Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Salamas_Noris

Salamas_Noris

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Evaldas
  • Pravardė? Evan
  • Amžius? 25
  • Zodiako ženklas? Svarstyklės
  • Kur gyveni? Kanada, Ontario provincija, Toronto miestas
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi interjero dizainu, technologijomis, astronomija
  • Ką veiki laisvalaikiu? Didžiausia mano laiko dalis būna praleidžiama ofise - darbe, kuriame vadovauju gamybai, sudarinėju brėžinius (interjero dizaino sritis) bei programuoju G-Code kalbą. Laisvalaikiu dirbu prie keletos savo asmeninių projektų, vienas iš jų, yra gerai žinomas Jums - radijas DH Lithuania. Užsiimu tinklapių kūrimu, serverių administravimu. Apart kompiuterinės veiklos aktyviai žaidžiu Pool'ą.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2011 metų.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Kaip ir minėjau viršuje, nuo 2011 metų.
  • Kokius filmus mėgsti? Dramos, veiksmo, siaubo.
  • Kokios muzikos klausai? Kadangi turiu savo radiją kurioje stengiuosi pateikti kuo įvairesnės muzikos playlist'ą klausytojams, tai toleruoju visokio stiliaus muziką. Jeigu reikėtų išskirti favoritą, tai būtų Deep House.
  • Mėgstamiausias sportas? Mėgstu žiūrėti UFC. Visada pasižiūriu garsesnių kovotojų kovas. Prieš daug metų kai gyvenau Lietuvoje, pats užsiiminėjau MMA, taigi tai ir pridėsiu prie mėgstamiauso sporto. 
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Jason Statham, John Cusack, Wentworth Miller
  • Kas yra tavo autoritetas? Žmonės siekiantys savo tikslo ir visada progresuojantys.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Tai pirmas mano serveris, kuriame pradėjau savo SAMP karjerą ir paskutinis, kuriame taip pačiai ir baigsiu. Dauguma žmonių klausia, kodėl tu vis dar žaidi tokį žaidimą kai esi suaugęs. Aš jiems paprasčiausiai atsakau, kad tai yra nostalgija, tai yra vaikystės žaidimas, su kuriuo dauguma žmonių užaugo. Daug kartų buvau dingęs, bet vis sugrįžtu, nes pasiilgau tos atmosferos, kuri kartais būna labai įvairi.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu katę, vardu Nayla.
  • Turi brolių, seserų? Esu vienturtis.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Progresuoti ir visada kilti į viršų, būti sėkmingu ir doru žmogumi.
  • Kokie tavo privalumai? Su manim visada surasite bendrą kalbą, neesu pasikėlęs, su kiekvienu bendrauju vienodai.
  • Kokie tavo trūkumai? Greitai susinervinu, visada noriu būti teisus.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 
     

     adee7097b10cfbbbc42bdfa8b978acda363.jpg

     

 

Jeigu kažkam įdomu Kanados vaizdai, mašinos ar net pats aš kaip asmenybė, galite followinti mane Instagrame: evanevaldas

Ten mėgstu dalintis savo kiekviena diena, taipogi rasite ir daugiau mano nuotraukų.

 

Ačiū už dėmesį.

 

Salamčik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Vladislav_Stepanov rašė:

Evan :D ką tu čia veiki saliami. malonumas apie tave skaityt bet ne kaifas, geros dienos

Vladi, čeinika ayk užsikaisti :D

prieš 1 minutę, Vytautas_Cames rašė:

Sveikas malonu sekmes darbuose

Sveikas! Dėkui!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...