Eiti į turinį
Deimantas_Audi

MAF/GAUJOM. STARAI

Ar rejk  

33 balsai(-ų)

1. 1. Kad nesėstum į jailą atsijungūs

2. 2. Kai nušauna tssg tave per grobimą nesėstum į jailą

Rekomenduoti pranešimai

Krč buvo vakar prikolas kad mane surakino interjere imm teisėsaugos žmogus ir turėjau starų už žmonių nužudymus, o kadangi man atsibodo man stovėt ten surakintam atsijungiau o prisijungęs buvau jaile :(

Tai pasiūlymas.

Jei turi starų už žmonių nužudymą ir būni surakintas ir atsijungi -nesėstum į jailą .

P.S JEI TAI BŪTŲ TEISĖSAUGOS UŽDĖTI STARAI IR AR BŪTUM SU /BEGA ATSIJUNGŪS BUTUM JAILE.

Ir dar vienas pasiūlymas

Kai būna grobimai ir lieka pora sec visi daro /tpm šaudo mentus ir nušauni pora mentų gauni starus ir tave nušauna sėdi jailan.

Tai pasiūlymas

Kai būna grobimai ir gauni starų ir tave nužudo teisėsaugos žmogus nesėstum į jailą.

• Prieš 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Taip sakant jeigu immortal [mafiju/gauju] zonose kad ir turi stars tai galėtum atsijungti ir negauti jail per grobimus irgi tas pats kad šaudant mentus neitu bauda bei po grobimo jeigu netyčia nesusigaudei kad atgrobe bomba mentai ir pradėdi ibėges lest tai negaletu rakinti bent 5min ir bausti už

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ismok begt nuo teisesaugos, ir nereiks begt. db einat i tuos interjerus su starais ir sedit tipo o krw as ahujenas jau valanda begu, neesme kad tu valanda sedi interjere pasikavojes. durnas tavo pasiulymas, kaip ir tu pats.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Karolis_Almenis rašė:

ismok begt nuo teisesaugos, ir nereiks begt. db einat i tuos interjerus su starais ir sedit tipo o krw as ahujenas jau valanda begu, neesme kad tu valanda sedi interjere pasikavojes. durnas tavo pasiulymas, kaip ir tu pats.

What he said. Patys neįdomiausi bėgliai, kurie pašaudo, prieš spėjant teisėsaugininkui uždėti /bega padaro tpd į mafijos/gaujos zoną ir kimarina interjere. Dar jei nebūna SWAT ar FTB, tai net neiškrapštysi, o paskui "giriasi" į sms, kiek laiko nuo tavęs "išbėgau"... 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visiškai prieš šita idėja. Kaip sakoma jei bijai viloko neik į mišką. Tai jei bijai staru nešaudyk ir fsio :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vienu žodžiu pasakysiu, ką mano kolegos teisėsaugininkai pasakė trumpai drūtai neberašyk tokių šūdu. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 valandas(-ų), Luc_Ddose rašė:

What he said. Patys neįdomiausi bėgliai, kurie pašaudo, prieš spėjant teisėsaugininkui uždėti /bega padaro tpd į mafijos/gaujos zoną ir kimarina interjere. Dar jei nebūna SWAT ar FTB, tai net neiškrapštysi, o paskui "giriasi" į sms, kiek laiko nuo tavęs "išbėgau"... 

apie ta ir kalbu seniuk apie ta, taip gali ir 2h "begiot" :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...