Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Aivarux_Joint

Reporterių darbo atnaujinimas

Reikia? Būtų naudinga?  

43 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia? Būtų naudinga?

    • Taip
    • Ne, paliksiu komentarą komentaruose


Rekomenduoti pranešimai

8084c40d449b53c618e81ec1ea1049b6648.gif

Labas vakaras, taigi jau galvoju ilgą laiką reporterių darbui atnaujinimų, ir vis mąstau mąstau ir nesumąstau kas čia būtų, naudingo, bet viena šovė šiokia tokia idėja..

 

Taigi kilo tokia idėja įdėti ant nuosavų Reporterių mašinų stogu mini skelbimu lenteles, nes po lentų įdėjimo jų vėl niekas neperka. Būtų kažkas panašaus į /taxi ženklo idėja tik vietoj taksi ženklo stovėtu dvi mini lentos ant nuosavos mašinos stogo (toks kaip trikampis ant NewYork taksi kur būna reklamai).
Jei neišeitų taip padaryti tai bent tas lentas sudėti ant darbiniu Newsvan priemonių šonų. O jei išeis gal ir abi idėjos visai neblogos.

 

@Admin_Bumeris Senai kažko tokio prašėm (o gal ir iš vis neprašėm) :')

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Abejoju dės nes

1. Ant nuosavų stogo dėsis tik mažas ženklas, tai arba tekstas bus miniatiūrinis, arba reikės laukti savaitės kol visas skelbimas praeis.

2. Dėl newsvano šonų tai gal ir gera idėja, bet vel klausimas, ar nebus problemų su teksto įskaitymu?

3. Nu ir žinomiausia bumerio frazė - "kur matėt reporterius dirbančius su nuosavomis mašinomis?"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Mister_Bebr rašė:

Aš tai irgi esu už, netgi ant tų pačių taksi mašinų galėtų būt, nes taksi dažnai kviečia tai ir pamatytų daugiau, bet kaip ir sakė visi dėl teksto dydžio. Žodžiu idėja labai gera ir aš tikrai už.

Čia irgi nebloga idėja padaryt ant pačių taksų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Mister_Bebr rašė:

Aš tai irgi esu už, netgi ant tų pačių taksi mašinų galėtų būt, nes taksi dažnai kviečia tai ir pamatytų daugiau, bet kaip ir sakė visi dėl teksto dydžio. Žodžiu idėja labai gera ir aš tikrai už.

Su taksi manau pats optimaliausias variantas būtų, kaip ir pats sakei, visi kviečia taksus, visi mato tas švieslentes. Dar galima būtų kažką prigalvot, jog tam taksistui vežiojančiam skelbimą nukristu kažkoks procentas pinigų už tą lentelę. Tokiu būdu naujokai galės šiek tiek užsidirbti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vaidas_Golf rašė:

Važiuoji visu greičiu o žmogus tau perskaitys is mini kentos visa info?

Esmė ne tame o kai arti teleportu būni ar galiausiai pardavime stovi mašina su uždėta lenta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...