Eiti į turinį
Danny_Hagen

Diskusija apie serialus.

Rekomenduoti pranešimai

Svejki sarglrt žaidėjai, norėčiau su jumis padiskutuot apie įvairius jūsų žiūrimus serialus, bei apžvelgti savo matytus.

 

1. The Walking Dead ( "Vaikštantys numirėliai", "Gyvi numirėliai"

 

Pats pirmas serialas kuri pradėjau žiūrėt klasioko prievarta. Tikrai nesigailiu, kad šį serialą pradėjau žiūrėt, bet kuo toliau tuo darosi neįdomiau. Buvo įdomiausi 1-3 sezonai, nes tada viskas buvo aplink "Vaikštūnus", o dabar nieko gero nebelikę, beveik pavadinimas nebesusijungia su dabartinėmis serijomis.

 

2. Shameless ( "Bėgėdis" )

 

Antras serialas kuri peržiūrėjau. Šį serialą atsiminiau kai rodydavo vakarais per TV1 ir LNK "Bėgėdis", bet ji žiūrėdavau tarpais, bet po kurio laiko pats pradėjau jį žiūrėt, ir kaip visuose serialuose pirmi sezonai geriausi, o toliau jau nekažką. Bet pats serialas parodo šių laikų problemas šeimose ir panašiai, kas tikrai sukelia įdomumą žiūrint šį serialą.

 

3. HOW I MET YOUR MOTHER ( " Kaip aš susipažinau su jūsų mama )

 

Taipogi šį serialą atsiminiau iš TV6, buvau matęs gal 2 sezonus, bet nepatingėjęs pasijungiau viską iš naujo ir per menėsį +- peržiūrėjau visus 9 sezonus, vienas geriausiu mano matytų serialų. 

 

4. Narcos ( " Narkotikų Prekeiviai" )

 

Šis serialas vien patraukė tuom, kad paremta tikrais faktais, nes esu didelis biografiniu ar šiaip faktais susietais filmais, tad susiruošiau pasižiūrėti šį serialą. Pirmi trys sezonai buvo geriausi mano atžvilgiu, ketvirtame pritrūko didesnio veiksmo, didesnės įtampos mano atžvilgiu. Bet serialas tikrai vertas demėsio.

 

5. Modern Family ( " Moderni šeima" )

 

Visi tikriausia esat matę šį serialą bent per televizorių. Labiausiai sudomino tuom, kad šiame seriale vaidina "Vedęs ir turi vaikų" aktorius Ed O`Neil. Peržiūrėjau 6 sezonus kol kas.

 

6. Lethal Weapon ( "Mirtinas ginklas" )

 

Šis serialas paremtas pagal "Mirtinas Ginklas" filmo siužetu. Atspindi kai kurių žmonių psichologinės problemas. Šis serialas yra tikrai vertas demėsio, nors gaila, kad po dviejų sezonų atleido pagrindinį aktorių ir jį pakeitė iš gerai žinomo filmo " Amerikietiškas pyragas" Stiflerio aktoriumi.

 

7. Suits ( "Kostiumuotieji" )

 

Per 10 dienų peržiūrėjau tris sezonus, dėl kurių tikrai nesigailiu. Serialas nėra veiksmo ar koks fantastinis, bet yra susietas su realybė, kuris, net sukelia norą bežiūrint serialą tapti teisininku. Tikrai patariu, jeigu nesate matę, pasižiūrėkite.

 

*8. Under the doom ( "Po kupolu")

 

Visiškai buvau pamiršęs apie šį serialą. Peržiūrėjau jį prieš 2 metus, ir tikrai paliko gerą įspūdį. Gaila, kad po trijų sezonų serialas buvo nutrauktas, o trečio sezono pabaigoje vėl buvo sukelta didžiule intriga, kurios pratęsimo tikriausia nebepamatysime.

 

TAD PAGRINDINIS KLAUSIMAS, KOKIUS SERIALUS JŪS ŽIŪRITE, BEI PALIKITE APIE JUOS ATSILIEPIMUS.

 

@CAPELLI`

Redaguota , redagavo Jason_Capelli
Pridėjau UNDER THE DOOM
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Linas_Telia rašė:

žiuriu simpsonus labai dažnai

Same shiet, bet gaila, kad 30 sezonas paskutinis :x, teks vėl prisimint nostalgiją žiūrint TV3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Jason_Capelli rašė:

Same shiet, bet gaila, kad 30 sezonas paskutinis :x, teks vėl prisimint nostalgiją žiūrint TV3

tikrai gaila, gal capelli atidaryk savo serijala, sarg taškas el tė ir capelio degradacija jame ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Freddy_Orton rašė:

breaking bad ir narcos, nesu mates geresniu serialu. 

NARCOS TAI TIKRAI AXUJENAS, BREAKING BAD ESU KAŽKIEK ŽIŪRĖJĘS, BET REIKS PRADĖT ŽIŪRĖT NUO PRADŽIŲ. KADA FORNAITA NAKUI SW

prieš 53 minutes(-ių), Mister_Bebr rašė:

the 100 labai geras pats geriausias

GIRDĖJĘS ESU, BET ŽIŪRĖT NESUSIRUOŠIAU DAR XD KADA FORNAIT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...