Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su direktoriais

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Ko gero daugelis laukiate mano trečiojo leidinio. Štai jis ir čia. Anksčiau negalėjau parašyti, nes buvau užsiėmęs ir išvykęs į Latviją. Leidinys čia ko gero paskutinis bus, nes stinga laiko, o ir aprašiau visus žmones, kuriuos norėjau. Taigi, sėkmės skaitant.

4739f2a77726f49e957c1827305b3773319.png


Viskas prasidėjo 2012 metais kai cs 1.6 mircas po biški pradėdavo žlugti, mane įkalbėjo @Mantas_Kubilius parsisiųsti sampą ir ateiti pažaisti, aš sutikau. Nebuvom mes iš tokių kurie norėtų eiti į kokias darbo atrankas, ar dar kur, mums tiesiog patikdavo būt ten kur buvo daug veiksmo. Užsikėlę XP mes ėjom jeigu neklystų į gs, pas Piotra. Buvom tik mafijose arba gaujose, kadangi nematėm tikslo daugiau kažkur eiti, po šiek tiek laiko aš leavinau. 2015 metais @Mantas_Kubilius pasiėmė GS direktoriaus postą, susirado mane žaidžianti CSGO ir paklausė ar nenoriu sugrįžti ir jam padėt, aš sutikau, daug juokdavomės bei prakaituodavom, pykdavomės bei taikydavomės, bet vistiek nugalėdavo draugystė. 2016 metais aš vėl buvau metes sargą dėl darbo. Beveik tokiu pačiu pagrindu @Mantas_Kubilius mane vėl susirado, bei paklausė ar nenoriu grįžti jam padėti, nes jis vėl buvo pasiėmęs GS direktorių. 2018 metų pabaigoj, aš audringai grįžau į imm mafiją, bet po 3dienų direktorius buvo nušalintas, todėl visi persikėlė į TB, pasikeitus DPKT planams, jie pakeitė čyterių sistema ir TB direktorius vėl krito. Taip aš užpildžiau anketa į direktoriaus postą, ir pasiėmiau valdžią.

ccefab709e31806ae381c0a20227b1a2773.png

Serveryje pradėjau žaisti 2013 metais, kada buvo sukurta ši paskyra. Prieš tai kartu su broliu žaisdavom su skirtingomis paskyromis, tai galbūt pati pati pradžia būtų 2012 metai. Pirmoji paskyra buvo kitu slapyvardžiu, kurio senai nebeturiu, atidaviau ir nuo tada jos nemačiau ir nesidomėjau ką su ja padarę, tačiau turiu dar brolio kita paskyra t.y Robis_Armani.  Tikriausiai būtų sunku net prisiminti, kaip sužinojau apie šį serverį ... Draugai pasiūlė pažaisti tikriausiai, tiksliais pasakyti negaliu nes tai buvo labaaaai senai. Pirmasis darbas buvo ... tikriausiai gaujos/mafijos.  Tačiau neskaitau aš tai kai darbo, nes ir pavaduotojų turėjau toje srityje, bet nemanau ar kažkas apie tai galvoją ar išviso prisimena, tai tai buvo pačioje pradžioje, kaip pradėjau žaisti. Visgi jau turėjau draugų, su kuriais praleidom didžiąją laiko dalį kartų. Tai iš normalių darbų, pirmas buvo FTB, tuo metu valdžia buvo Efka_Efkute ir pavaduotojas Ariogalas man atrodo, tiksliai neprisimenu. Buvo smagu, daug juoko ir linksmų akimirkų iš tų laikų. Ilgai neužsibuvau tame darbe, nes vos kelių savaičių laikotarpių perėjau į taksi. Įgaliotinį pirmą kartą gavau FTB, kur ir buvo pirmas darbas, dar pamenu kaip budėdavom ir laukdavom nusikaltėlių su Impresion_Union, buvom pavojingas ekipažas. :1_grinning: Na pavaduotojas kaip ir minėjau esu buvęs ir Grove Streeto, ir Immortal ir Cosa Nostra, tačiau manęs niekada nedomino jos. Pirma oficialų pavaduotoją pasiėmiau taksi pirmoje firmoje pas Impresion_Union. Pavaduotojų išbuvai lygiai 14 dienų ir tapau direktoriumi.  Tai buvo mano pirmoji valdžia, per visą savo direktoriavimo laikotarpį turėjau 3 pavaduotojus, direktoriumi buvau 6 mėnesius. Pirmasis pavaduotojas buvo Aleksas_Vega, antrasis Roman_Pearce ir trečiasis ir paskutinis Volkswagen_Passat. Pirmąjį daviau labai geram draugui, kuris man padėjo apsiprasti valdžioje, padrąsino, kad klysta visi ir nereikia to bijoti. Antrasis mane išmokė kaip atsargiai užsiiminėti nelegalia veikla, kas labai pravertė tuo metu, nes manau be jo nebūčiau kur esu dabar. O trečiasis buvo tiesiog vienas geriausių darbuotojų, kuriam paskyriau pavaduotoją ir juo išbuvo labai ilgai, apie 3-4 mėnesius. Tačiau buvau nušalintas ir automatiškai jis irgi, beeet nėra to blogo, kas neišeitu į gerą. Per rinkimus jis buvo išrinktas kaip naujasis atstovas šiai firmai.  Sekančios aukštos pareigos man buvo suteiktos forume t.y forumo moderatorius (čyterių skilties). Jau prieš tai turėjau 2 kartus nemokamą administratorių, buvusiam moderatoriui pasitraukius iš pozicijos, buvau paprašytas Lenny ir Gazo, ateiti padėti tvarkyti čyterių skiltį. Sutikau ir taip tapau moderatoriumi. Pabuvęs metus ar 2 forumo moderatoriumi, pasiekęs keletą valdžių, visko beveik išbandęs, pagalvojau laikas išbandyti save direktorių prižiūrėtojo pozicijoje. Viskas įvyko labai paprastai, parašiau Tautrimui, kad noriu tapti DPKT, jis paklausė Kornelijaus ar jam reikia pagalbininko, Kornelijus sutiko ir prisijungiau prie komandos. Direktorius rinkti buvo vienas mėgstamiausiu užsiėmimu serveryje, ar juos aprašyti. Direktorių prižiūrėtoju išbuvai pora metų, tiksliai pasakyti negaliu. Laikui bėgant, aplink save girdėjau daug gandų, apie vieną ir kitą. Vienas pasakymas po kito, pažadai, kurie niekad neįvykdavo ir melavimas už nugaros. Tuo metu buvau pozicijoje kartu su Rolandą, ir buvo toks jausmas, lyg viską darydavau vienas, visi kreipdavosi dėl visko į mane, papeikimus atsakydavau vienas, o jeigu priimdavau kokį sprendimą pasitaręs su Rolandą, ir kažkas žaidėjams nepatikdavo, būdavau kaltas tik aš. Viską susumavus ir tiesiog mečiau tai ir palikau šias pareigas. Atsisakius DPKT išbandžiau policijos pavaduotojo bei direktoriaus poziciją ir kai maniau kad daugiau valdžių nebeimsiu, išvydau atranką į taksi 1 firmos direktoriaus poziciją ir nesusivaldžiau neužpildęs. 2 dienas gerai pagalvojęs užpildžiau ir pasakiau sau, taksi viskas prasidėjo, tikriausiai likimas lems čia viską ir pabaigti. Per savo žaidimo laiką pildžiau ne vieną anketą, tiek sau tiek kitiems. Suprantu, kad visi mėgsta pasijuokti iš mano rašybos ir jos klaidų, tačiau aš stengiuosi rašyti kuo daugiau ir realiai be facebooko ir sargo, niekur lietuvių rašybos nenaudoju nes jau ne pirmi metai kaip negyvenu Lietuvoje. Kandidatus į direktoriaus pareigas kiekvienas DPKT renkasi skirtingai. Mano rinkimo būdas būdavo paprastas. Visi žaidėjai užpildo, ir kai ateina laikas skaityti, žinoma pirmas dalykas į ką atkreipsi tai vartotojo slapyvardis. Vien iš V_P gali susisemti nemažą nuomonę, koks jis būtų direktorius. Paskui eina anketa ... Anketos turi būti išsamios ir aprašoma viskas atvirai. Neužtenka anketos, lyg pildytum į darbo pozicija. Aš asmeniškai kiekvienai anketai skirdavau apie valandą laiko ir ji sudarydavo nuo 1 iki 3 tūkstančių žodžių. Priklauso koks tai darbas ir ką turiu jam pasiūlyti savito. Paskutine mano pildytą anketa buvo į taksi pareigas ir ji sudarę 1309~ žodžių.  Tačiau nepamirškime, kad anketa neturi būti tiesiog pilstymas iš tuščio į kiaurą. Jeigu neturi ką pasiūlyti darbui, nieko ir neparašysi, bet man visada galva yra dirbanti ir sukasi idėjos ką rašyti, lygiai kaip čia rašau tau. Nežinau kiek čia žodžių bus, bet rašau kiek galiu atviriau ir paaiškinu kaip viskas vyko. Žaidime stebėdamas atkreipdavau į veiklą kaip ir visi kiti. Direktorius tapdavo tas, kurio anketa buvo gera ir žadanti kažko, bei geras pasirodymas žaidime. Na, o tiems, kurie nori siekti mano pėdomis ... Net nežinau ko reikėtu palinkėti :1_grinning: Daug klaidų ? Daug darbo ir laiko praleisto atliekant įvairius darbus, tačiau nepamirštant, kad viską ką darai turi daryti dėl savęs, tau tai turi patikti ir rasti visada laiko. Jeigu bandysi pasiekti kažko tik tam, kad pasiekti, ne dėl to kad pats nori, niekas nesigaus ir net jei pasieksi anksčiau ar vėliau prarasi. Mano pagrindinis patarimas būtų nebijoti suklysti ir pasitaisyti, nepasiduoti.  Aš per visą laiką degiau ne vieną kartą, turėjau ir blistus, buvau užblokuotas begalę kartų nuo administracijos, buvau nubaustas ne kartą nuo Bumerio, tačiau viskas išėjo tik į gerą manau. :12_slight_smile:

597f9965580a2ae4be40fb2b09612526334.png

Man tikrasis vardas kaip ir žaidime, taip ir tikrajame gyvenime yra Tadas, man yra 17 metų. Dark_Tadas yra mano vienintelė paskira už kurią jau žaidžiu maždaug nuo 2014 metų. Pirmojo darbo savojo, nelabai prisimenu, tačiau esu užtikrintas, jog jis yra teisėsaugoje, nes dauguma laiko esu praleidęs joje, bandydamas siekti įvairių aukštumų čia. Pirmąjį įgaliotinį, turėjau S.W.A.T.'uose. Šiaip čia vienintelis darbas, kuriame turėjau įgaliotinį ir net visus 3 kartus. Didelę savo žaidimo dalį praleidau S.W.A.T. Geriausias atminimas turbūt būtų, jog kai Kenneth'as davė įgaliotinį, o tuo metu James_Stalker. Buvo pavaduotojas, vos tik James'as gavo direktorių, gavau pasiūlymą būti jo pavaduotojum. Pavaduotojas išbuvau gana nemažai, teko pamatyti ir patirti įvairių naujovių. Būnant pavaduotojum pastebėjau, ant kiek žmonės iškarto pasikeičia t.y. savo poelgiais ir bendravimais su tavimi. Manau visi kas buvę valdžioje tai yra pastebėję, jog vos tik tu tampi Drk/pav, jie ale pasidaro mandagesni, paslaugesni, draugiškesni ir tiek kur ale sako tu pasikėlęs, jei neatrašai jiems :1_grinning:. Gavęs direktorių, sulaukiau nemažai žinučių iš tokiu kaip Rokas_Bilzerian, kuris prašė, jog duočiau jam įgaliotinį prižadėjo, jog prižiūrės komandą ir pnš. Tačiau man tai visiškai nerūpėjo, nes žmogus, net nedirbo prieš tai, o dabar nori iš lemputės, kad duočiau jam kažką :1_grinning:. Na bet esmė ne tame, bet jis ryškiausiai pasižymėjo. Nemanau, kad S.W.A.T. direktorius būsiu dar ilgai, nes pajutau labai didelę laiko stoką ir ne už ilgo pamatysite naująjį S.W.A.T. direktorių t.y. Mike_Ayy, kuris atiduoda visas savo jėgas, renka komandą, kad ir tenka jam dažnai daryti atranką, jis rodo pastangas ir matoma, jog jis tikrai susitvarkys su šiuo post'ų. Dabar orai atšilo, tai tikrai neišeina sutelkti daug dėmėsio žaidimui, forumą greitai sutvarkau, bet žaidimui lieka tikrai mažai laiko. Kažkada, gal ir buvo noras, būti serveryje kažkuo daugiau kaip moderatorius, tačiau nematau tokios galimybės, dėl savo galimybių žaisti. Jeigu kalba eina, kaip aš atsirenku savo įgaliotinius, t.y. labai paprasta, aš visada atsižvelgiu į juos per dienos ataskaitas, per dalyvavimus treniruotėse, kaip jie bendrauja su kolegomis, ar paslaugūs yra ir galiausiai kai ateina laikas rinkti direktorių, naudoju alternatyvų būdą ,,laisvos formos rašinys'' darbuotojai rašinyje aprašo labai daug dalykų ir palei tai atsirenku juos. Žmogus ir jo toks supratimas išryškėją rašinėlyje. Man niekada nerūpėjo, kokio rango darbuotojas yra ar kiek dienų jis dirbą, jei tas darbuotojas pastebimas aš visada jam suteiksiu šancą. Todėl ir kiekvienam ten esančiam, kuris siekia kažko pasakysiu, nesvarbu, kad ir kiek kartu tu negautum to įgaliotinio visada siek to ko nori ir galiausiai pasieksi savo užsibrėžto tikslo, gal direktorius tiesiog tave patikrino, jei tu negausi ar tu paliksi darbą ar tiesiog toliau jo sieksi. 

798e80e1c187f52b75f81bc962a55b0b632.jpg


Dauguma naujų žaidėjų pažįsta mane tik kaip Tolimųjų Reisų Vairuotojų direktorių. Tačiau pirma mano anketa buvo sukurta dar 2010-12-24, su ilgom pertraukom, nemokėjimu žaisti pradėjau normaliai žaisti nuo 2013 metų. Tuo metu išbandžiau daug darbų, kol mane užkabino teisėsaugos sritis SWAT. Tuomet gavęs pirmąjį savo pavaduotoją (tuomet man buvo 12 metų) labai džiaugiausi, kol po 14 dienų Lukas perkalbėjo ateiti į FTB ir ten pabūti pavaduotojumi. Taip atsirado be galo daug draugų teisėsaugoje. Naujesniems žaidėjams noriu papasakoti, kad teisėsauga prieš 6 metus buvo visiškai kitokia. Kažkada neskaičiuodavo baudų prie /info, nebuvo komandos /dstatitika, /nubaudimai, teisėsauga galėdavo bausti be įrodymų iki 80 įtarimo lygių. Būdavo rengiami teisėsaugos turnyrai. Tuomet susipykus su Luku, palikus FTB, tapau kandidatu į Apsaugos direktorių (ko labai nesitikėjau, nes buvo pirma mano anketa į direktorių), tuomet sugalvojau nueiti į Apsaugą. Žinoma po apsaugos grįžau ten, kur man ir vieta - FTB, įsidarbinęs 2014-05-03 išdirbau lygiai metus, per tą laiką spėjau pabuvoti 2 kartus pavaduotojumi ir 4-5 kartus įgaliotiniu. Tik atsiradus TRV darbui nusprendžiau pabandyti patekti pas naująjį direktorių ir man pavyko. Pradirbęs šiek tiek laiko gavau įgaliotinį.

 

Spoileris

[URL=http://www.part.lt/perziura/9e15a77bc7abc80fc14f277e070d449c72.png]9e15a77bc7abc80fc14f277e070d449c72.png[/URL]


Tuomet išbandžiau prekeivių sferą, kur pas Vilius Nitro buvau įgaliotiniu. Per visą laiką daug kartų pildžiau į direktorių, tačiau vis kažkas pakišdavo koją. Po ilgos pertraukos nuo 2018 metų spalio mėnesio pradėjau dažniau lankytis forume, tuomet sugalvojau, jog noriu dirbti TRV, ilgai laukiau atrankos į TRV forume. Vis dėlto jos sulaukiau tik žaidime ir patekau. Pradirbus nepilnai 2 mėnesius TRV, buvo renkamas direktorius. Ir pagaliau gavau savo norimą direktorių (kai grįžau 2018 metų gale šito pradėjau siekti). Labai įdomu tai, kad su DPKT, kuris išrinko mane, prieš 2 ar 3 metus buvom labai susipykę, kai tuomet dirbau policijoje. Iš tikrųjų norint viską papasakot, kiek įvyko per šitą laiką, neužtektų laiko man parašyt, tuo labiau to niekas neskaitytų. Čia trumpas aprašymas to, kas įvyko nuo 2013 metų žaidimo pasaulyje.
________________________________________________________________________________________________________________________________


Noriu padėkoti šiems žmonės, kurie skyrė laiko ir parašė šiek tiek apie save. Noriu jiems padėkoti už tai, jog rašė viską sąžiningai ir nedarė klaidų tekste (labai mažai buvo) ir man neteko taisyti viso teksto. Jeigu dar yra norinčių direktorių patekti į šią temą, susisiekite su manimi forume aprašydami save ir aš redaguosiu temą, kad jūs čia patektumėte.
Taip pat laikraštį galite paremti serverio pinigais, kuriuos aš dėsiu į taupomąją sąskaitą, kad neišleisčiau. Jie bus saugomi 90 dienų ir toliau vėl pratęsiu ir kai turėsiu VIP statusą, iš jų darysiu event'us. Norint paremti laikraštį pinigais, turite susisiekti su manimi žaidime (/sms Sweet_Brother) ir būsite įrašyti čia.
Man asmeniškai skaitant @Vasia_Carter mintis, kyla susidomėjimas šiuo žmogumi. Bent jau man šis žmogus yra autoritetas. Iš jo galima daug ko pasimokyti, maniau kai atsakė DPKT pareigų, paliks serverį, bet ne - pasiėmė taksi valdžią. Būtų galima rašyti ir rašyti apie šį žmogų, bet tam neužteks man laiko. Manau Vasios galime serveryje klausti visko, jis tikrai atsakys į mūsų klausimus. Taigi, sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 27 minutes(-ių), Jason_Qnert rašė:

Įdomu buvo paskaityti :D gaila, mažai direktorių aprašo save. Na, bet yra kaip yra. +rep'as už pastangas Sweet'ai.

Dėkui tau Jason'ai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Lauris_James rašė:

Dar vienas leidinukas žiauriai zjbs ! Nesustok kūrti.

Bandysiu. Tik jau aprašiau įgaliotinius, pavaduotojus ir direktorius. Daugiau brolau nežinau ką. Jei turi minčių kokių, į až parašyk:14_relaxed:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Bond_Tunex rašė:

Nu tikrai neblogai, galėtum aprašyti DPKT jų kelia serveryje ir pnš. 

Nebloga tavo mintis. Pabandysiu tai padaryti. Dėkui:14_relaxed:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...