Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su įgaliotiniais

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki laikraščio skaitytojai. Kiek pamenu vienas žaidėjas darė tokio paties principo laikraščius, bet ilgą laiką jau jų nematau ir man padarius apklausą forume, žaidėjai sutiko su tokio tipo laikraščiais. 
Pirmame leidinyje bus aprašyti serverio įgaliotiniai.
Sėkmes skaitantiems

52d9c8c3a154b402f37731f716d4d1b1276.jpg


Aš serveryje pradėjau žaisti nuo 2013 metų. Mano pirmasis darbas kuriuo verčiausi tai yra ridos kėlimas, keldavau ankščiau po 2-5k ir buvau labai patenkintas kai gaudavau 5k/km už ridos kėlimą, o jeigu taip, tai mano darbas pirmasis buvo Taxi.  Kaip matote, tai yra mano ne pirmoji paskyra.  Pirmą kartą gavau įgaliotinį apsaugoje 2018 metais, buvau labai patenkintas ir laimingas, Kaip žinote šiam darbui nelabai reikalingi pinigai, tu gali tiesiog vieną dieną pranolifinti ir pasikelsi pinigų. Veliau palikau apsaugą todėl, nes norėjau kažko patirti naujo, norėjau patekti į ginklų prekeivius, bet kadangi nebuvo atrankos atėjau į medikus, tiesa esu medikuose dirbęs ir ankščiau pas Arturas_Lukoil. Atėjąs į medikus susibendravau su bendradarbiais, įgaliotiniais ir valdžia. Tiesą sakant labai daug dirbau, kad gaučiau įgaliotinį. Į dieną pražaisdavau po 200-600 min, ir priimdamas po 200 iškvietimų. Medikuose buvau užsibrėžęs tikslą, kad pasiekti UNLIMITED rangą. Veliau įgaliotinis Arminas_Player paliko įgaliotinio postą, todėl nes jam atsibodo tą pati rutina. Kadangi buvau aktyvus darbuotojas, medikų direktorius Hubis_Bmw pasiūlė tapti įgaliotiniu.

6128d7b14fbaa7db3938dca2d42b0d74375.png

Serveryje žaidžiu jau gan ilgą laiką, žinoma su pertraukomis. Pirmasis darbas su pakvietimu buvo T.R.V., šis darbas buvo mėgstamiausias tiek žaidime, tiek realybėje, pirmasis darbas ir pirmoji valdžia šiame darbe buvo. Pradirbau T.R.V ir gavau įgaliotinio pareigas, tai buvo pirmas kartas, pilna buvo streso, daug klausimų ir nieko nesupratimo, laikui bėgant apsipratau, kai pasikeitė direktorius, mane taip pat nušalino, todėl nusprendžiau eiti į apsauga. Dirbdamas apsaugoje buvau vienas iš geriausiu darbuotojų, pradirbęs dvi savaites gavau įgaliotinio pareigas, prabuvęs 1 mėn įgaliotiniu gavau pavaduotojo pareigas, prabuvęs 1 mėn pavaduotojų direktorius man pasiūlė direktoriaus pareigas, žinoma aš sutikau, tai buvo pirmasis direktorius kurį aš turėjau. Direktoriaus pareigas išlaikiau beveik 3 mėnesius ir vėl perleidau senajam direktoriui. Dabar vėl esu T.R.V įgaliotinis.

8a81b22819e20d090bb3f50fd0a4490e414.png

Tai vat. Manau pradėsiu nuo serverio karjeros, kaip atradau sargą, nuo ko viską pradėjau. Realiai serverį atradau dar gūdžiais 2015 metais, pagalvojau, kodėl gi neužsiregistravus, ir neišbandžius. Vos pažaidęs kelias minutes, supratau, kad čia man ne vieta, ir reikia ieškot kažko, naujesnio, unikalesnio, ir stipresnio. Realiai nieko naujo neradau, leavinau sampą apie 3 metus, kažkaip ieškojau, ieškojau to projekto, ir atradau sargą vėl. Užsiregistravau su visiškai nauju slapyvardžiu, išsilaikiau teises, įsidarbinau į RC išvežiotojus, ir važiavau per taškus... Realiai, buvo taip nuobodu, kad tiesiog, nebuvo ką veikt, ir išjungiau sampą. Kitą dieną, forume buvo paskelbta atranka į Taksi II - ąja firmą, į kurią eidamas, aš realiai nieko nemokėjau.:1_grinning: Gerai, kad tais laikais turėjau savų, kurie dirbo firmoje, ir man padėjo kažkaip prasmukti, užpildęs forume, patekau į antrą etapą, ir ėjau į žaidimą, apklausė, viskas ok, nesinervinau ir patekau. Realiai nulaifint, sargą tikrai nulaifinau, o minutės rodė kai ką kitą. :1_grinning: 900 minučių per dieną, nu jo, tada buvau be gyvenimo žmogus. Atėjo toks laikotarpis, kai man atrodo, kiek pamenu, kad kažką prisidirbau, ir man buvo atimtas kompas, tai per 2 dienas, buvau išmestas iš firmos. Po kelių dienų atgavęs kompą, tiesiog leavinau sargą, ir nesirodžiau iki Liepos pradžios. Vėl naujas vartotojas, vėl nauja pradžia, ir vėl sėdžiu toje pačioje Taksi II - ojoje firmoje, ten susiradau daug draugų, kurie mane palaikė morališkai, ir techniškai. Realiai, vasaros laikais, mažai, kas sedėdavo prie to sargo, būdavo onlinas, siekdavo 180 dieną, 240 vakarais. Tai mažai iškvietimų būdavo, o jeigu jų būdavo, tai su vienu draugu, mes juos susirinkdavom. Po kiek laiko, gavau valdžios pasitikėjimą, ir sarge gavau pirmą įgaliotinį. Prižiūrėjau asmeninių vairuotojų temą, pirmomis dienomis, man sekėsi ne kaip, bet po kelių dienų supratau, kaip viskas čia veikia. Nauja valdžia, nauji įgaliotiniai? Ok. Tai įvyko, rugpjūčio 15 dieną, kuomet buvęs direktorius Domantui perleido Laurynui, visi iki vieno įgaliotiniai buvo nušalinti, už akcijų nedarymą, ir kitką. Bet tas akcijas tikrai darydavom, ir palaikydavom efektyvumą firmoje, tik buvom užmiršę, kad reikia pildyti veiklų ataskaitas. Na ką... Po 6 dienų, įvyko atranka į Ginklų prekeivius, ir spėkit, patekau. Ten buvo mano mėgstamas darbas aplamai, daug iškvietimų, didelė pasiūlą ginklų prekeiviuose, daug iškvietimų, ir tikrai mandagūs bendradarbiai, padedantys, išklausantys, nepaliekantys bėdoje. Va nuo tada ir prasidėjo mano nulaifinimas, nuo pačios 08-21 dienos, kol 08-31, palikau Ginklų prekeivius, ir nuėjau į mafiją. Blogą sprendimą padariau, per tas 10 dienų, spėjau pasikelti iki aukščiausio rango, galėjau realiai likti, nu bet ką padarysi. :1_grinning: Po mafijų viskas, sarge vėl nesirodžiau, apie 1 mėnesį. Na ką, tapati dainelė kartojasi ir vėl :1_grinning:, naujas vartotojas, nauja pradžia kaip sakoma. :1_grinning:Užsiregistravau, viskas okay, nuėjau į žaidimą ir tapačią pirmą dieną vyks atranka į Taksi II-ąja firmą. Nuėjęs, ir padirbęs tikrai gan normaliai apie ~10 dienų, pradėjau gauti valdžios pasitikėjimą, ir gavau įgaliotinį. Šį kart priklausė man, algų sistema su kuria puikiai susitvarkiau. Su valdžia, t.y Karka palaikiau tikrai gerus ryšius, buvo pilnavertis bendravimas, ir viskas kaip ir ok buvo. Neteko susipykti. Po 4 dienų, ankstų rytą, Karolis a.k.a Karka_Sane, parašė man į facebook, ką įneštum į dušmanus, kas naujo būtų? Sakau, dėl pavo čia turbūt taip? Sakė taip. Kadangi, tapačią dieną atsisakė pavaduotojo Bassas, aš surašiau viską, kas būtų gerai, vakaras 20 valanda... Jis kviečia mane į teamspeak programą, pasikalbėti, su vienu asmeniu Linu. Nuėjau, pasimuvino, ir pasakė, duodu 14d. laikotarpį pasibandyti pavaduotojo pareigose, kaip toliau tau seksis, kaip susitvarkai su komanda ir kt. Jis norėjo tai sužinot. Aš žinoma, labai apsidžiaugiau! Ir sutikau, buvau paskirtas Taksi II firmos pavaduotoju, su pareigom man buvo susitvarkyti tikrai lengva, paprastas darbas, t.y sudėti įspėjimus už praeitos dienos nepražaistą minimumą, sutikrinti minimumus, ir tiesiog prižiūrėti darbuotojus, kad jie nesamonių nedarytų. Atidirbau savo 14 dienų, ir ketvirtadienio naktį atsisakiau pavaduotojo, atgal buvau gražintas į įgaliotinio postą. Tada, pradėjau žaisti kitame projekte, kai buvau įgaliotinis, išviso užknisdavo, bet kimbdavo, mane tas projektas, jį žaidžiau, ir žaidžiau, kol nenuėjau į žaidimą, ir į ts, ir per /d negražią žinutę parašiau, pašmeiždamas vieną žmogų. Nuo to laiko, aš su visais trim, tiek Linu, tiek Bassu, tiek Karka pykomės, pykomės, ir dar kart pykomės. Na ką gi, atėjo dar viena diena, susikūriau jau šį dabartinį vartotoją kurio pavadinimas Auris_Verossa, kaip ir visada, nuėjau į savo mėgstamiausią firmą - Taksi II-ąja, ir tiesiog dirbau, stengiausi, gavau įgaliotinį, taip pat gavau pasitikėjimą iš serverio žaidėjų žvejyboje, ir iki šiol žaisiu sargą būtent su šituo vartotoju, nes keist tikrai aptingau jau <juokiuosi>.

df8ac98d116c7e85b4895c8bd6d4439367.png

 

 

Šiandien jau rašiau Lietuvių bandomajį 500 žodžių, bet ką jau padarysi...

Na, serveryje nusprendžiau pažaisti vieną ar kelias dienas "pastumti laiką" ir palikti, tačiau kažkaip užkabino ir jau virš mėnesio praleidžiu jame gan nemažai laiko, tikrai įdedu daug pastangų visoje veikloje kurią darau ir tikrai nenubosta, tik nepatinka, jog tiek daug žmonių, kurie bando išnaudoti naujokus, aš pats turėdamas 5k XP sulaukiau žinutės: "ar nori užsidirbt šaibų?", aišku, kalba ėjo apie nelegalią veiklą. Kol kas mano karjeros dar labai nedaug - turiu tik truputį virš 100k xp ir tai yra mano vienintelė paskyra už kurią žaidžiu. Labai labai senai (maždaug 2013-2014m.) žaisdavau sargą su klasiokais tačiau niekur nedirbau, nieko nemokėjau, tiesiog dalyvaudavau klubo veiksme ir panašiai.

Šiuo metu žaidžiu visiškai kitaip - bendrauju su žmonėmis, dirbu darbus, stengiuosi būti kažkuo naudingas visiems. Kalbant vien apie darbą tai jis yra mano pirmasis sarg gyvenime darbas su pakvietimu, aišku, ir ne paskutinis, tačiau radistų dar tikrai neplanuoju palikti. Radistuose atsiradau visai neplanuotai - važinėjome su drauge, Ponas_Meskius paskelbė atranką ir ji mane privertė nuvažiuoti ir pabandyti patekti, nors apie radistus neturėjau nė menkiausio supratimo, nei noro juose dirbti. Apklausinėjant, aišku, padariau klaidų, bet tik 2, tad patekau. Taip gavosi, kad man įsidarbinus, po beveik savaitės, paliko darbą du įgaliotiniai. Aš net nesvajojau apie įgaliotinių vietą, galvojau apie darbo palikimą, išrinko visiems aiškius lyderius (Alanas_Blagadariu ir Cola_Lietuva), kadangi tuo metu jie žaidė gan daug ir tik vėliau sužinojau, kad aš taip pat buvau kandidatas, man tik reikėjo daugiau laiko praleisti serveryje, tiesa, man tai nieko nepakeitė, aš nesijaučiau vertas tokių pareigų, ypač taip neseniai atėjęs į radistus. Per laiką įsivažiavau į radistų ritmą, pradėjo visai patikti vesti eterį, bendrauti su randomais ir vesti jiems įvairias rubrikas, o iš jo dar ir užsidirbu šiek tiek euriukų, bendravau su kitais radistais TS ir kažkaip susibendravom. Kadangi turėjau daug laisvo laiko tai per dieną praleisdavau ~100-200 min eteryje ir dar daugiau žaidime (man tai yra neįprasti skaičiai, kadangi prieš tai nežaisdavau tiek daug jokių kitų žaidimų). Kiekvieną dieną sutardavau su valdžia ir kitais radistais vis geriau, manau, tai turėjo daug įtakos mano "radistų karjerai". Po kiek laiko pasirodė tikrasis Cola_Lietuva, jis nebebuvo toks aktyvus, vos rinko įgaliotinio minimumą ir panašiai, tuomet prasidėjo kalbos apie jo išmetimą ir panašiai, apie tai daug negalvojau, tiesiog rūpinausi savais reikalais ir toliau vedžiau eterį :1_grinning: Dar po kelių dienų Colą išmetė ir aš tapau naujasis radistų įgaliotinis. Įgaliotiniu esu jau maždaug 9 dienas ir jaučiuosi gerai atliekantis savo pareigas, nors, tiesa, šiuo metu neturiu daug laisvo laiko, dėl artėjančių egzaminų ir vykstančių pravažiavimų, todėl neišeina daug laiko praleisti serveryje. Kai pagalvoju man dar šiek tiek keista taip netikėtai, anksti gauti įgaliotinį neturint darbe jokių realių draugų ar savų žmonių.

Tai tiek, nebesugalvoju, ką daugiau galėčiau parašyti ir papasakoti.

e1ab75b5e3b81da79b3d2e8cac7a5f1b99.png


Viskas prasidėjo nuo 2016 metų. Geras mano draugas @San_Gohan pasiūlė pabandyti pažaisti sarg'e. Nemaniau, kad taip mane šis serveris užkabins, todėl susikūriau tokį nerimtą žaidimo vardą. Ši paskira yra mano pati pirmoji. Visiškai nieko nesuvokdamas apie žaidimą kažkaip sugebėjau patekti į savo pirmąjį darbą - Taxi, direktorius tuo metu buvo @Khai_Offline. Labai džiaugiaus patekęs į Taxi firmą, bet, deja, buvau išmestas vos po dvejų dienų :1_grinning: Vėliau, kai apsipratau sarg'e, tas pats draugas pasiūlė išbandyti radistus. Atsimenu dar kaip sakiau: ,,Ne, nenoriu. Nesąmonė ten, tik rašyt ir rašyt" :1_grinning: Visgi nuėjau į radistus pas direktorių @Just_Runing ir supratau, kad klydau. Radistų darbas man labai patiko. Kolektyvas buvo puikus. Po keletos mėnesių pavyko pasiekti įgaliotinio postą, dėl kurio aš labai džiaugiaus. Kitas mano kartas dirbant radistu užsitęsė tikrai nemažai - dirbau 10 mėnesių. Per šį laikotarpį susipažinau su daug sarg'o žaidėjų ir pasiekiau pavaduotojo postą. Prabuvau pavaduotoju kelis mėnesius ir išėjau ieškoti kažko naujo. Vėliau teko pakliūti į radistų direktoriaus rinkimų kandidatus. Direktoriumi tada tapo mano geras bičiulis @Mister_Bebr. Praėjus keletai dienų nuo rinkimų pabaigos, sulaukiau pakvietimo būti pavaduotoju ir vėl. Aš sutikau :1_grinning: Tąkart pavaduotoju ilgai nebuvau ir palikau po maždaug poros savaičių. Nusprendęs ieškoti kažko naujo nuėjau į reporterius. Reporterių darbas taipogi yra man prie širdies. Šiai minutei esu reporterių įgaliotinis, na, o kokie tolimesni keliai parodys laikas. Ačiū, kad skaitėte.

21dcc95fa2ef765c1349e04bd4548606423.png

 

Viskas prasidėjo ganėtinai senai, 2014 metais kaip iš draugų sužinojau apie šį serverį, tada nusprendžiau išmėginti šį serveri, bėgant laikui supratau, kad be vip'o šiame serveri nėra galimybės žaisti, nes esi labai suvaržytas ir negali visur kur reik atvykti greičiau, įsigijau pirmuosius 100 kreditų už kuriuos nusipirkau vip'ą, tą diena jaučiausi apsoliučiai nepriklausomas nuo nieko, ir tada pamačiau, kad vyksta atranka į medikus, apie medikų darbą nieko nežinojau, tad greitai nubėgau į forumą ir peržvelgiau akimis, kadangi atrankos vyko ne teamspeak programoje, o žaidime per /skamb naudojausi telefonu ir taip patekau į pirmąjį darbą, žaidžiau kiekviena diena nes buvau motyvuotas neprarasti darbo nes tai buvo kažkas tokio, iš pradžių buvo sunku rinkti iškvietimus, išvengti visokiu neklandumų, bet bėgant laikui tobulėjau ir nusprendžiau palikti darbą, nes tą pati rutina tiesa sakant užkniso, tada kažkurį laiką buvau bedarbis, bet laikui bėgant teko išmėginti jėgas visuose serverio darbuose, kadangi tuo metu atrodė, kad daugiau nebėra ką veikti serveri, nes esu visur dirbęs ir turėjau kelias dešimtis milijonų kurie tuo metu turėjo vertę, tad nusprendžiau leavinti padariau pauzę nuo visų žaidimų ir labai retai prisėsdavau prie kompiuterio ir prabėgus daugiau nei metam sugrįžau į serverį ir pradėjau į viską žiūrėti visiškai kitaip nei prieš tai, prisijungęs į serverį patikrinau kas šiuo metu yra valdžioje ir pastebėjau labai matyta žmogų tai @James_Stalker pasidalinę prisiminimais pasikalbėjome ir sužinojau, kad greitu metu bus atranka ir esu laukiamas s.w.a.t komandoje, tad nusprendžiau prisijungti kadangi pagrindinis darbas kurį dirbau prieš leavinimą buvo army ir swat, buvau sukaupęs ganėtinai nemaža xp kiekį, praėjau atranką bėgo laikas kurio net nepastebėjau, praėjau kvalifikaciją, ir dirbau savo kaip teisėsaugos atstovo darbą, gaudžiau nusikaltėlius, dalyvaudavau treniruotėse buvau ganėtinai aktyvus, į dieną pražaisdavau apie 200 minučių, tada pasirodė atranka į armijos generolo postą, užpildęs anketą kuri buvo kitokios formos nei įprastos, mėginau siekti posto, per stebėjimo laiką buvo suteikta galimybė pravesti porą treniruočių, kuriuose pasirodžiau nepriekaištinga,i neįvardinant kelių aspektų, pasirodžius analizei forume pamačiau, kad nepatekau net į DPKT akiratį su savo anketa, bet nenusiminiau ir užsibrėžiau tikslo pasiekti swat valdžios, prabėgus nuo įsidarbinimo  20 dienų aš tapau S.W.A.T valdžios dalimi ir šiuo metu esu Įgaliotinis, kaip Įgaliotinis kiekvieną dieną atlieku savo pareigą, bendrauju su darbuotojais, elgiuosi su jais taip kaip norėčiau, kad su manimi taip elgtusi. Ir manau tai jiems patinka, kiekvieną treniruotę mėginu padaryti kitokią, kad rutina nebūtu tą pati ir galėtu darbuotojai tobulėti ir jiems tai nenusibostu. Norėčiau padėkoti šiems asmenims už suteiktą galimybę prisijungti prie jų komandos ir įgauti naujos patirties - @James_Stalker @Dark_Tadas @Mike_Ayy.

 

Dėkoju, kad sugaišote laiką skaitant šia mano žaidimo istoriją kuri nėra pilna ir ją galima būtu dar papildyti.

Rimvydas_Janciauskas :24_stuck_out_tongue:

ea2cdc0cfb93e93b2426730a5a832882725.jpg

Sveikas, Kaip matote pagal mano V_P mano vardas Giedrius. Šiame serveryje pradėjau žaisti 2013 balandžio 25 dieną. Tai mano vienintelė paskyra, nesu sukaupęs didžiulės patirties, nes žaidžiu su didelėmis pertraukomis. Mano pirmasis darbas buvo Ginklų prekeiviai, tada direktorius buvo Emilis_Evil, o pavaduotojas Vytenis_Blaack, tuo tarpu tai buvo mano mėgstamiausias darbas, labai pelningas ir turintis daug veiklos, prisimenu kai per dieną buvau paėmęs 92 iškvietimus ir užsidirbęs apie 2m (bet tais MILAIS), pagrindinė veikla buvo ,,ūsių" šaudymas. Bet gaila, kad daugiau neteko dirbti Ginklų prekeiviuose. Toliau buvo taksi apie 2015 metais, čia daug nepapasakosiu, nes manęs labai šis darbas ,,neužkabino" tada tik pirmą kart pasiekiau kažko daugiau tai kvalifikatorius. Apie 2016 pirmą kartą įsidarbinau į teisėsaugą į S.W.A.T pas Liudax_Ltu ir Titanz_Joker, šis darbas man įsimintas tuo, kad tai ilgiausias man prabūtas darbas išdirbau apie 6 mėn. buvau pasiekęs įgaliotinį, bet kažkodėl greit atsibodo. Dabar dirbu apsaugoje, kai grįžau po pertraukėlės pagalvojau, kad pildysiu į pačią pirmą pasitaikiusią atranką, taip išėjo, kad tada pasitaikė apsauga, užpildžiau patekau, bet dvejojau ar eiti apsiklausti II etapui, nes galvojau, kad tai bus tikrai neįdomus darbas, bet klydau, jau apsaugoje esu netoli dviejų mėnesių ir vis dar neatsibodo, kaip žinoma apsaugoje turiu įgaliotinio pareigas, kol kas manau sekasi tikrai neblogai ir stengsiuosi išbūti kuo ilgiau.



_______________________________________________________________________________________________________________________________

Taigi, noriu padėkoti šiems žmonėms jog mano laikraščiui skyrė laiko ir parašė savo karjerą serveryje. Noriu jiems padėkoti už tai, jog rašė viską sąžiningai ir nedarė klaidų tekste (labai mažai buvo) ir man neteko taisyti viso teksto. Komentaruose rašykite kokių paveiksliukų norite kituose leidiniuose, t.y sarg.lt ar tikroviškų. Tikiuosi jums laikraštis patiko.
Jeigu dar yra norinčių įgaliotinių patekti į šią temą, susisiekite su manimi forume aprašydami save ir aš redaguosiu temą, kad jūs čia patektumėte.
Taip pat laikraštį galite paremti serverio pinigais, kuriuos aš dėsiu į taupomąją sąskaitą, kad neišleisčiau. Jie bus saugomi 90 dienų ir toliau vėl pratęsiu ir kai turėsiu VIP statusą, iš jų darysiu event'us. Norimt paremti laikraštį pinigais, turite susisiekti su manimi žaidime (/sms Sweet_Brother) ir būsite įrašyti čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Franklin_Haze rašė:

nu jis neturejo ka veikt ir sukure viskas cia normaliai, bet as irgi taip nedaryciau ant paskaitymo va sulej paskaityciau jei butu normalus igl pvz as

Geriausias Cosa nostra įgaliotinis Sarg.lt istorijoje Franklin_Haze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Auris_Verossa rašė:

Šaunus leidinys, puikiai viskas nupasakota. Nepagailėjau pasipasakot ir apie save lauksim kitų laikraščių. :91_thumbsup:

 

prieš 52 minutes(-ių), Nedas_Net rašė:

Vau, laidynis geras, kurk toliau :)

Dėkoju jog jums patiko. Kursiu ir toliau. Galbūt redaguosiu ir prirašysiu rytoj dar vieną žmogų, nes sakę irgi nori. :12_slight_smile:. Kiti leidiniai bus kai turėsiu laiko. Reikia manyti šios savaitės pabaigoje arba kitos savaitės viduryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...