Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eitvys_Paulius

Kad galėtum keisti transporto priemonę.

Įdomu  

24 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikalinga serveryje, tai kad galėtum keisti transporto priemonę, o ne tik parduoti



Rekomenduoti pranešimai

prieš 11 valandas(-ų), Douglas_Costa rašė:

tau,shady,reiketu susimastyt ir sudu neberasinet, nes jau visus zajibal. jasna?

Nežinau apie kokį tu ,,shady“ kalbi, bet susimąstyk ir keisk savo žodynėlį, nes realybėje jaučiu esi gerutis, mažutis žmogutis, o šiame projekte esi ,,išdidusis Costa“ :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Gang_Wars rašė:

Nežinau apie kokį tu ,,shady“ kalbi, bet susimąstyk ir keisk savo žodynėlį, nes realybėje jaučiu esi gerutis, mažutis žmogutis, o šiame projekte esi ,,išdidusis Costa“ :D 

girdi simas piligrimas tu isibegek ir pisk su galva i siena xddd juodupes klounai su bratanu gedos nedarykit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As tai pritariu idejai, tikrai butu gerai, kad eitu kiestis namais ir masinom ir dar pvz su priemoka jai reikia. Bet tai galetu kainuot pvz po 1m ar daugiau is abieju zaideju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 58 minutes(-ių), Douglas_Costa rašė:

girdi simas piligrimas tu isibegek ir pisk su galva i siena xddd juodupes klounai su bratanu gedos nedarykit

Nenaudosiu čia necenzūrinės leksikos, nes ne tavo mados. Dėl visko galiu paaiškinti asmenine žinute, kas čia toks žaidžia ir pan. Mano vardas nėra Simas, aš esu Tadas, todėl geros dienos žmogau. Kaip ir minėjau - kieno forumas, parašyk asmeninę žinutę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...