Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Just_Runing

Paprastas pasiūlymas radijui.

Balsavimas  

21 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su manimi ponai?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, mieli draugai.

 

Turiu smulkų pasiūlymą radijui, tai yra būtų skaičiuojama kiek žaidėjas gavo prizų per vieną mėnesį, o mėnesio gale taškai būtų numinusuojami.

Tarkim, radistas parašo į /rad apie vedamą rubriką, o kai žaidėjas parašytų mums išmestų tarkim taip:

Mirtis_Mitkui(6) Radistams(P20): Aš(P20 - Reiškia per mėnesį buvo laimėti 20 prizų iš radijo, nesvarbu xp, kreditų ar pinigų).

Kad Bumeriui nereikėtų vargti su taškų minusavimu, tai galėtų pridėti vieną papildomą komandą direktoriui/pavaduotojui su kuria jis pats galėtų visiems nuimti taškus.

Tarkim /Atimtitaskus ir tada automatiškai visiems anuliuotųsi ir visiems reikėtų kaupti iš naujo.

 

Visa esmė būtų tokia, tarkim, mėnesio gale(Nebūtinai gale:D) galėtume daryti tam tikras akcijas aktyviausiems dalyviams, tarkim ten iš 5-10 milijonų, o dalyvauti galėtų tik jie.

Bet per /nrangai galėtume pakeisti kas gali rašyti radistams, pvz:

Rašyti į /radistams gali nuo: 30. (Tai būtų keičiama tik aktyviausių dalyvių akcijų metu).

Ir tada būtų pasirenkamas skaičius nuo kiek laimėjimų galima rašyti radistams, tarkim nuo 30, o pvz kažkuris žaidėjas tiek neturi laimėjas, tai jam rašytų:

Nesi laimėjas pakankamai prizų, radistams rašyti laikinai negali.

 

 

Idėja labai paprasta, tikiuosi padarysi mielas drauge.

 

------------

 

Taip pat prabalsuokit ir už šias:

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Night_Asault rašė:

Realybė tokia, kad nebuvo daromi tokie eventai prieš tai, nebus daromi ir po to, tai kaip ir tikslo bei pagalvos jokios. :D 

Geriau /prizas limitą butu galima reguliuoti valandom tarkim nuo 22 auto galėtu duot 30k nebe 15k arba pagal ranga max prizo dalinimą,  nes kažkas pamiršta amžinai.

Pagal mane po 00 00 pasikeičia automatiškai į max 15k, arba čia meškius man visada atkeičia, nes aš tai palieku visai dienai, o vakare vėl girdžiu, kad limitas pakeistas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Just_Runing rašė:

Pagal mane po 00 00 pasikeičia automatiškai į max 15k, arba čia meškius man visada atkeičia, nes aš tai palieku visai dienai, o vakare vėl girdžiu, kad limitas pakeistas

 Bet šita naujovė dėl gautų prizų nereikalinga, nei darom mes tokiu eventu iš didesnių sumų nei ką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Night_Asault rašė:

 Bet šita naujovė dėl gautų prizų nereikalinga, nei darom mes tokiu eventu iš didesnių sumų nei ką

:D na, viskas turėjo būti kitaip, bet pakeičiau į paprastesnį variantą, nes ten Bumeris tai jau tikrai nedarytų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...