Eiti į turinį
Iki vasaros pabaigos mafijų/gaujų direktoriumi minimaliai reikia išbūti 2 savaites, ne mėnesį
Sarunas_Jakus

Dėl /tpd AFK

Ar pravestu mums šis minimalus atnaujinimas ?  

63 balsai(-ų)

1. 1. Ar pravestu mums šis minimalus atnaujinimas ?

• Žinoma,kad taip.
      61
    • Nežinau atsakyme pabandysiu argumentuoti.
      2

Rekomenduoti pranešimai

sarunai jakus aka teisesaugininku dievas gal ir butum dievas jeigu pasiulymas buvo biški i tema bet visgi nugrybavai del pasiulymo tai kam tos afk zonos reike tai kas neturiu 2sec /tpd ir pabegti i sukurta interjera namuka savo bazėja? kam reike tos zonos aš nelabai pagaunu tai tegu biški daugiau apsiskaito policininkai taisykles kad negalima ant pickup esc stovet xD ar taisykles i packa neieina ai del manes galit daryt kritika yra kritika tinginiai esat laiko mat jie neturi tai ka veiket išvis tame žaidime jeigu net i šona tingit paeit aš už +vienas balsas prie savižudybes

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai reikėtu, nes dauguma gauna isp dėl afk ne vietoje.

• Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

+rep uz pritariu sutinku, mldc reikia uralki daryk

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

gera idėja, už

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), Hydra_Pilot rašė:

sarunai jakus aka teisesaugininku dievas gal ir butum dievas jeigu pasiulymas buvo biški i tema bet visgi nugrybavai del pasiulymo tai kam tos afk zonos reike tai kas neturiu 2sec /tpd ir pabegti i sukurta interjera namuka savo bazėja? kam reike tos zonos aš nelabai pagaunu tai tegu biški daugiau apsiskaito policininkai taisykles kad negalima ant pickup esc stovet xD ar taisykles i packa neieina ai del manes galit daryt kritika yra kritika tinginiai esat laiko mat jie neturi tai ka veiket išvis tame žaidime jeigu net i šona tingit paeit aš už +vienas balsas prie savižudybes

Tu šneki tpd ir 2sec ir afk zonoi, kaikuriuose darbuose gal ir taip, bet ne visuose susimastyk

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...