Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Enemy_Choke

Enemy_Choke

Rekomenduoti pranešimai

NAUJAS APRAŠYMAS!
 

Na tai labuką berniukai ir mergaitės! Tikrai malonu su jumis susipažinti. Apačioje yra šiek tiek informacijos apie manę, o čia papasakosiu šeip ką nors apie savę dar labiau, to ko nežinote dar(GAL).
Žodžiu, esu vaikinukas kuris mėgsta tikrai pažaisti sargą, hahah. :D Šaip realiai sargą pradėjau žaisti nuo 2016 metų čia tada forumas sukurtas, manau iš po tos dienos ir pradėjau žaisti sargą. 
Na, aišku turiu ir kitokių hobių kuriuos mėgstu, ne tik sargą žaisti, pvz. Sportuoju, nes mėgstu prisižiūrėti savo kūną, jog neapsileisčiau ir neatrodyčiau blogai. Na poto eina krepšinis manau top1 vietoje, nes esu tikrai aukšas vaikinas, 1.85+ +- tai palei ūgį tikrai krepšinis man skirtas. Poto rankinis, bet į tai nesigilinsiu na nes tiesiog nėra apie ką ir daug kalbėti. 

Šeip tikrai malonu jog atsiranda žmonių kurie pasisveikina ir pakomentuoja po šita tema, patinka atsakinėti ir su jumis susipažinti. 

Preitame aprašyme rašiau jog esu labiau žinomas mafijozas/gaujinis, hahah, noriu pasakyti jog fsio, manau keitu savo žodžius į teisėsaugininką, tiesiog kažkaip nebematau traukos būti mafijuose/gaujuose, o teisėsauga tikrai man labai patiko.


Na manau užteks, apačioje matote mano informacija lol, nežinau kodėl viešinu, bet ok, vistiek man dzin. Tai kas norite susipažinti su manime DAR arčiau, tai nesidrovėkite ir pridėkite į draugus Facebook'e, arba pasekite Instagrame. Taipogi turiu ir discord kanalą jeigu nenorite savęs atskleisti tai galite susisiekti su manimi ten. 
Arba tiesiog parašyti man į forumo AŽ arba žaidime. :D Matote daug galimybių kaip galite su manimi susisiekti :D 

Adios. <3

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Facebook: https://www.facebook.com/dovydas.jurgutis.58

 

Instagram: https://www.instagram.com/dovy_10/?hl=ur

 

Mano Discord Kanalas: https://discord.gg/bf87Nts

 

SnapČhat: justltu18 (renku streak'us)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________


  • Vardas?
    Dovydas
  • -
    Pravardė?
  • Dovce, Čefyrius, Dovy, MiMiMi, Kaukas and CYGAaa. :P
  • -
    Amžius?
  • Einu 16-ktus
  • -
    Zodiako ženklas?
  • Jautis
  • -
    Kur gyveni?
  • Norvegijoje o jeigu lietuvoje tai Šilalės raj.
  • -
    Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai?
  • Na šiuo metu mėgstu domėtis apie automobilius kaip sakoma noriu ateityje būti mechaniku :)
  • -
  • Ką veiki laisvalaikiu?
    (NEW)
  • Na šiuo metu kaip ir nieko įpatingo, kaip ir minėjau mėgstu sportuoti.
  • -
    Kiek laiko žaidi serveryje?
  • 3-4 metus
  • -
    Ar ilgai žaidi SA-MP?
  • Realiai tai pradėjau nuo vaikystės nes sand andreasas buvo mano kaip ir pirmas žaidimas.
  • -
    Kokius filmus mėgsti?
  • Veiksmo, siaubo ir komedijos labiausiai.
  • -
    Kokios muzikos klausai?
  • Labiausiai tai rusiškos, bet aišku pasikalusau ir lietuviškų bei kokių latynų.
  • -
    Mėgstamiausias sportas?
  • Rankinis, krepšinis
  • -
    Mėgstamiausias aktorius/ė?
  • NEW
  • Turiu daugiau mėgstamų anktorių
  • Pvz.
  • Scott Adkins
  • Michael Jai White
  • Angelina Jolie
  • -
    Kodėl žaidi būtent šiame serveryje?
  • Dėl to kad serveris yra tiesiog kokybiškas ne tiek ir daug bugų na ir tiesiog serveris egzistuoja, žmonės žaidžia yra veiksmo. Ir taip patinka jo ekonomika nes gali pasijausti vierchas turėdamas dahuje lemų :D o šeip ir darbai visai įdomus.
  • -
    Turi brolių, seserų?
     
  • (NEW)
  • Taip, turiu vyresnę sesę ir mažajį brolį. 
  • -
    Koks tavo gyvenimo tikslas?

Būti sėkmingu, turėti gerą gyvenimą bei būti laimingų, bet sunku kai gyvenimas yra kupinas skausmo ir nelaimės...
 

  • Įkelkite savo nuotrauką:


NEW

Spoileris

69db965b633a5d91c6bfd31424306d18792.jpg

NEW

Spoileris

c3dbd1833cd544b547ec94e542ea0b82652.jpg

 

Spoileris

91bb45ccf2e554ae8f5764fb29713496874.jpg

 

Spoileris

TLCt3.jpg

Spoileris

bf747542152e3726ae8cb43be0c813aa426.jpg


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 valandas(-ų), Krusty_Mafija rašė:

Sveikas Dovydai.

 

prieš 21 valandas(-ų), Mister_Bebr rašė:

Sveikas, malonu.

 

prieš 20 valandas(-ų), Arnas_Anatomys rašė:

zdarova, nrml biciukas atrodai, sekmes gyvenime

 

prieš 14 valandas(-ų), Deagle_Ciulpinukas rašė:

Sveikas, malonu

 

prieš 13 valandas(-ų), Danka_Malibu rašė:

Sveikas sveikas

 

prieš 2 valandas(-ų), Lukas_Cryper rašė:

Sveikas, malonu susipažinti

 

prieš 1 valandą, Gytis_Pooq rašė:

Sveikas malonu.

Sveikučiai sveikučiai vyrai<3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...