Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bob_Marli

Manggy_Supreme

Rekomenduoti pranešimai

Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @Manggy_Supreme

Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AIM

Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip

Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

Pildau: 1. Ačiū už tavo kvailus komplimentus :D

2. kątik buvau prisijungęs ir jos tikrai negalėjo būgintis, jei pats jų nebūgintum.

3. Kurioje vietoje aš nemoku filmuoti? Kokio mokslo reikia filmuoti žaidėją?

4. Ne dėl anti - cheat stengiuosi. P.S. išmok rašyt žodį anti - cheat - '' Anticheat ''

5. Niekas ir nesako kad visą laiką pajungęs buvai, bet karts nuo karto paspaudavai.

6. Apie Cheat pas mane supratimas didesnis, nei pas tave apie SAMP'ą.

7.  ''Žaidėjas kiek gauna kulką laksto prieš pat mano žaidėja, t.y. veidą, o gi ten buna crosshair, todėl tu man pasakyk, kodėl aš negaliu pataikyti kulkos kaip mane nereik beveik net pelytės pasukti. '' Tu nejuokauk :DDDDDD visą video matosi, kad tu ten su tą pelytę sukini kaip reikalas. Ir ypač toje vietoje kur visas pataikei, kai jis tau pagal ''veidą'' bėgioja.

8. ''Nice is taves jau kelintas video, kas tikrai man yra smagu kaip mane vadina aim nors jo nenaudojo.'' :DDD pirmą video įkeliu ir dar vienas buvo, kaip įrodymai tavo atsibaninime, antras video, tai kokie ''kelintas''? Jei bent žinai kas yra žodis ''kelintas''

 

 

/info lentelė: Matysis video

Ar cheatino veiksmo metu?: Ne

Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:47 - 1:09

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Nice is taves jau kelintas video, kas tikrai man yra smagu kaip mane vadina aim nors jo nenaudojo.

Situacija: Žaidėjas kiek gauna kulką laksto prieš pat mano žaidėja, t.y. veidą, o gi ten buna crosshair, todėl tu man pasakyk, kodėl aš negaliu pataikyti kulkos kaip mane nereik beveik net pelytės pasukti.

1. Pas tavę buginas animacijos, galėjai rr padaryti.

2. Tu nemoki filmuoti.

3. Nustok filmuoti, nes supratimo apie cheat pas tavę 0.

4. Matei viso video metų šaudau kaip ir šaudęs.

5. Gala nefilamvau savęs.

6. Tu niekad nebusi ant-cheat.

 

@Lukaz_City @Matas_Ammo @Admin_Bumeris

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...