Eiti į turinį
Vasia_Carter

Kodėl 2018 buvo geriausi metai mano gyvenime ?

Rekomenduoti pranešimai

2018 buvo geriausi nes, pirmą kartą per 20 metų iškeliavau į kitą šalį.

 

Kaip ir kiekvienų metų pradžioje, sau pasakau, kad dalyvausiu visur ir tai tęsiasi bentjau vieną ar kelis mėnesius. Maždaug 2018-09-25 įvyko atranka į Kauno technologijos universiteto programuotojų komandą. Nukeliavęs ankstų rytą gavome 12 uždavinių, kurie ėjo nuo mokyklos lygio iki tikrai stiprių loginių uždavinių. Pavyko parašyti 5 programas, kurių tik 2 atitiko optimatizacijos kriterijus, viską submitinau ir iškeliavau.

 

2018-09-29

 

Gaunu žinutę į email.

 

 

4tA6iQs.png

 

Labai stipriai nustebau, jog pasirodžiau geriau už 90% žmonių atrankoje, žinoma į realią komandą nepapuoliau, kadangi patekau į rezervinę komandą, pritrūko aplenkti tik vieną.

 

2018-10-06

 

Gaunu žinutę iš dėstytojo, jog vienas dalyvis negali vykti ir kadangi buvau pirmas po brūkšnio, parašo man.

 

W5GH118.png

Su džiaugsmu sutinku, nunešu visus reikiamus dokumentus bei bėgau girtis tėvams.

 

2018-10-31

 

Susirenkame 4 ryto prie universiteto, įlipame į autobusą bei keliaujame į stotį Vilniuje. Sulipame į traukinį bei keliaujame į Baltarusijos didžiausią universitetą, mieste kuriame gyvena 2 milijonai žmonių. Nukeliaujame papietauti, į Minsko universitą supildome pagrindinius dokumentus bei keliaujame į viešbutį.

 

2018-11-01

 

Turnyre gavome 10 uždavinių, kuriuos mokyklos lygiui galima buvo prilyginti tik vieną, kadangi buvau komandoje su žmonėmis bent 10 kartų protingesniais už savę, paėmiau lengviausią uždavinį bei parašiau programą pagal jį, uždavinį sistema priemė. Kiti komandos nariai parašė po vieną uždavinį, užtrukome valandą. Liko dar 4 valandos, bandome suvokti vieną ganėtinai sudėtinga uždavinį, algoritmą turėjome per 1 valandą, sistema jo nepriema, kodas veikia per lėtai. Optimatizuoti užtrukome 3 valandas, per paskutiniaiąs minutes spėjome išsiųst uždavinį. Pabaigoje, viena iš 3 KTU komandų pateko į pusfinalį Rusijoje. (mano komanda nepateko)

 

Po turnyro keliaujame į akropolio dydžio parduotuvę, kur įrengta po žeme. Labiausiai nustebino kainos. Alkoholis 4 kartus pigesnis nei Lietuvoje, saldainiai 3 kartus pigesni, tačiau deja normalus maistas tik 1.5 karto pigesnis. Prisiperkam įvairių užkandžių, magnetukų tėvams, 0.7 geros baltarusiškos degtinės už 3 eurus bei keliaujame į stotį.

 

In the end, viena smagiausių patirtčių iš universiteto bei pačių 2018 metų.

Redaguota , redagavo Valentinas_Kasteckis
gal reik
  • Patinka 3
  • Už 8
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiekvienais metais vis atverčiu naują puslapį visatos pakraštyje. Artėjant link saulės, atrodo, kad kartais esu lyg Sisyphus - stumiantis sunku akmenį į kalną vis1 amžinybę, bet kaip ir pas visus, būna ir gerų ir blogų dienu. Gyvenimas niekada nėra tiesi linija, bent jau iš mano perspektyvos. Mes esame tai, ką sukūrėm, mes esame ten kur norime būti. Todėl su kiekvienais metais turiu tik vieną tikslą - išmokti tai ko nežinau, nukeliauti ten kur nesu buvęs, surasti savo laimę po palme. Man patinka saulė, karštas oras, vanduo, panelės maudimukuose, senovės architektūra bei Graikų mitai. Pasiūlyti tai galėjo didžiausia Graikijos sala pavadinimu Kreta. Nuskridau į Herakliona, tai buvo miestas kuriame buvau tik pirmają kelionės dieną. Žinoma, išvykau apsižvalgyti ir manau, kad nusaukau į blogą pusę, kadangi jokio įspūdžio iš to ką mačiau man nesukėlė, prieš mane buvo tik ganėtinai keistai išdėstyti namai, uostas kuriame nemačiau irgi nieko žadą atimančio. Žinoma, pakeičiau nuomonę atėjus vakarui, kadangi miestas buvo gražiai apšviestas ir vaizdas buvo visai kitoks, na ir prie to patys Graikai prisidėjo, kadangi jie labai mėgsta naktinį gyvenimą ir jų nuotaika, maistas buvo geriausios kokybės. Vakarienę turėjau ant viežbučio stogo nuo kurio mačiau visą uostą, skrendančius lektuvus, turtingus amerikiečius kalbančius apie verslą ir visai neblogas padavėjas, kurios davė man alavijaus šaką su kuria pasitepiau nudegimus nuo saulės. Sekančiai dienai atėjus, saulei pakilus, susikroviau daiktus ir ruošiausi į antrajį miestą kurio pavadinimas - Chania, tariama maždaug kaip Hania. Susiradęs autobusų stotį Heraklione nusipirkau biletus, įsėdau į ganėtinai didelį, konfortišką autobusą ir iškeliavome. Žinot, manau, man čia buvo įspūdingiausias važiavimas su autobusu per mano mažą gyvenimėlį. Visą tai ką mačiau sukėle man didelį įspūdį, kadangi aplink mane buvo didžuliai, milžiniški kalnai, apačioje kai kur papludimiai, mėlynas, pats gryniausias vanduo kurį esu matęs, įvairiausi augalai ir į visą tai žiūrėjau apie 2 valandas. Nuvykus į kelionės tikslą - Chania įspūdžiai nesibaigė, kadangi mano viežbutis buvo ant jūros kranto. Galėjau girdėti jūrą ošiant iš savo balkono, todėl vakarais atsidarydavau šaltą alaus butelį, užsikeldavau kojas ant balkono atramos ir klausydavau jūros žiūrint į papludimį ir tolimiau patį miestą. Be viso šito, apkeliavau kelias istorines vietas, apie kurias tikriausiai jums būtų nuobodu klausyti, pabuvau prie jūros papludimyje, pačiaužyjau ant vandens su lenta, prisigėriau, pavalgiau graikiško maisto, nučiešinau graikę, bėgau nuo šuns, bet visom linksmybėm ateina galas. Žinoma, po tokių kelionu visada užsinoriu nusipirkti kokį namą, kad ir Kretoje, bet mano žemėlapyje užpildyta tik keletą vietų, o dar daug kas prieš akis. Tai jau treti metai iš eilės per kuriuos keliauju, o praeitais metais buvo Portugalija, kurios istorija būtų ganėtinai įdomesne, nes turėjau pasiūlymą stumdyti narkotikus.

Visi darome klaidas, bet tuo pačiu ir taisomes, nes iš klaidų ateina pamokos. Praeitais metais dariau daug klaidų, kurias taisiau šiais metais. Lyg tai būtų ratas, kuris vis sukasi aplink mano laimės laivą. Pradėjau nuo dalykų kurie buvo pagrindas mano gyvenimui statyti. Tapau atsakingas, tvarkingesnis. Pradėjau kitaip žiūrėti į žmones kurie nesilaiko savo žodžio. Mintys keitėsi, bet tuo pačiu ir kūnas. Manau, kad visi turėtu bent kartą nueiti į salę ir pakilnoti svarmenis, bent kartą savo gyvenime. Aš manau, kad tai mano vaistas kuris stiprina mano protą, kūna, sielą. Tai gydo mane, stabdo visą bullshitą, kurį girdžių bei matau aplinkui. Per šiek tiek laiko perskaičiau kelias knygas apie savo kūną, kadangi manau, kad turiu žinoti kaip jis veikia ir kad galėčiau suprasti ko jam reikia. Tuo pačiu pradėjau "kiečiau" maistą ruošt, lyginant su praeitais metais. Be viso šito, nuo metų pradžios užsiemu kickboxu kuris irgi ganėtinai daug ką pakeitė mano gyvenime. Kovos sporto šaka yra sąvotiškai įdomi ir stiprinanti drausmingumą, ko aš neturėjau, bet vis to siekiau. Per tuos metus sutikau begale žmonių iš įvairių šalių, bet tik vienas iš jų tapo mano artimas draugas. Žmogus, kuris net nėra mano tautybės, su kuriuo kalbame 2ają kalba. Žmogus kuris man davė man daug žinių, įgūdžių. Nebuvau dar sutikęs tokio žmogaus, kuris taip rimtai žiūrėtu į žvejybą - įrangos namie turintis daugiau nei parduotuvėje. Labai prisižiūrintis save, labai atkaklus ir ganėtinai motyvuojantis vien žiūrint į tai ką jis daro, sugeba. Ačiū Dievui, kad gyvenimas toks dosnus. Kartais norime, kažką padaryti, nuveikti, bet to nepadarome. Tada ateina mintis, ar tikrai to norime? todėl ir pradžioje teksto užsiminiau, kad esame tai, kas norime būti. Tokia ir buvo pamoka, kuria per kiek laiko suvokiau, nes kartais neužtenka žinoti.

Pries pasibaigiant metams diena prieš kalėdas atvykau į Londoną su tėvais. Mano tėvas atvyko su sulaužytais šonkauliais, kadangi nevarkė buvo lektuvą atšaukt. Bet, kas juokingiausia, kad jis tris kartus už mane vyresnis ir turi tiek jėgų. Pirma stotelė buvo ,,Winter Land'' tai festivalis kuris vyksta Londone nuo Gruodžio iki Sausio. Atrakcionai, karštas vynas ir kalėdiška atmosfera. Visai nieko vaizdelis, tik, buvo baisiai šalta. Po poros jageriu nebebuvo. Pralošiau šiek tiek pinigų tarp žaidimukų kuriuose reikia pataikyti strėlę į tam tikrą vietą ir pataikyti krepšinio kamuolį. Žinau, jog visi ten kažką suka, bet azartas daro savo, o galva tuo metu neklauso. Sekančia dieną atėjo kalėdos, per kurias aplankėme centrą, pačia Oxford gatvę. Pirmas dalykas kuris krito į akis tai prabangių mašinų markės - range rover, mercedes, ferarri, lambo, pamatysi ko tik nori. Žinoma po to, atėjo į galvą, jog viskas buvo gražiai apšviestą ir ganėtinai daug žmonių, gatvės muzika, prabangiausios parduotuvės ir papuoštos eglutės Esu pripratęs prie paprastesnių kalėdų, haha. Bet kaip ir minėjau, mano tikslas tobulėti, todėl nemanau, kad tai kas buvo geriausia dabar, bus geriausia ateinančiais metais. 

Snapchat-1018805957.jpg

 

 

Redaguota , redagavo Lukaz_City
  • Patinka 2
  • Sutrikęs 1
  • Už 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiekvieni metai bėga vis greičiau, bet drįsčiau teigti, kad 2018 metai, buvo pilni iššūkiu ir sunkumu. Niekada nebūna taip, kad visa laiką būtų gerai. Gyvenime kartais visi blogumai ir sunkumai tik į gerąją pusę. 2018 metus pradėjau niekuo ypatingo, ėjau į gimnaziją, joje buvau pirmokas (keturklasė gimnazija, 9 klasė - I, 10 - II, 11 - III, 12 - IV). Iš pradžių galvojau kad bus sunku pritapti, bet klydau, labai greit įsivažiavau į naują ritmą, susiradau begalė draugų. Na, o dabar prasidėjo įdomiausia dalis, atėjus vasarai, gavau pasiūlymą vykti uždarbiauti į užsienį (Islandiją), iš tiesų ilgai galvojau, kas gi norėtu pradirbti visą savo vasarą. Bet galiausiai sutikau, atsiskaičius mokykloje viską, gegužės 27 d. išskridau iš Rygos oro uosto, skrydis truko 4 valandas, tai buvo mano pirmasis skrydis lektuvu, skristi buvo labai nuobodu. Nusileidus į Islandijos sostinę - Reikjaviką, ten mane pasiėmę tetos draugai, tada važiavome į namus apie 2 valandas. Oras buvo labai prastas, išvykus iš rygos - ten švietė saulė, nusileidus kitame krašte, Islandijoje - labai lyjo, buvo apsiniaukę. Po poros dienų, prasidėjo mano pirmoji dieną į darbą, niekada dar nebuvau dirbęs, nes esu dar gan jaunas vaikinas (tada buvau dar 16 metų), dirbti turėjau „Hella“ mieste, vištų fabrike. Pirmoji dieną kaip jau ir įsivaizduojate buvo nieko gero:4_joy:, visiškai nieko nesupratau, nežinojau ką daryti, sunkiai susikalbėdavau (jų anglų žinios, buvo lygiai tokios pačios kaip mano), todėl iš tiesų buvo nieko gero. Bet diena iš dienos labai greitai pripratau prie darbo ritmo, kartais į dieną gaudavau pagyrimus iš bosų, kad puikiai atliekų savo darbą, tai buvo motyvacija man dirbti dar geriau. Darbo grafikas nebuvo labai prastas, nuo pirmadienio iki penktadienio (07:00 - 15:00), o šeštadieniais būdavo viršvalandžiai (dvigubas atlyginimas, jei kas nesuprantate), laikas buvo trumpesnis (nuo 07:00 iki 12:00). Grįžus namo iš karto eidavau ilsėtis, dažniausiai kelias valandas pamiegoti. Poto važiuodavom apsipirkti į miestą „Selfoss“, kainos buvo didelės, bet ko gali norėti, atlyginimas irgi buvo didelis. Po viso šito, mane veždavo aprodyti Islandiją. Per visą tą laiką, kurį ten buvau, supratau kokia ji nuostabi ir kokia gražia istoriją ji turi. Buvau daug kur, bet čia aprašysiu labiausiai įsimintiniausias vietas. Pirmoji vietovė buvo : „Þingvellir National Park“, iš pavadinimo suprantate, kad tai kažkoks parkas. Labai gražūs kriokliai, uolienos ir visas kraštovaizdis.:17_heart_eyes:

Spoileris

27819c7d01617e299eb0f642e6eb141a709.jpg

Toliau tęsiant pasakojimą, po mėnesio mano tetą paaukštino, jį gavo naktinės pamainos boso pareigas, tuo pačiu ir mane šiek tiek paaukštino, pakėlė atlyginimą ir perkėlė į naktinę pamaina. Naktinės pamainos darbo grafike pasikeitė tik laikas (nuo 15:00 iki 23:00), dirbti buvo iš tiesų lengviau, į darbą ateidavai išsimiegojęs, kupinas jėgų, ir žmonių ten būdavo tik keletą, todėl būdavo labai ramu. Toliau po pirmo savo atlyginimo, kuris buvo (kažkur ~2 tūkst. eurų., kronais nebeprisimenu). Važiavome apsipirkti į sostinę Reikjaviką, išleidau apie 1 tūkst. eurų:4_joy:, kainos buvo tikrai kosminės. Toliau atėjus kitam savaitgaliui, sugalvojome nuvažiuoti ir atsipalaiduoti į „Blue Lagoon“, šita vietovė buvo dieviška, tiesiog žodžiais neapsakoma kaip gražu, gaila mano daryta nuotrauka nėra pati ryškiausia, bet daug maž viskas matosi, jei norite, galite apie tai pasidomėti plačiau internete. Buvo tikrai nuostabu, šiltas vanduo, po atvirumi dangumi, žmonių pilna, vienas nemokamas alkocholinis gėrimas, ko daugiau bereikia? Ši vieta buvo vieną iš geriausių visoje šalyje.:11_blush:

Spoileris

d3827f954219923a6f699c94981702d5484.jpg

Na ir taip baigėsi visos mano linksmybės, buvau dar ir kitose vietovėse, kaip „Geysir“ ir t.t. Bet nieko ypatingo ten nebuvo, ir nuotraukų gaila daugiau įdėti nebegaliu, (jei kažkas dar norėsite kažką sužinoti, parašyti man asmenine žinute). Prabuvęs du mėnesius, labai pasiilgau lietuvos, saulės ir linksmybių su draugais. Todėl užsisakiau bilietą atgal į gimtinę. Grįžau rugpjūčio 3 d., labai pasiilgau savo šeimos, pripirkau jiems begalė lauktuvių. Grįžęs parsivežiau 3 tūkst. eurų, apibendrinant visai ir apsimokėjo prarasti tuos 2 mėnesius vasaros. Nusipirkau geresnį kompiuterį (kas norėsit specifikacijų parašykite asmenine žinute), ir pradėjau vėl žaisti šiame serveryje, po ilgos pertraukos, išsipirkau direktorių juodąjį sąraša, ir per visą tą likusį laiką, turėjau 3 pavaduotojus ir 1 direktorių, sekėsi ne taip, kaip norėjau, nes kaip ir visą laiką, pasiėmęs kokį svarbų postą, pamatai kas tavo draugas, o kas priešas. Kartais netgi tas su kuriuo prabendravai kelis metus, gali tave išduoti, nes čia tik žaidimas, negalima niekuo čia pasitikėti, visada reikia prisiminti jog čia ne realus gyvenimas, tu čia žaidi, nes tau tai patinka, visi už ekranų yra kieti, bet realybėje visiškai kitaip. Norėčiau palinkėti visiems laimingų ir sėkmingų metų, tiems su kuriais čia bendrauju, bei tiems paprastiems, nuoširdiems žaidėjams.

Jei radote kokių klaidų sakinyje, parašykite į až.

Pagarbiai, Jefro.

Redaguota , redagavo Jefro_Grand
pataisiau klaidas.
  • Patinka 3
  • Už 9
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

[*] 1 vieta – 36 sarg.lt valiutos laimetojas: Jefro_Grand

[]2 vieta – 24 sarg.lt valiutos laimetojas: Valentinas_Kasteckis

[*] 3 vieta – 12 sarg.lt valiutos laimetojas: Lukaz_City

 

100 kreditu gauna: Karolis_Kent.

 

 

Ačiū visiems kurie dalyvavo. :)

 

Redaguota , redagavo Vasia_Carter
  • Ačiū 2
  • Haha 2
  • Už 2
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...