Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Newyork_Florida

Paskyros susigrąžinimas

Klausimas

Tema, kurioje daugiau kreipsiuosi į @Tautrimas_Juska ir į @Admin_Bumeris.

Pati pagrindinė problema - slaptas klausimas. Šiek tiek buvo problemų su internetu, ko pasekoje buvo pakeistas mano IP adresas kelis kartus.
Bumeriui rašiau nežinau kiek kartų, bet paskyros taip ir nesusigrąžinau, kelis kartus parašė el. paštą, kuris "registruotas" paskyroje, nors pačių el. pašto prisijungimų neturiu.
Taip pat, vieną kartą jau buvau rašęs panašią temą, bet temoj pagalbos nesusilaukiau. Pastarąjį kartą, kai rašiau Bumeriui į skype, atsakymo į savo žinutę negavau. 
Taigi, gal kažkaip sujungus @Tautrimas_Juska ir @Admin_Bumeris jėgas būtų įmanoma susigrąžinti paskyrą, t.y. sužinoti klausimo atsakymą ir t.t?

Telefono numerius, iš kurių buvo pirkti kreditai galėčiau padiktuoti, net galėčiau pasakyti paskutinį naudotą numeri, su kuriuo buvo pirkti kreditai. 
Būtų tikrai malonu, jeigu šią problemą išeitų kažkokiu būdų išspręsti.
Paskyra yra sena, daug patirties taškų, yra šioks toks versliukas, tikrai nėra jokio noro kurtis naują paskyrą.

 

Tikiuosi, kad išeis surasti bendrą kalbą. Ačiū. :) 

@Admin_Bumeris @Tautrimas_Juska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Gta_Minis rašė:

sarg.lt/lost neatraso reiskias kazkas netinka:) sekmes

kad kaip ir viskas tiko, pirmąjį registracijos IP adresą parašydavau, užpildydavau gerai, pirmus kartus atsakymą gaudavau su el. paštu, kuris "tipo" yra uždėtas ant mano paskyros, bet paskyra buvo sukurta 2012 metais, kur pagrindinis apsaugos būdas buvo tik klausimas. niekada nedėjau el. pašto, nes kiek pamenu, jis nebuvo būtinas. kas norėjo didesnės apsaugos - užsidėdavo, bet aš nesidėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...