Eiti į turinį
Domis_Fusion

San Andreasas / San Andreas (2015)

Rekomenduoti pranešimai

San Andreasas / San Andreas (2015)

 

san-andreas

 

RežisieriaiBrad Peyton

Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris
Metai2015

Filmo trukmė: 114 min ( 1h 54min)

Aktorių sąrašas: https://www.imdb.com/title/tt2126355/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

Šalis: USA, Australia

Aprašymas: 

Spoileris

Dauguma geologų sutaria, kad didžiulis žemės drebėjimas Jungtinėse Valstijose yra neišvengiamas. Didesnė dalis jų mano, kad labiausiai tikėtina, jog katastrofa nutiks San Andreaso tektoninio lūžio vietoje – Kalifornijos valstijoje. Ginčijamasi tik dėl to, kada tai nutiks. Galbūt po šimto ar daugiau metų, o gal ir kitą savaitę. Naujausias veiksmo filmų žvaigždės Dwayne‘o Johnson‘o filmas šiuos pasvarstymus perkėlė į kino ekranus.

Kaliforniją sukrėtus 9 balų stiprumo žemės drebėjimui, malūnsparnį pilotuojantis profesionalus gelbėtojas Rėjus (jį ir vaidina D. Johnson‘as), su buvusia žmona iš Los Andželo į San Franciską vyksta gelbėti savo vienintelės dukters. Ir kai jų sekinančioje kelionėje ima atrodyti, jog blogiausia jau praeityje, paaiškėja, kad viskas dar tik prasideda.

 

Įvertinimai:

  • IMDb - 6.1/10
  • Mano - 7.5/10 

 

 

Traileris

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką žinau, eilinis "disaster" žanro filmas, netrūko veiksmo ir įtampos, visai įdomus įvykių siužetas. Tikriausiai jei ne Dwayne Johnson, tai net nebūčiau atkreipęs dėmesio į šį filmą. Mano manymu, vertinčiau jį panašiai kaip ir IMDb, 6-7 nedaugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...