Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su pavaduotojais

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Taigi tai yra antrasis mano laikraščio leidinys, kuriame aprašysiu pavaduotojų karjerą. Aprašiau tik du serverio pavaduotojus, nes kiti neturėjo laiko.
Sėkmės skaitant

931cb81a2bcb48b90dd58a0d73f38d2a194.png


 

Sveiki visi Sarg.lt žaidėjai, 

 

Pirmiausia susipažinkime mano vardas Rokas. Draugai ir sargiečiai mane žino kaip Liuks. Projekte pradėjom žaisti kartu su broliu. Aš pirmas vėliau ir jis prisijungė. Sunkiai dirbdavom, kad uždirbti pinigus tuo pačiu ir įgyti žaidimo patirties norint patekti į darbus su pakvietimais. Mano pirmasis darbas su pakvietimu buvo Ginklų prekeiviai. Ten jau turėjau pažįstamų veidų, kurie padėjo man patekti ir apsiprasti. Pradirbus 1 mėnesį GP gavau pirmąjį įgaliotinį pas direktorių @Lukas_Kalnietis. Šiuose pareigose praleidau mėnesį ir kelias dienas. Tada atėjo tobulėjimo metas ir direktorius pasiūlė pavaduotojo pareigas, štai čia gavau pirmąja valdžia. Po ginklų prekeivių sekė Tolimųjų reisų vairuotojo darbas. Į darbą atėjau visiškai žalias nieko daug nemokėjau, bet čia pagelbėjo darbo tuometinė valdžia ir įgaliotiniai su kuriais teamspeak programoje praleisdavau labai daug laiko. Praėjus šešioms dienoms t.y. net nepasibaigus išdirbimui sulaukiau pasiūlymo tapti darbo įgaliotiniu. Juo buvau labai labai ilgą laiką netgi 6 mėnesius. Po jo kaip ir GP atėjo laikas tobulėti. Ir čia tuometinis TRV direktorius @Edis_Slim paskyrė mane savo pavaduotoju kuriuo buvau apie aštuonias savaites. Šitame darbe mačiau labai daug kol dirbau pasikeitė NET 5 direktoriai ir 6 pavaduotojai, nes visgi dirbau aštuonis mėnesius. Po TRV nusprendžiau išbandyti naują sfera ir pasirinkau reporterių darbą. Pirma kartą dirbau reporteriu ir ten kaip ir kituose darbuose taip pat pasiekiau įgaliotinio pareigas, bet ilgai neužsibuvau ir palikau. Po reporterių sekė Policijos Departamentas, kuriame nieko nepasiekiau, palikau ir leavinau keturioms savaitėms. Po mėnesio grįžau į sargą ir tada man kaip aklai vištai iš dangaus nukrito grūdas - reporterių pavaduotojas kurį man davė naujai išrinktas direktorius @Aivarux_Joint. Pavaduotoju buvau neilgai t.y. penkiolika dienų, nes direktorius prisižaidė su nelegalią veikla ir buvo nušalintas. Po reporterių sekė vėl TRV vėl įgaliotinis ir vėl pavaduotojas pas buvusį direktorių @Edis_Slim. Bet čia vėl nebuvau ilgai nes direktorius gavo rimtą papeikimą ir buvo nušalintas. Tada ir vėl sekė projekto palikimas tik šįkart jau ilgesniam laikotarpiui trims mėnesiams. Grįžau po leave ir kaip pats sakau vėl nėriau ten kur man geriausia į TRV. Tuomet direktorius buvo @Edis_Citizen su kuriuo susibendravau ir jis man pasiūlė pavaduotoją ir po dviejų savaičių direktoriaus perleidimą. Šito darbo direktoriaus laukiau metus kol galiausiai pasiekiau tai. Praėjus tam laikui direktorius perleido man postą. Nuo tada TRV prasidėjo aukso amžius daug ir įvairiausių atnaujinimų TRV darbui. Pirmasis pavaduotojas tapo @Edis_Slim, vėliau sekė nuostabioji @Sfme_Aurobj, tada įsiterpė draugas @Lukas_Kalnietis tada vėl Skirmantė. Su šia nuostabią pavaduotoja praleidau daugiau nei pusė direktoriavimo laiko. Kai Skirmantė atsisakė pavaduotojos savo padėjėju pasiskyriau @Rokas_Lipnickas, o po jo sekė paskutine mano pavaduotoja @Maxy_Black. Po 8 mėnesių ir 2 savaičių direktoriavimo gavau turbūt 4 papeikimą. Bet šis buvo labai rimtas po kurio neliko nieko kaip atsisakyti direktoriaus. Tada nuėjau į Taksi 1-aja pas draugą @Ernestas_Camarodirbau pas jį kol išrinko naująjį TRV TĖVĄ @Karolis_Kent. Po kelių dienų bendravimo su Karoliu jis man pasiūlė ir vėl TRV pavaduotojaus posto, nieko nelaukdamas sutikau nes grįžau ten kur ir užaugau kaip žaidėjas, įgaliotinis, pavaduotojas ir direktorius. Štai toks pasakojimas apie senbuvį ir dabartinį Tolimųjų reisų vairuotojų darbo pavaduotoją Liuksą.

 

Pagarbiai, 

TRV pavaduotojas

Aivariux_Liuks 

feaae2d46cea5e21c74dc4e582a5aa0b359.png


 

Serveryje žaisti pradėjau nuo 2013-2014 metų (jau tiksliai nebepamenu). Jei gerai prisimenu, tai buvo tas metas, kada sarg'o serveris pradėjo kilti ir mušė visus lankomumo rekordus. Vos ne kas mėnesį Bumeris turėdavo padidinti maksimalų serverio žaidėjų skaičių, nes norinčių buvo begalės. Pražaidęs metus ar du, nusprendžiau, kad šis žaidimas man nebeįdomus ir visiškai nustojau jį žaisti. Kol galiausiai 2018 metų vasaros pabaigoje nusprendžiau grįžti į serverį. Ir žinoma - aš neprisiminiau senosios paskyros prisijungimo duomenų, todėl teko kurtis naują.

Žaisti pradėjau nuo visiško nulio. Kadangi per tuos penkis metus serveris neatpažįstamai pasikeitė, jaučiausi kaip tikras naujokas. Vos tik spėjau pasikelti 16'000 xp, pamačiau forume vykstančia atranką į F.T.B. ir nedvejodamas užpildžiau, kadangi visada teisėsaugos darbai buvo mano mėgstamiausi. Man iškarto pasisekė - patekau į antrą etapą. Puikiai prisimenu kaip jaudinausi prieš apklausą. Atrodytų, jog tai buvo darbo pokalbis tikrame gyvenime. Ir spėkit ką? Aš patekau į F.T.B.!! Tačiau, kadangi tai buvo vasaros pabaiga ir norėjosi kuo daugiau laiko praleisti lauke su draugais, žaidimui skyriau tikrai nedaug laiko ir po daugiau nei savaitės palikau šį darbą. Atėjus rugsėjo mėnesiui ir atsiradus šiek tiek daugiau laisvo laiko nusprendžiau toliau tęsti savo žaidimą šiame serveryje. Kaip tik tą dieną pasitaikė atranka į armiją forume. Vėlgi nieko nelaukęs aš ją užpildžiau ir patekau į antrąjį etapą. Ir žinot ką? Antrąjį etapą aš pražiopsojau:1_grinning: ir vėl likau bedarbis. Mano laimei, po keletos dienų vėl pasitaikė atranką į F.T.B. ir kaip sakant ,,Trečias kartas nemelavo". Nemeluosiu, iš pradžių sekėsi tikrai sunkiai. Nieko nemokėjau, nieko nežinojau ir kiekvieno net ir labai elementaraus dalyko turėjau klausti aukštesnio rango kolegų. Tačiau praėjus šiek tiek laiko, susipažinau su teisėsaugos darbu serveryje ir pradėjau pats padėti naujokams.

Praėjus beveik mėnesiui pasiekiau paprasto darbuotojo aukštumas - gavau kvalifikatoriaus pareigas, bei patekau į slaptą rangą. Taip susiklostė, kad tuo metu slaptą rangą paliko tuometinis mūsų vadas Kasparas_Boyka ir praėjus savaitei jo pareigas užėmiau aš. Nuo šios vietos, pradėjau kilti savo karjeros laiptais. Po nepilno mėnesio sulaukiau pasiūlymo užimti įgaliotinio pareigas. Žinoma, nedvejodamas sutikau. Po šiek tiek daugiau nei savaitės tapau ir Vyr. Įgaliotinis bei Vyr. Kvalifikatorius. Šias pareigas išlaikiau beveik du mėnesius. (Tuo metu F.T.B. buvau pradirbęs jau 4 mėn!!).

Šioje vietoje pamačiau, kad vis mažiau laiko skiriu sargui, nes ta pati rutina pradeda pabosti. Artėjo šventės, todėl nusprendžiau, kad laikas palikti F.T.B., padaryti pertrauką nuo serverio, o vėliau susirasti naują darbą, kuriame iš naujo galėčiau siekti aukštumų.

Ir štai, 2019-01-28 patekau į T.R.V. Kadangi prieš tai buvo dirbęs F.T.B. žinojau nemažai T.R.V. darbo ypatumų, todėl adaptuotis tikrai nebuvo sunku. Greitai susibendravau su naujaisiais kolegomis ir pamėgau šį darbą bei nusprendžiau siekti aukštumų.

Deja, mano planams nebuvo lemta išsipildyti. Ir jau 2019-02-10 gavau netikėtą žinutę iš F.T.B. direktoriaus Rokas_Ziper su pasiūlymu užimti pavaduotojo postą, kadangi buvęs pavaduotojas Luc_Ddose jo atsisako dėl laiko stokos. Ilgai nedvejojęs priėmiau šį pasiūlymą. Neišnaudoti tokios progos būtų nusikaltimas. Ir štai aš esu čia kur esu. Naujasis Federalinių Tyrimų Biuro pavaduotojas.

_________________________________________________________________________________________________________________________________


Noriu padėkoti šiems žmonės, kurie skyrė laiko ir parašė šiek tiek apie save. Noriu jiems padėkoti už tai, jog rašė viską sąžiningai ir nedarė klaidų tekste (labai mažai buvo) ir man neteko taisyti viso teksto. Jeigu dar yra norinčių pavaduotojų patekti į šią temą, susisiekite su manimi forume aprašydami save ir aš redaguosiu temą, kad jūs čia patektumėte.
Taip pat laikraštį galite paremti serverio pinigais, kuriuos aš dėsiu į taupomąją sąskaitą, kad neišleisčiau. Jie bus saugomi 90 dienų ir toliau vėl pratęsiu ir kai turėsiu VIP statusą, iš jų darysiu event'us. Norint paremti laikraštį pinigais, turite susisiekti su manimi žaidime (/sms Sweet_Brother) ir būsite įrašyti čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...