Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su įtakingais serverio žmonėmis

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Taigi šį kartą interviu paėmėme iš įtakingo serverio žmogaus, NGPT nario - @Kaire_Koja
Sėkmės skaitant


584ff208d16f2fa6861984002204abde597.png

Kaire_Koja 


Sveiki skaitytojai, labas Sweet_Brother.

Esu Danas, man 19 metų. Serveryje žaidžiu nuo ~2013 metų, tačiau tuo metu žaidžiau už kitą paskyrą, kurią didžioji dauguma senesnių žaidėjų tikrai žino. Pradžioje, sunkiai sekėsi gaudytis, kaip čia viskas veikia, kadangi prieš tai su draugais žaidėme kitame projekte, o atėjus čia buvo toks jausmas, kaip persikrausčius iš kaimo, kuriame gyvena 50 žmonių į kokį Kauną. Sekėsi sunkiai, tačiau vargais negalais patekau į radistus, kur ten prasidėjo mano darbų su pakvietimais karjera. Vėliau atsirado drąsos lankytis „Teamspeak“ serveriuose ir šnekėti su kitais. Turbūt juokingai skamba tas „atsirado drąsos“, tačiau tikrai taip. Dabar, kiekvienas trylikinis Kralikas ateina į TS ir visiems aiškina, ką ir kada veikė su jų mamomis, tačiau tada buvo kitaip ir bet koks cyplius žodžio TS neturėjo. Tai va taip po truputi pavyko susirasti tų vadinkim virtualių draugų, su kuriais bendraujame serveryje ir iki pat dabar, su kai kuriais iš jų su laiku pavyko susitikti ir realybėje, bet va taip vadinkim ir vyko tas pakylimas šiame serveryje. 

Tuomet, atėjo laikas nueiti ten, kur iš tikro man asmeniškai yra įdomiausia ir ten, dėl ko dalis žaidėjų šiame serveryje tik lankos - mafijos ir gaujos. Ten daugiau mažiau vistiek būdavo pastovumas - valdžios keitės, bet komandos išlikdavo panašios, todėl su laiku atsirenki kurioje pusėje nori ir turi būti ir su tais bendraujam iki šiol. Vienas iš tų žmonių - @Lukas_Kalanta a.k.a. Nerijus Kesminas. Tai va laikui bėgant, šis mano bičiulis gavo NGPT pareigas, ko pasekoje man teko pasidžiaugti ir direktoriaus pareigomis. Sėkmės gerai. Gerai - nereiškia, kad valdžiau 100 procentų, bet gerai ta prasme, kad teko patirti visko. Pradžioj daužė kaip obuolį, pabaigoje atsitiesėm, patys valdėm 100 procentukų, todėl džiaugiuosi, kad pavyko patirti ir tiek gero tiek blogo, kas išėjo į naudą. Po to dar buvau pavaduotojas, ten jau buvo lengviau, na ir tuomet Kalanta pasiūlė mane į NGPT pareigas ir tuometinis DPKT @Vasia_Carter priėmė mane komandon. Taip iš tikro ir išėjo. Nieko ypatingo, bet smagu. 

 

Taip pat uždavei klausimą dėl slapyvardžio, kodėl būtent toks... 

 

- Situacija juokinga (credits to @Mccarei_Tfozzi). 

Šis mano bičiulis buvo mafijos valdžioj, o šitą paskyrą susikūriau tik tam, kad su čytais apgint jo bazę, dėl to nicką dėjom patį durniausią, nu nes šiaip, ant šios paskyros išvis niekas neturėjo žaist. Jis turėjo gaut baną pasibaigt, bet yra kiek kitaip. 

c8df9da880e9331c358cd916d9d73eed311.jpeg

Beliunas_Justas


Sveiki, "Naujienos, Laikraščiai" skiltie skaitytojai. Esu Justinas man 22 metai, ši paskyra yra mano pagrindinė su kuria ir pradėjau žaisti su kuria ir baigsiu. Turiu keleta kitų paskyrų  (liktais 4) tačiau jų beveik niekas nežino ir su jomis būnu prisijungęs tik esant būtinumui, tad mažai jas naudoju. Serverį su paskyra pagrindine Beliunas_Justas pradėjau žaisti kažkur tai 2011 ar tai 2012 metais, pradžia buvo sunkoka kadangi nieko nežinojau ir mažai ką pažinau, tad pats buvimas serverį nebūdavo gan ilgas, kadangi dirbau darbus be pakvietimų. Susikūrus paskyrą forume užpildžiau kartu su savo pussesere (kadangi ji jau anksčiau žaidė šitame projekte) pirmąją savo atranką užpildžiau į Radistų darbą, patekęs į ši darbą ilgai neužsibuvau pasiekęs aukštą rangą po mėnesio kažkur tai palikau, ten susipažinau su kelia ta serverio žaidėju, direktoriaus tikslaus nepamenu kuris tuo metu buvo. Palikęs darbą išėjau į mafijas bet ten ilgai neužsibuvau kadangi buvo nušalintas direktorius teko palikti darbą ir leavinau tuo metu sargą. Grįžęs atgal į projektą pradėjau ilgiau žaisti ir dirbti darbus su pakvietimu (mafijos, policija,) nusibodus lošti leavinau šiek tiek ilgesniam laikui. 2014 metų gale grįžau į projektą išsidarbinau taxi tačiau ilgai neužsibuvęs palikau darbą ir 2015-01-16 įsidarbinau kariuomenėja pas tuometinį direktorių Dozas_Siaulietis ten ir prasidėjo mano kelias teisėsaugoje. 2015-04-15 pas direktorių Aivarą_Stoncelį gavau savo pirmą įgaliotinį kurio išbuvau iki  2015-05-26 gavus direktorių Gang_Pukis buvau paskirtas pavaduotoju kuriuo išbuvau iki 2015-07-02 ir direktorius buvo perleistas man. Tad tada žingsni po žingsni ėjau į prieki ir gavau savo pirmą direktorių Kariuomenėje. Direktorių išbuvau virš trijų mėnesių kadangi norėjosi poilsio nuo valdžios, per savo pirmą direktoriavimą įrodžiau kad galiu vadovauti ir buvau aprašytas prie sarg serverio geriausiu direktorių. Apie patį leavinimą nebuvo minčių kadangi atsirado naujų virtualių draugų su kurias buvo smagu leisti laiką jiems padėti ir buvo noras pasiekti kažką daugiau ne tik būti įgaliotiniu pavaduotoju ar direktorių. 2016-05-05 susikūrus teisėsaugos priežiūros komandai (TPK) buvau paskirtas į šias pareigas nuo to momento prasidėjo mano karjera kaip Sarg.lt projekto komandos dalimi didesnis bendravimas su DPKT, moderatoriais, global.moderatoriais, savininkais. Tuo metu man būnat TPK buvo galimybė gauti DPKT tačiau gavosi šiek tiek kitaip negu buvo planuota (informacija neviešinama visiem :1_grinning:) Panaikinus TPK po 4 mėnesių vis dar palaikiau ryšius su tuometine komanda tad per rinkimus 2017-06-04 gavau moderatorių. Su pareigomis pradžiai sekėsi gan sunkokai kol įpratau, kadangi dėl kiekvieno įspėjimo dėjimo turi apmąstyti ir kiekvienas žmogus skirtingai baudžiamas kadangi dauguma skilčių yra skirtingu ir skirtingos jų taisyklėse ne visada puoli bausti jeigu tai nėra nuolatinis free posteris, ar nėra grubiai pažeistos taisykles. Paprastu moderatoriui išbuvau iki 2018-11-10 ( 1metai 5men) ir gavau global. moderatorių, kol kas planuosią atsisakyti pareigų nėra, tikslios datos kada paliksiu nežinau.

Šiuo metu imti valdžia planuose nėra tačiau jeigu atsirastų didelis noras ir galimybes neatsisakyčiau Policijos Departamento ar Kariuomenės. DPKT būti norėtu kas antras serverio žaidėjas taipogi ir aš noriu ismeginti šias pareigas tad tikrai sieksiu ir bandysiu laukti tos galimybes būti DPKT.  Žaidėjams tieks kurie trokšta būti komandos dalimi linkiu nepasiduoti ir siekti pareigų, o kad jas gauti turi būti nepriekaištinga asmenybę su tvarkinga paskyra nebūt žinomu kaip skameriu, turėti savo nuomonę bei palaikyti gera ryši su serverio lankytojais.  Atsiprašau už gramatines klaidas, pasakot turiu daug ką tačiau išsiplėsti ir rašyti knygos dar neverta. 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Čia yra mano penktasis laikraščio leidinys. Laikraštį taip pat galit paremti serverio pinigais (/sms Sweet_Brother) ir visus rėmėjus surašysiu štai čia. Taip pat dėkoju šiems įtakingiems serverio žmonėms, kurie aprašė apie save.
Skaitant @Beliunas_Justas anketą prisiminiau jog serveryje egzistavo tokie teisėsaugos direktoriai bei darbuotojai:  @Dozas_Siaulietis, @Vygis_Belgas, @Aivaras_Stoncelis, @Gang_Pukiss (neaišku ar žaidžia tikras), @Vytas_Never. Taigi, manau būtų puiku jog šie žaidėjai vėl žaistų serveryje, nes yra puikūs teisėsaugos veteranai ir iš jų galima daug ko pasimokyti. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...