Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Capo_Dealer

Arnas_Drift

Rekomenduoti pranešimai

Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Arnas_Drift
Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Free stars. Kuo ilgiau laiko surakinta, daro nesamones, pats mirsta, kad tik ilgiau buciau surakintas, nors prie manes kokius 3 kartus buvo. (Negaliu rasyt ftb ppk, nes esu FTB naloge, o jis ta zinodamas pridejo man free star, todel rasau cia, nes kiek zinau tssg blistai dedami ir uz FREE STAR :)))) 
Įrodymai: 


/info lentelė: 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Arnas_Drift rašė:

pats laikas skaityti išmokti

6e592c02628c9b5be7093b4431ae9933.png

ftb naloge, todel negaliu rasyt PAPEIKIMO. Siuo atveju zinodamas, kad esu ftb naloge, pridejai free star, uz kuriuos 100% neturetum visu irodymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Arnas_Drift rašė:

nekelsiu, nes neprivalau :p

Rašau ne į temą , bet ką tu pezi neprivalai , žmogui FTB nalogas yra , negali tau papeikimo parašyt , galvoji pripisi jam free starų ir toliau čia kaip ramus dirbsi? Capo turi pilną teisę rašyti skundą , jeigu jam neleidžiama nieko rašyti FTB papeikimų skiltyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Ignas_Danke rašė:

Rašau ne į temą , bet ką tu pezi neprivalai , žmogui FTB nalogas yra , negali tau papeikimo parašyt , galvoji pripisi jam free starų ir toliau čia kaip ramus dirbsi? Capo turi pilną teisę rašyti skundą , jeigu jam neleidžiama nieko rašyti FTB papeikimų skiltyje.

Jeigu lieps aukštesnio rango žmonės įkelti, įkelsiu. Šiuo momentu neprivalau įkelti, nes bet kokiu atveju pažeidžia teisėsaugos skundų taisykles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Arnas_Drift rašė:

Jeigu lieps aukštesnio rango žmonės įkelti, įkelsiu. Šiuo momentu neprivalau įkelti, nes bet kokiu atveju pažeidžia teisėsaugos skundų taisykles.

Tai pagal tave , tu gali jam dėti starus , nesamoningai elgtis ir likti nenubaustas? Nes jeigu taip tu galvoji , tai apsilankyk pas psichiatrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Ignas_Danke rašė:

Tai pagal tave , tu gali jam dėti starus , nesamoningai elgtis ir likti nenubaustas? Nes jeigu taip tu galvoji , tai apsilankyk pas psichiatrą.

Man patinka kaip tu esi priklausomas nuo žaidimo, kad kiši gyvenimą į jį. Ar aš kaltas, kad tu skaityti nemoki. Minėjau, jog jeigu aukštesnio rango žmonės: FTB valdžia ar administracija prašys įrodymų, pateksiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...