Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Juodas_Suo

Dėl samp strigimo

Klausimas

Sveiki, man jau gan senokai pradėjo strigti sampas. Fps visai nekalti nes buvau isijunges fps stebejima buvo 50-60, tai čia nekalti buvau ir visokius papildomus modus parsisiuntes kurie ne šiek tiek nepadėjo toliau strigo. Samp ir gta san andreas net nebežinau kiek kartu perašiau ir kiek į kitus folderius kišau jį tiesiog nebežinau ką daryti jeigu kas turit ką patarti sakykite viską pamėginsiu nemėginsiu jeigu tą jau dariau. Ir jeigu kam padės tai pas manęs windows 10 pro. Lauksiu pagalbos kas tik žino kas gali būti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Kaip ir sake Aivaras_Deic gal padarytas limitas. Padaryk options fps limit off. Jeigu zaidi ant laptopo laikyk visada pakrovime. Padaryk Anti allasing (jei taisyklingai parasiau) off. Paziurek zaidime roziulicija ar atitinka pagal tavo ekrana. Jeigu netinka is situ duok zinot i az sutvarkysim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-02-15 at 02:56, Arvydas_Owned rašė:

Kaip ir sake Aivaras_Deic gal padarytas limitas. Padaryk options fps limit off. Jeigu zaidi ant laptopo laikyk visada pakrovime. Padaryk Anti allasing (jei taisyklingai parasiau) off. Paziurek zaidime roziulicija ar atitinka pagal tavo ekrana. Jeigu netinka is situ duok zinot i az sutvarkysim

Gal žinai kodėl samp užfreezina kas kelias sec.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...