu kad as laimeciau arba netikXDDDDDDDD mldccccc seniiii pizdaaa ai lav ju :))0dD))D)D)D)D)D)DD)D) omgggggg .... NAUJOKUI LABAI GERIA. fsio dw varau nes mergos cia limpa prie masinos.

 

 

 

Citata

taip tai byby dejau ka tu cia man pardavei asile, nu poxui sueis gal prastumsiu.

 

Visados yra malonu skaityti tokius komentarus. Na... manau jog tau tikrai padarė tai didelį įspūdį. Dalyvauk ir kituose konkursuose, negi man gaila :)

 

Citata

taip tai byby dejau ka tu cia man pardavei asile, nu poxui sueis gal prastumsiu.

Na..... Aš įskaitau tai. Pranešiu moderatoriams!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...