Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kenji_Yamamoto

AutoHeal

AutoHealas  

137 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jūs už ar prieš tai?

    • 88
    • Prieš
      49


Rekomenduoti pranešimai

prieš 49 minutes(-ių), Ponas_Meskius rašė:

Dvipusė nuomonė. Medikai tikrai kartais neima iškvietimų , o tau reikia heal arba į tave šaudo ir tu juk nelauksi kol medikai atvažiuos , tiksliau jau tave nušaus. Bet iš kitos pusės tikrai autoheal nereikia dėl medikų darbo.

 

P.S. įdėk balsavimă

Tai tada geriau trina mediku darba, kam jis vapsie reikalingas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visiškai už, nesamonė su šitais Autoheal`ais, medikam vis mažėja ir mažėja darbo, kadangi atsiranda tų Autoheal`ų. Dar gerai, kad naujokai nežino, kad tokie ir yra vpš, nors jie išsikviečia medikus retkarčiais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką jūs čia verkiat dėl to autohealo, kiek kvieti medikus tiek jiems vpš ph, sėdi kaip minimum 10 on ir niekas neima iškvietimo, tai kaip man siūlot pasigydyti? 

 

Vaistinėlė gydo tik viena karta, bet vėl iškyla šitas niuansas - JŪS NEIMAT IŠKVIETIMŲ, KOL SUREAGUOSIT AŠ SPĖSIU TRIS KART BŪT NUŠAUTAS.

 

Gydytis su narkotikais? Labai daug žmonių nemoka to, nes tiesiog nėra buvę mafijose/gaujose. 

 

Gal du mėnesius naudojau autohealą, į dieną surinkdavau po 20+ puslapių /smslogas vien dėl heal prašymo, niekad nereklamuodavau to piktybiškai, tik prisijungęs ir kas kelias valandas po reklamą. Galiausiai mane prisimindavo ir prašydavo healo ir be reklamų.

 

 

Jūs niekaip neuždrausit naudoti cleo, nes jis nėra kažkuo įpatingas, jis nesuteikia kažkokių privalumų prieš kitus. Ką galit padaryt, tai tik išrutulioti tai iki taisyklės, jog negalima skelbtis apie šitą cleo. (Už tai grėstų mutė)

 

O blogiausiu atvėju, tai kiškit į savo nalogą tuos, kas su autohealais sėdi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pritariu dėl to nes pas medikus žymei mažiau iškv bei aš manau butų galima naudoti autoheal kaip medikai nedirba ty treniruotės arba tiesiog kaip nėra medikų. visalaik nebuvo tų healų ir viskas buvo gerai manau kad ir dabar turėtų būt gerai :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Vaidas_Killer rašė:

prieš netik tavo pasiulymas bet ir pats tu esi tikrai nelogiskas zmogus, autoheal turi vienetaj o tu nuo ryto pagydysi zmones,ar tu nakti pagydysi zmones, tai kur tie tavo medikai? diena niekas negydo gydo tik savus arba pavienius asmenis, naujokai anyway kviecia tuos nesamoningus medikus kurie ir taip vos velkasi jau gavai igaliotini tai bandai savo tvarka isivest? /paliktidarba ir tada kazka rasyk

Nu tai bent tegu apriboja jo naudojima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Vaidas_Killer rašė:

nesutikciau nes tai nera toks modas kuri turi visi o tik pavieniai tu ji ir gydo savus arba kokius seip kas tau maza mediku darbo? nu aisku kai igl esi gi dirbt nereike tik tarpini amzinai

prie ko čia įgl atraufaveli, aš apie darba kalbu, nekomentuok be reikalo, neįdomus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...