Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mike_Ayy

Lolekbolek_Alkoholik

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Lolekbolek_Alhoholik
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: *Kitų teisėsaugos sričių negerbimas - 6 mėn.
  • Įrodymai: e1f67ff67ea52206d36273eb097ef2b3966.jpg
  • /info lentelė: [URL=http://www.part.lt/perziura/3118972a234b58d3c7dd57b7f79a54d996.jpg]3118972a234b58d3c7dd57b7f79a54d996.jpg[/URL]

 

Papildau: Įrodymas, kad būtent teisėsaugai. Tu esi a51 zonoj. Kekvienas pripažins, kad pašaliniai čia nelabai laukiami. O būtent, kad tik vienas buvai policininkas tarp musu keturių S.W.A.T būrio narių įrodymų neturių. Jai mazinies, kad rašiai kolegoms tai gan keista kai sėdi discorde, ir rašai jiems.

Nelabai šitas prie temos, bet, kad dar labiau įtikinčiau dpkt tai šitas įžeidimas buvo būtent swatams, na o čia papildomai prisegu foto http://www.part.lt/perziura/5999cb7ff864c66399c8e89993c3e390328.jpg

Su kekvienu tavo papildymu, papildysiu ir aš, nes šiek tiek apmaudu kai bandai mazintis. Teigi jog parašiai draugam su kuriais sedėjai discorde, pačiam šitas sakinys ne juokingai skamba? Tikriausiai jie tikrai pamatė tavo šitą klausimą, Na aš visiškai nesureikšminu, tiesiog tavo šitas klausimas, o mums įžeidimas, buvo būtent swatams. Na, bandyk kažką dabar orginaliau sugalvoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įrodymus pateik, kad aš rašyčiau būtent teiėsaugai ar asmeniškai jum swatams :)

 

Tu Mike nesusireikšmink tiek. Nerašiau jog swatai ******. Rašiau draugam sukuriais dc sėdėjau.

 

Prie ko čia tas /smslogas prieš 30 min? Dabar tiksliai nepamenu, bet tu mane pradėjai ižeidinėt ir aš tau i sms parašiau atgal. Krč bandai kažką įrodyt jog aš ižeidinėjau tuos tavo numilėtus swatus. Nors jau 3 kart rašau tau jog niekur neminėjau tų tavo SWATU.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...