Eiti į turinį
Zeddas_Lemon

Geriausių visų laikų filmų TOP

Rekomenduoti pranešimai

Taigi po @Freddie_Mercury sukurtos temos, nusprendžiau ir aš pasidalinti savo filmų topais. Kadangi nemėgstu lygint senų filmų su naujais ir juos kartu vertinti yra tikrai sunku, padarysiu du listus, t.y vieną seniems filmams iki 1990 metų, o kitas naujesniems esantiems nuo 1990 metų iki dabar. Filmus vertinsiu ties jų gerumu ir technine puse, bei nuo to kiek aš juos mėgstu aplamai (nes viena yra mėgti filmą, o kita žinoti, kad jis geras, nors jis tau patinka ar ne). Mano mėgstamiausias VISŲ LAIKŲ filmas yra Vertigo (1958).

P.s listus dariau greitai, labai daug nemąstydamas, todėl gali būt kad kai kuriuos pamiršau paminėti ir t.t.

 

Senų filmų topas

1. Vertigo (1958) Mystery / Romance / Thriller - Rež. Alfred Hitchcock

2. Rear Window (1954) Mystery / Thriller - Rež. Alfred Hitchcock

3. Raging Bull (1980) Biography / Drama - Rež. Martin Scorsese

4. Psycho (1960) Horror / Mystery / Thriller  - Rež. Alfred Hitchcock

5. Blade Runner (1982) Sci-Fi / Thriller - Rež. Ridley Scott

6. The Third Man (1949) Film-Noir / Mystery / Thriller - Rež. Carol Reed

7. The Godfather (1972) Crime / Drama - Rež. Francis Ford Coppola

8. Stalker (1979) Drama / Sci-Fi - Rež. Andrei Tarkovsky

9. Persona (1966) Drama / Psychological Drama - Rež. Ingmar Bergman

10. The General (1926) Adventure / Comedy - Rež. Buster Keaton

 

Naujų filmų topas

1. There Will Be Blood (2007) Drama - Rež. Paul Thomas Anderson

2. Whiplash (2014) Drama / Music - Rež. Damien Chazelle

3. Pulp Fiction (1994) Crime / Drama - Rež. Quentin Tarantino

4. Inception (2010) Action / Adventure - Rež. Christopher Nolan

5. Spirited Away (2001) Animation / Adventure - Rež. Hayao Miyazaki

6. Dunkirk (2017) Action / DramaRež. Christopher Nolan

7. Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) Drama / Romance - Rež. Michael Gondry

8. The Dark Knight (2008) Action / Crime - Rež. Christopher Nolan

9. Memento (2000) Mystery / Thriller - Rež. Christopher Nolan

10. Call Me by Your Name (2017) Drama / Romance - Rež. Luca Guadagnino

 

 

  • Patinka 3
  • Haha 1
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labai smagu, kad daliniesi savo filmų list'ais, o dar smagiau, jog iš viso sarg.lt projekte galima atrasti tokių žmonių, kaip tu, kuris domisi tiek kinu, tiek muzikos pasauliu ir garantuotai čia ne viskas apie ką tu galėtum padiskutuoti. Pereinant prie senų filmų "topo", tu mane labai nustebinai, kadangi ne kiekvienas iš mūsų prisiverstų žiūrėti vienokio ar kitokio senumo filmus, kuriuos čia ir išvardinai, bet manau vienas kitas tikrai paklausys tavo patarimo ir prisilies prie kažko senesnio, bent jau aš tai tikrai. Toliau, kalbant apie naujų filmų "topą", supratau tokį dalyką, jog mūsų skoniai nelabai ir išsiskyrė, vos ne kas antras filmas yra matytas, bet faktas dar yra ko pamatyti. Labai džiugu, kad tavo list'e yra daug Christopher Nolano filmų, nes tiesa pasakius jo filmai yra tikrai įspūdingi, net drįsčiau teigti, jog man jis yra geriausias režisierius, kadangi tiek "Inception", tiek "Dunkirk", tiek "The Dark Knight" , tiek "Memento" yra po keletą kartų matyti, be abejo net ir dabar kyla potraukis dar kartą visus pasižiūrėti, bet tuo pačiu nori kažko naujesnio. Dėkui tau, kad palengvinai filmų paieškas ! :) 

Redaguota , redagavo Freddie_Mercury
  • Patinka 1
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Freddie_Mercury rašė:

Labai smagu, kad daliniesi savo filmų list'ais, o dar smagiau, jog iš viso sarg.lt projekte galima atrasti tokių žmonių, kaip tu, kuris domisi tiek kinu, tiek muzikos pasauliu ir garantuotai čia ne viskas apie ką tu galėtum padiskutuoti. Pereinant prie senų filmų "topo", tu mane labai nustebinai, kadangi ne kiekvienas iš mūsų prisiverstų žiūrėti vienokio ar kitokio senumo filmus, kuriuos čia ir išvardinai, bet manau vienas kitas tikrai paklausys tavo patarimo ir prisilies prie kažko senesnio, bent jau aš tai tikrai. Toliau, kalbant apie naujų filmų "topą", supratau tokį dalyką, jog mūsų skoniai nelabai ir išsiskyrė, vos ne kas antras filmas yra matytas, bet faktas dar yra ko pamatyti. Labai džiugu, kad tavo list'e yra daug Christopher Nolano filmų, nes tiesa pasakius jo filmai yra tikrai įspūdingi, net drįsčiau teigti, jog man jis yra geriausias režisierius, kadangi tiek "Inception", tiek "Dunkirk", tiek "The Dark Knight" , tiek "Memento" yra po keletą kartų matyti, be abejo net ir dabar kyla potraukis dar kartą visus pasižiūrėti, bet tuo pačiu nori kažko naujesnio. Dėkui tau, kad palengvinai filmų paieškas ! :) 

dq seni

 

prieš 2 valandas(-ų), Extreme_Right rašė:

Zvengiu 

prajuokini kiekviena kart, aciu tauu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...