Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Deividas_Extazy

asmeniškas bugas

Rekomenduoti pranešimai

@Tautrimas_Juska norečiau kad pažiuretum nes manau tau forumas priklauso, krč man nemeta žinučiu nors galiu kurti turiny viskas buvo gerai kol ne gytis_han banas už netinkama v-p poto bano man dingo awataras ir dingo žinučiu laukelis  2dd572664eccefbe6ae8ce4f4d1a35fe229.png

nžn ka hanas pridirbo nes aš nieko nekeičiau nes tik atsibanines pastebejau kad nera žinučiu laukelio nors galiu kurti turiny. Kaip ir rašiau tautrimai kad buvau pamiršes forumo prisijungimus tai kai daviai emaila tai ir atsigražinau ir persivardyjau i tikraja paskyra

accddb2ffbd5c667be957f6b7c7bcd21586.png

Štai kitas accountas buves kur uždraustas rašymas tai ten anyway stovi žinučiu laukelis o pas mane nėra

afd636bdcda141855af6eb3f8e60ffae162.png

štai net nera kad galėčiau tau žinute issiusti nžn nustatymu tikrai nekeičiau ir nieko nedariau.

7ae085e735b669fd608ba8148a6ea730974.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ai čia tas kur unbaną rašo su kito serverio reklama savo nicke XD Prieš baninant dar pažymėjau kaip spamerį, nes kodėl gi ne. Nebekeisk nickų kaip kojinių gal draugai tada žinos kur tau parašyti ir atsiras tas žinučių laukelis, nors nelabai manau. Cya

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 29 minutes(-ių), Gytis_Han rašė:

Ai čia tas kur unbaną rašo su kito serverio reklama savo nicke XD Prieš baninant dar pažymėjau kaip spamerį, nes kodėl gi ne. Nebekeisk nickų kaip kojinių gal draugai tada žinos kur tau parašyti ir atsiras tas žinučių laukelis, nors nelabai manau. Cya

Tau dabar ispejimu ar veliau? aš žaidžiu nuo 2k15 metu ir tu galvoji aš keisiu v-p i kažkokio šudservio no name? tu gal nebegerk rimtai nes nusišneki taip kad net vemia akys mano čia forumas ir jis buvo nuvoktas nes pass buvo per lengvas juškai buvo apie tai rašyta ir sutarta bet ne tu atsiradai toks drasuolys kad gali mane baninti nu nžn bet net neberašyk nesijausk užkalbintas dar jis rašo apie perdideli isireiškima nors pats net išdrysta mano unbanus ištrininet 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Wow tu žaidi net nuo 2k15 atsiprašau, kad tave užbaninau. (čia sarkazmas, bet visvien net nesugebėsi pasigooglint jo reikšmės). Už savo forumo paskyrą esi atsakingas pats, tad paskyros praradimas yra tik tavo kaltė. Matau reklamą ir baninu man neįdomu kokio dydžio tu šiukšlė. Duok savo akim normaliai išsivemt, nes tas per didelis šūdo kiekis tavo galvoje spaudžia net tas riešuto dydžio "smeginėles" ir nebesuvoki ką pats rašai. Cya

 

Citata

Žiurek hanai kas tu toks? moderatorius anyway nesiskaitai, plius su tais ižeidimais tai tave dabar pat nuo modo nušalinti reiketu
Moderuoji vos 2 temas xDDD tai tau neleidžia buti kažkuom tokiu iskirtiniu
Gytis_Han (super anketa, o tiksliau pasiūlymai forumui, tikrai geriausia anketa)
Tipo del šito turi buti isskirtinis kad parašiai kažka toki copi paste? nžn nžn susimastyk
manes nejaudina kad tu moderatorius isdraskysiu gabalais ir užmutinsi prarades bazara tiek žiniu
bet ne tame esme kad tu nesamones su žinutem padariai tu o kas man rašys ar ne čia mano problemos
tavo problemos yra klubai skiltis bei modifikcijos xD tad gal nusileisk ant žemes ir pabuk paprastesnis
esu konfliktines dar ne su tokiais ,,vierchais'' tad nepradek to ka užbaigsi su forumo ispejimais...peace ir tau CYA hanas xDD
P.s hanas nejaudina ka tu pasiekiai tapes moderatorium nes pasiekimai žaidime lygus 0 žaidime kuom norim tuom tampam bet tik reike but savo vietoja ir nešokinet.

@Vaidas_Killer

Žiūrėk, aš Gytis, malonu susipažinti. Moderatorius skaitausi plius su tais įžeidimais tokiai šiukšlei kaip tau tikrai nenusileisiu
Moderuoju gan nemažai temų, tik 3skiltys yra xDDD ir tai man leidžia būt kažkuom tokiu išskirtiniu
Gytis_Han (super anketa, o tiksliau pasiūlymai forumui, tikrai geriausia anketa)

Tipo dėl šito pats vieno sakinio copi paste turi būt išskirtinis? nžn nžn susimąstyk
Manęs irgi nejaudina, kad tu "drąskytojas" ir pas tave bazaro net nerasta

Bet ne tame esmė, kad tu idiotas ir neprisižiūri savo forumo paskyros o kur ir kam ją praradai čia jau ne mano problemos
Mano problemos modifikacijos xD tad gal reiktų nusileist ant žemės ir labiau pradėt išsikalinėt iš tokių kaip tu

Nesu dar tokių kvailų "vierchų" sutikęs, tad nepradėk to kam prasinervinsi daugiau nei žaidime gavęs mute... peace ir tau Cya šiukšle xDD

P.s šiukšle, nejaudina kuo tu bandai serveryje apsimesti, nes pasiekimai žaidime lygūs 0, žaidime galim būt kuo norim, bet tik tu nusprendei būti idiotu, tad ir būk savo vietoje nešokinėjęs. 

 

Btw Cya

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 24 minutes(-ių), Gytis_Han rašė:

Wow tu žaidi net nuo 2k15 atsiprašau, kad tave užbaninau. (čia sarkazmas, bet visvien net nesugebėsi pasigooglint jo reikšmės). Už savo forumo paskyrą esi atsakingas pats, tad paskyros praradimas yra tik tavo kaltė. Matau reklamą ir baninu man neįdomu kokio dydžio tu šiukšlė. Duok savo akim normaliai išsivemt, nes tas per didelis šūdo kiekis tavo galvoje spaudžia net tas riešuto dydžio "smeginėles" ir nebesuvoki ką pats rašai. Cya

Žiurek hanai kas tu toks? moderatorius anyway nesiskaitai, plius su tais ižeidimais tai tave dabar pat nuo modo nušalinti reiketu
Moderuoji vos 2 temas xDDD tai tau neleidžia buti kažkuom tokiu iskirtiniu
Gytis_Han (super anketa, o tiksliau pasiūlymai forumui, tikrai geriausia anketa)
Tipo del šito turi buti isskirtinis kad parašiai kažka toki copi paste? nžn nžn susimastyk
manes nejaudina kad tu moderatorius isdraskysiu gabalais ir užmutinsi prarades bazara tiek žiniu
bet ne tame esme kad tu nesamones su žinutem padariai tu o kas man rašys ar ne čia mano problemos
tavo problemos yra klubai skiltis bei modifikcijos xD tad gal nusileisk ant žemes ir pabuk paprastesnis
esu konfliktines dar ne su tokiais ,,vierchais'' tad nepradek to ka užbaigsi su forumo ispejimais...peace ir tau CYA hanas xDD
P.s hanas nejaudina ka tu pasiekiai tapes moderatorium nes pasiekimai žaidime lygus 0 žaidime kuom norim tuom tampam bet tik reike but savo vietoja ir nešokinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 valandas(-ų), Gytis_Han rašė:

Wow tu žaidi net nuo 2k15 atsiprašau, kad tave užbaninau. (čia sarkazmas, bet visvien net nesugebėsi pasigooglint jo reikšmės). Už savo forumo paskyrą esi atsakingas pats, tad paskyros praradimas yra tik tavo kaltė. Matau reklamą ir baninu man neįdomu kokio dydžio tu šiukšlė. Duok savo akim normaliai išsivemt, nes tas per didelis šūdo kiekis tavo galvoje spaudžia net tas riešuto dydžio "smeginėles" ir nebesuvoki ką pats rašai. Cya

 

@Vaidas_Killer

Žiūrėk, aš Gytis, malonu susipažinti. Moderatorius skaitausi plius su tais įžeidimais tokiai šiukšlei kaip tau tikrai nenusileisiu
Moderuoju gan nemažai temų, tik 3skiltys yra xDDD ir tai man leidžia būt kažkuom tokiu išskirtiniu
Gytis_Han (super anketa, o tiksliau pasiūlymai forumui, tikrai geriausia anketa)

Tipo dėl šito pats vieno sakinio copi paste turi būt išskirtinis? nžn nžn susimąstyk
Manęs irgi nejaudina, kad tu "drąskytojas" ir pas tave bazaro net nerasta

Bet ne tame esmė, kad tu idiotas ir neprisižiūri savo forumo paskyros o kur ir kam ją praradai čia jau ne mano problemos
Mano problemos modifikacijos xD tad gal reiktų nusileist ant žemės ir labiau pradėt išsikalinėt iš tokių kaip tu

Nesu dar tokių kvailų "vierchų" sutikęs, tad nepradėk to kam prasinervinsi daugiau nei žaidime gavęs mute... peace ir tau Cya šiukšle xDD

P.s šiukšle, nejaudina kuo tu bandai serveryje apsimesti, nes pasiekimai žaidime lygūs 0, žaidime galim būt kuo norim, bet tik tu nusprendei būti idiotu, tad ir būk savo vietoje nešokinėjęs. 

 

Btw Cya

 

Ka norėjau pasakiau laisvas šiukšles iš kambario gali isinešt bent karta i diena mažiau prie pc prakaitucha ijunges susireikšines sedi bičas man nesamoniu pridirbes vpš tyletum ir net nekeltum balso tono

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...