Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Brandon_Watsonn

Lukis_Kukis

Rekomenduoti pranešimai

- Vardas? Arnas

- Pravardė? Kata

- Amžius? 16

- Zodiako ženklas? Svarstyklės

- Kur gyveni? Šiauliuose

- Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Būrelių nelankau, tik už mokyklą žaidžiu krepšinį.

- Ką veiki laisvalaikiu? Dažniausiai tai laukas, tik kai niekas neina į lauką, tai va prie kompo pasėdžiu.

- Kiek laiko žaidi serveryje? Sudėjus apie 2-3 metus.

- Ar ilgai žaidi SA-MP? Geresnis klausimas būtų : Ar ilgai žaidi sarga, nes aš ne sampa žaidžiu, o sarga ))

- Kokius filmus mėgsti? Komedinius, siaubo ir veiksmo.

- Kokios muzikos klausai? Žanrai pas mane įvairūs, priklauso nuo nuotaikos. Mėgstamiausios grupės/dainininkai būtų : $B, 21 Savage, Lil Peep. Išvardinau mėgstamiausius.

- Mėgstamiausias sportas? Krepšinis aišku =D

- Mėgstamiausias aktorius/ė?  Manyčiau Denzel Washington.

- Kas yra tavo autoritetas? Aišku, kad šeima ir TIKRI draugai. Visada lyginsiuos į tėvus, o kai kurias pamokas pasisemsiu iš draugų.

- Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes manau jis unikaliausias serveris išviso tarp Lietuvos serverių. Sistemos, žaidėjai viskas padaryta puikiai ir patys serverio žaidėjai parodo save, o ne visi vienodi :)

- Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taip, katiną vardu Bosas :

Spoileris

dfa2eac80ee79b6852451d58edb957f5651.jpg

- Turi brolių, seserų? Taip, brolį 9 metų.

- Koks tavo gyvenimo tikslas? Nežinau, siekti užsibrėžtų tikslų, pabaigti 12, stoti į LSU (Lietuvos Sporto Universitetas). Pabaigus jį, žiūrėsim kokios kortos mane toliau ves.

- Kokie tavo privalumai? Draugiškas, malonus, rimtas.

- Kokie tavo trūkumai? Labai daug juokauju ir šokinėju ( ką pasakysiu atsiminkit, kad tai juoko forma. Nepatinka? Atvažiuok ;))

- Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Bus peržiūrų bus ir nuotraukų, btw, nemėgstu fotografuotis :)

Spoileris

982a2403f8f964caab6ffd216a8b9714646.jpg

 

P.S Jeigu kažkada reikės pagalbos ar kažką norėsi paveikt - rašyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...