Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnas_Turbo

Svarbūs pasiūlymai mechanikų darbui.

Reikia?  

16 balsai(-ų)

  1. 1. 1. Įdėja

  2. 2. 2. Įdėja



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki ,

1. Siūlau padaryti mašinų ID , tai būtų random 4 skaičiai , tarkim situacija tokia , kad žmogus , ilgai dirbantis mechanikuose arba turintis rangą važinėti su alpha pamato mašiną , jis neturi kablio ir parašo /mid ir gauna informaciją mašinos viduryje 4 skaičius , kurie nurodo tos mašinos id ir gali parašyti į darbo racija - ( Nutempkit į KMA mašiną /mappm **** ). tai manau yra labai naudinga mechanikų darbui.

2. Siūlau visose KMA pararyti garažo vietų principą prie juostų , kuriose statoma mašina , tarkim , kad savininko mašina yra KMA ir jis atsijungia , o į jo vietą pastatoma kita mašina , vos tik kitam prisijungus , ta mašina apsiverčia , arba tiesiog sujaukia aplink esančias mašinas , o tvarkyti reikia beveik kas kartą atvažiavus. Geriausias mano manymu problemos sprendimas yra mechanikams suteikti galimybę užregistruoti vietą žmogui toje aikštelėje , privažiavus prie laisvos vietos prirašyti su komanda /kma V_P , tik tada eitų pinigai už mašinos būvimą KMA , manau logiškai skamba įdėja , nes dabar atvaro į KMA ir automatiškai pinigai eina , būtų ir įdomiau , jeigu tarkim neužregistruoja , tada neitų pinigai kai stovi ten , trumpai tariant kaip ir realiam gyvenime ( bent jau panašiu principu ).

@Baryga_Zvejyba @Ernestas_World @Mykolas_Petrauskas @Garis_Kaminskis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dėl pirmos idėjos, tai yra komanda /dl, kuri įjungia tekstą ant mašinos, ten yra jo koordinatės (x,y,z). Tada parašius /map X Y Z , tau užmapina vietą su koordinatėm. Taip gali rašyti, jei tau reikia. Dėl antro tikrai už.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Karolis_Kent rašė:

Dėl pirmos idėjos, tai yra komanda /dl, kuri įjungia tekstą ant mašinos, ten yra jo koordinatės (x,y,z). Tada parašius /map X Y Z , tau užmapina vietą su koordinatėm. Taip gali rašyti, jei tau reikia. Dėl antro tikrai už.

Na jo , tačiau galima papraščiau su viena paprasta komanda pažiūrėti ir po vieno žiūrėjimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Karko_Space rašė:

Dėl pirmos idėjos gal gal, bet kita vertus ir taip tos mašinos ant kiekvieno kampo mėtosi, dar kažkokio palengvinimo jiems reikia, visgi gali /mapp tą žmogų padaryt.... Antro išvis nekomentuose.

Na drysčiau paprieštarauti tau , mašinos bent jau dabar nėra mėtomos kur tik papuola , tai atsispindi skaičiuose , žmonęs per ~600min vidutininškai dirbdami atitempia ~100 mašinų , tai nėra didelis skaičius palyginus , kad žaidi 10 valandų be ieškodamas jų , + dar žmonęs kurie turi rangą darbinei mašinai Aplha , jie su va važinės , pavyzdžiui aš esu 3 rango ir galiu vairuoti alpha , ji pas man su gražiu BMW modu ir nesinori gryžti prie senojo Tow Truck. O kaip važinėji po miestą ir pamatai mašiną , gali pasakyti jos ID ir atvažiuos , nes kaip pastebėjau po atrankų praėjus savaitei maždaug , kai daug kas pasikelia rangą , tiesiog niekas nereaguoja į /r šaukimus nes papraščiausiai tingi mappint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 minutes(-ių), Ignas_Danke rašė:

Na drysčiau paprieštarauti tau , mašinos bent jau dabar nėra mėtomos kur tik papuola , tai atsispindi skaičiuose , žmonęs per ~600min vidutininškai dirbdami atitempia ~100 mašinų , tai nėra didelis skaičius palyginus , kad žaidi 10 valandų be ieškodamas jų , + dar žmonęs kurie turi rangą darbinei mašinai Aplha , jie su va važinės , pavyzdžiui aš esu 3 rango ir galiu vairuoti alpha , ji pas man su gražiu BMW modu ir nesinori gryžti prie senojo Tow Truck. O kaip važinėji po miestą ir pamatai mašiną , gali pasakyti jos ID ir atvažiuos , nes kaip pastebėjau po atrankų praėjus savaitei maždaug , kai daug kas pasikelia rangą , tiesiog niekas nereaguoja į /r šaukimus nes papraščiausiai tingi mappint :)

Na nežinau, iš kur čia tokius skaičius trauki, nes tikrai taip nėra, kiek dirbęs tuose mechanikuose, nesiskundžiau atgabenimais. Ir dabar tenka matyt labai daug netinkamai pastatytų mašinu, gal tiesiog tingit dirbt, kaip ir pats sakei, pasikelia rangus ir jau nebenori dirbti su Tow Truck.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...