Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 2
Kofe_Dragger

GTA išjungimas

Klausimas

10 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Imanoma, spaudi "Windows key", paspaudi dešini klavišą, ir pasirenki "Taskbar" galimai tau jo nerodys, tad spaudi "Arrow down" ir spaudi "Delete" jaigu Gta išsijungs, VALIO! arba ctrl + alt+ del > Taskbar > process ir pasirenki gta_sa.exe spaudi "Delete" arba su dešiniu klavišu end process.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Dieuson_Octave rašė:

CTRL + ALT + DEL gta_sa.exe process

 

prieš 1 minutę, Franklin_Haze rašė:

ctrl alt del = process ir pasirenki gta_sa.exe spaudi delete ir end process

jei tu čia apie task managerį, tai man taip užfreezina kartais, kad jo neina įjungt net

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Franklin_Haze rašė:

Jei išmeta task managerį kad pasirinkt tai paspaudi g ir automatiškai pasirenka gta_sa ir endini processą paspaudęs delete, bet jei neatsidaro vapšė tada nežinau

man jį išmeta, bet jo pakelt neina, kad spaudinėt ant jo ir t.t., nu pabandysiu šita irgi, dq

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Kofe_Dragger rašė:

man jį išmeta, bet jo pakelt neina, kad spaudinėt ant jo ir t.t., nu pabandysiu šita irgi

tai apacioj kai ji ismeta paspausk ant jo, tada rodykliuke zemyn eik ir spaudinek delete kol issijungs, nes man irgi kai pakimba tai jo nerodo, tai tiesiog paspaudziu apacioj ir su rodykliuke zemyn eidamas delete spaudineju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krc paspaudi windows knopke, parasai cmd, atsidarai cmd kaip admin ir tada apacioje ekrano kur yra pvz gta icon ir pns, paspausk ant tos cmd ikonos kol ji pabaltuos, taip reiskias kad pasispaude cmd ir dabar rasyk sita (p.s. nematysi kad rasai, bet vstk suveiks): taskkill /f /im gta_sa.exe /T

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...