Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ultr_Ultraa

Black_Tea

Rekomenduoti pranešimai

Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @Black_Tea

Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Tank, speed, aim (nedaug matysis), anti-freeze hacks. | Priedo yra ir naudojimasis ADMIN komandų negražiais tikslais.  Jeigu atsitiktų taip, kad JUMS PRITRŪKTŲ ĮRODYMŲ, ALE ČIA PATEISINAMA IR DAR NEBAUDŽIAMA - AŠ ĮKELSIU DAR VIENĄ VAIZDO ĮRAŠĄ KADA VYKO TEISĖSAUGOS GAUDYNĖS sekant Black_Tea ir jis ten sėkmingai ir relogino ale be priežasties, bėgiojo surakintas.

Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Gaila, bet taip. (I lvl)

Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Nea, nes to niekas negali padaryti administratoriui.

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

 

 

/info lentelė: Matysis vaizdo įraše.

Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Vaizdo įrašas daug maž sukarpytas, sutrumpinta medžiaga iki tiek, kad liktų akivaizdūs įrodymai. (reikalui esant, galima ir pilni įrašai, bet palikau dėl laiko taupymo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Busiu namuose, ikelsiu video, ss kaip man yra uzstriges zaidimas. Ir sukiles pingas. 

PAPILDAU: Man labai įdomu, būtent kurioje vietoje tu matai " CHEAT" naudojima ir jai gerai atkreipsi dėmesį vienoje vietoje man jau pradejo lūžinet internetas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Black_Tea rašė:

Busiu namuose, ikelsiu video, ss kaip man yra uzstriges zaidimas. Ir sukiles pingas. 

PAPILDAU: Man labai įdomu, būtent kurioje vietoje tu matai " CHEAT" naudojima ir jai gerai atkreipsi dėmesį vienoje vietoje man jau pradejo lūžinet internetas

Tu nepasakok čia pasakų, per /pzu puikiai matėsi ir Tavo ping ir fps. Dažnai ijungdavau Tab mygtuką, kad matytųsi ir mano ping, ar čia ne man stringa. Akivaizdžiai matosi tie speed boost, ir į ftb rancher trenkeisi, kaip Tu jį nustūmei akivaizdžiai. Kada į tpvip kalnus su nrg greičio neprarasdavai, o akivaizdžiai greitėdavai. Viskas puikiai matosi įrodymuose. Bet jeigu jų truks, aš įkėlsiu dar vieną vaizdo įrašą. Ten dar pasirodei įvairiai. Tad, netrink čia pievų su savo tais lagais. Jūsų ten buvo 3 ar 4. Veikė visa komanda. Trukdė ir teisėsaugai gaudyti Tave, su savo tank hackais. P. S. Vienas iš [anti-cheat] komandos narių jau Tave darė pzu ir sakė, kad buvo Tave perspėjęs. (Tu prisimeni tą vietą, laukuose, tose fermose). Kaip magiškai ten atsidūrei, be jokių /tpm, /to. Net sistema pranešė. Gaila, šitos vietos nepavyko su ss įrašyti, nes metė error, jog negaliu daugiau gaminti nuotraukų. Aš kai būsiu prie kompiuterio ir ss kiek turėsiu, sumesiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Kay_Goldas rašė:

Tu nepasakok čia pasakų, per /pzu puikiai matėsi ir Tavo ping ir fps. Dažnai ijungdavau Tab mygtuką, kad matytųsi ir mano ping, ar čia ne man stringa. Akivaizdžiai matosi tie speed boost, ir į ftb rancher trenkeisi, kaip Tu jį nustūmei akivaizdžiai. Kada į tpvip kalnus su nrg greičio neprarasdavai, o akivaizdžiai greitėdavai. Viskas puikiai matosi įrodymuose. Bet jeigu jų truks, aš įkėlsiu dar vieną vaizdo įrašą. Ten dar pasirodei įvairiai. Tad, netrink čia pievų su savo tais lagais. Jūsų ten buvo 3 ar 4. Veikė visa komanda. Trukdė ir teisėsaugai gaudyti Tave, su savo tank hackais. P. S. Vienas iš [anti-cheat] komandos narių jau Tave darė pzu ir sakė, kad buvo Tave perspėjęs. (Tu prisimeni tą vietą, laukuose, tose fermose). Kaip magiškai ten atsidūrei, be jokių /tpm, /to. Net sistema pranešė. Gaila, šitos vietos nepavyko su ss įrašyti, nes metė error, jog negaliu daugiau gaminti nuotraukų. Aš kai būsiu prie kompiuterio ir ss kiek turėsiu, sumesiu. 

Čytu neatpažysti, o i Anti cheat pildai anketa... I kalna kylau greitedamas su nrg del tos nes spaudinejau pastoviai ta " RODYKLYTE" žaidime begdamas rr padarydavau dėl to nes man palūždavo žaidimas žinoma paprašydavau jog nuimtu /bega o kaip tu sakai jog pagreitejau vaziuodamas link FBI truck, tai papraščiausiai būtent tuo momentu palagino. Na atrodo manau keistai ka parašiau tačiau kaip nuspresit taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

PAPILDAU:



 

Čia kažkodėl negavo net ban 24 valandų, nors yra ir savo noru atsijungė. Nors tas Saska_Finazonik visą laiką čia veikė su juo. Tas yra jau stebimas ir renkami įrodymai.

cffd265d41b85ae02cd00294dd8899b4831.png

e495913633763d1f52f47f8d69174cc0217.png

 



 

Nelabai suprantu, kokia priežastimi buvo iš karto jis /unjail , vos tik teisėsaugai sudėjus stars, jis išėjo savo noru iš serverio, prisijungęs buvo jaile ir staiga gavo /unjail.

 

b7aa3f3d2f39de186ec3e6db9494280e776.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Kay_Goldas rašė:

PAPILDAU:

 

  Slėpti turinį

 

 


 

Čia kažkodėl negavo net ban 24 valandų, nors yra ir savo noru atsijungė. Nors tas Saska_Finazonik visą laiką čia veikė su juo. Tas yra jau stebimas ir renkami įrodymai.

cffd265d41b85ae02cd00294dd8899b4831.png

e495913633763d1f52f47f8d69174cc0217.png

 
 

 

 

 

  Slėpti turinį

 

 


 

Nelabai suprantu, kokia priežastimi buvo iš karto jis /unjail , vos tik teisėsaugai sudėjus stars, jis išėjo savo noru iš serverio, prisijungęs buvo jaile ir staiga gavo /unjail.

 

b7aa3f3d2f39de186ec3e6db9494280e776.png
 

 

 

Unjailin, net neprasiau o atsijungiau paprases begos todel nes viskas buvo pakibe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...