Eiti į turinį

Rekomenduoti pranešimai

Parašyta (redaguota)

Anketos forma:

• Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Neilis_Bordis
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

• Spoileris

Spoileris

• /info lentelė: 
    Spoileris

0ce0a0bf6a648b74e12fb3f4fa53791c121.png

• Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: 
  • Pirmame vaizdo įraše nuo 0.08 iki 0.14 visos kulkos pataikytos į mane sukimba, o jam - ne.
  • Antrame vaizdo įraše pačioje pradžioje nekimba, bet sunkiai matosi ten, 0.42 į raciją rašo "nu pašaudyk", tuomet jis atleidžia INV, bandant įrodyt kad jis jo nenaudoja.
  • Trečiame vaizdo įraše 0.18 nekimba 5 kulkos, losso nėra, bet šaudytasi buvo panašiu laiku kaip ir pirmasis video, tai lossas ir pingas neturėtų labai skirtis.

PILDAU: Tikrai nesiekiu tavo to slapto rango, FTB komandoje esu pasiekęs daug daugiau, nei tu įsivaizduoji. Tai ką tu parašei, yra visiškas melas, pačiame pirmame vaizdo įraše matosi tavo ping'as ir loss, tai kad tu sėdi ant mob duomenų, tau lagino, ir kad net neužkrovė video tai irgi melas, įrodymų neturiu, bet discorde buvo net du FTB įgaliotiniai, vienas buvo trumpam išėjęs, bet Laurynoska girdėjo kaip tu komentavai tą video, ir tu dar nori pasakyt, kad tau nekrovė jo ?

Čia įgaliotinio patvirtinimas:

Spoileris

6885b8832bd5fa28889c59e837f88e63111.png

Čia jeigu pritruktų įrodymų, žaidėjas pats prisipažino:

Spoileris

6c79e338abeff397d704b0c08edf1ba9908.png

PILDAU V2: Tyliu aš DC, kai tu ateini, nes pradedi šūkaut, stumdyt, grąsint DDoS'ais, aš tikrai nesileisiu iki tavo lygio ir nepradėsiu kaip psichinis ligonis varyt, prakaituot dėl to sargo, tu net nepažįsti manęs, tai ką tu gali pasakyt apie mano amžių? Tau iš tavo bendravimo manierų ir elgesio galėčiau max 15 duot, bet išvis kam rūpi;D Jeigu tu toks nekaltutis, tai kodėl prašei ištrint postą?

Redaguota , redagavo Cesar_Cielo
  • Patinka 1
  • Sutrikęs 1
  • Už 1
  • Prieš 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 28 minutes(-ių), Cesar_Cielo rašė:

Anketos forma:

Slėpti turinį

•   Slėpti turinį

Slėpti turinį

• /info lentelė: 
      Slėpti turinį

• Pirmame vaizdo įraše nuo 0.08 iki 0.14 visos kulkos pataikytos į mane sukimba, o jam - ne.
  • Antrame vaizdo įraše pačioje pradžioje nekimba, bet sunkiai matosi ten, 0.42 į raciją rašo "nu pašaudyk", tuomet jis atleidžia INV, bandant įrodyt kad jis jo nenaudoja.
  • Trečiame vaizdo įraše 0.18 nekimba 5 kulkos, losso nėra, bet šaudytasi buvo panašiu laiku kaip ir pirmasis video, tai lossas ir pingas neturėtų labai skirtis.

Zdarova :DD , nepaeis nuverst negausi to slapto rango, gerai pradėkim nuo pirmo video prieš einant šaudytis aš sakiau, kad man žiauriai lagina per mob duomenis žaidžiu o kur daryta nuotrauka ar vaidzo įraše, kad matytuos mano PING kuris svyravo nuo 110-130. Pereikim prie 2 video, hmm ką tai turėtu reikšt? bet sunkiai matosi ten, 0.42 į raciją rašo "nu pašaudyk". tai tu paaiškink ką man tylėt kad tu sakai kad aš INV naudojo wtf:D? tai taip sakiau pašaudyk ir pamatysi kad viskas kimba :D nu nepaeis nepaeis tau čia kažką suhimičint. Roud to 3 video, PING buvo 130-150 pakartosiu kad žaidžiau per mob duomenis o jais naudojasi dar ir šeima tai pagalvokit patys pridursiu dar tą, kad aš net video neperžiūrėjau ką jūs čia nufilmave nes man net nekrauna.. tai apie ką mes šnekam žodžiu sėkmes

• Sutrikęs 1
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), Cesar_Cielo rašė:

Anketos forma:

Parodyti paslėptą turinį

•   Parodyti paslėptą turinį

Parodyti paslėptą turinį

• /info lentelė: 
      Parodyti paslėptą turinį

PILDAU: Tikrai nesiekiu tavo to slapto rango, FTB komandoje esu pasiekęs daug daugiau, nei tu įsivaizduoji. Tai ką tu parašei, yra visiškas melas, pačiame pirmame vaizdo įraše matosi tavo ping'as ir loss, tai kad tu sėdi ant mob duomenų, tau lagino, ir kad net neužkrovė video tai irgi melas, įrodymų neturiu, bet discorde buvo net du FTB įgaliotiniai, vienas buvo trumpam išėjęs, bet Laurynoska girdėjo kaip tu komentavai tą video, ir tu dar nori pasakyt, kad tau nekrovė jo ?

Čia įgaliotinio patvirtinimas:

Slėpti turinį

6885b8832bd5fa28889c59e837f88e63111.png

Čia jeigu pritruktų įrodymų, žaidėjas pats prisipažino:

Slėpti turinį

6c79e338abeff397d704b0c08edf1ba9908.png

Atsakau į tavo papildyma :) :D kodėl tu toks forume mandras? O kai ateinu į dc tu tyli nei žodžio nepratari keturiolikinis plaukikas, okei važiuojam toliau apie kažkokias melagystes tu gali sakyt ką nori išreikšt savo nuomone gi visdar galima nu tu ją išreiškiai čia pasisakiau labai trumpai daug neišsiplėsdamas, next nu wtf sėdit dc ir primąstet čia gera lempa :D iškur jis gali žinot, kad aš mačiau tuos video? Gal jis kamera pas mane čia įtaises mm? Aš jų iki pat šiol nepažiūriu, nes man neta vos krauna kol atsakysiu į šita nesamone sugaišiu 30 - 40min savo laiko nu ir paskutinis hmm kaip čia protingiau atsakius, kad tavo dar vaiko smegenėles suprastu ir Staska galėtu priimt atsainu ir tinkama sprendima nu krč aš nesuprantu koks čia prisipažinimas?? :Dd tai okei jei ir gausiu tą blista for free okei aš jy išsipirksiu ir tu turėsi mirtina prieša kas tau čia neaišku??? See you later ma friend;) @Laurynoska_Atv va už tokius melagingus parodymus tai baigsis katino dienos tau ;):D dar pagailėdavau nu bet šito tai perdaug.

Redaguota , redagavo Neilis_Bordis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2 ir 3 vaizdo įrašai nėra nei /hp komandų, nei ping/loss nesimato tai automatiškai atmetami įrodymai. Dėl pirmo video žaidėjo nebausiu.

nepakanka įrodymų.

• Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...