Eiti į turinį
Naikon_Glitched

NBA 2019 Playoffs spėjimai bei diskusijos.

Rekomenduoti pranešimai

VyxP3OI.png

Sveiki, manau čia tikrai yra, kas domisi NBA tad visai būtų įdomu sužinoti jūsų playoff'ų spėjimus. Prie to pačio galima ir padiskutuot bei po finalų pažiūrėt, kas buvo tiksliausias :) 

Linkai, kur galima užsipildyt bracketus

https://www.nbabracketology.com

https://paspn.net/NBA/Playoffs/Bracket/

https://picks.nba.com/bracket-challenge

 

Mano spėjimai

 

wZb8HqS.png

Truputi apibendrinsiu, tai įdomiausios serijos bent jau pirmam rounde manau nusimato: Pacers prieš Celtics rytuose, bei Spurs prieš Nuggets vakaruose. Pacers pasirinkau labiau dėl subjektyvios nuomonės ir palaikymo, o ne sportinio principo :D O Spurs dėl patirties ir Popo. Finale pasirinkau ne GSW :o, nes jau norisi naujų vėju tad jei ne šiemet, tai kitais metais manau jau turėtų krist ir jie. O šiemet jei ir kas gali nugalėt GSW kai LeBrono PO nėra tai tik Greek Freak.

Labiausiai palaikau OKC, Pacers, Bucks.

Nusimato neblogi Playoffai ir tikiuosi su gera pabaigą (ne gsw laimėjimu :D)

Keliam savo bracketus apačioj ir diskutuojam :)

Let's go Pacers!

 

Redaguota , redagavo Naikon_Glitched
  • Patinka 2
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gaila, kad LAL jau kiek laiko neišeina į p.o., nes man LAL jau nežinau.. kaip sužinojau apie NBA taip ir buvo mėgstamiausias klubas, bet tikiuos, kad kitą sezoną lbj negaus kokios traumos, kad ir kaip jisai man nepatinka, bet čia šansas LAL ir vėl sužibėt. Tai vat.. kadangi LAL negaliu palaikyt tai antroj vietoj OKC man. Laikau špygas, kad tik išeitų į conf. finalsus, o jei stebuklas būtų, kad ir finalsuos būtų:D Šiaip tai nėra skirtumo realiai kas laimės, svarbu ne GSW, o jei ir laimės tai taip ar taip manau jau kitam sezone tikrai nebebus šitos žiauros komandos.

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 38 minutes(-ių), Deividas_Bayern rašė:

Gaila, kad LAL jau kiek laiko neišeina į p.o., nes man LAL jau nežinau.. kaip sužinojau apie NBA taip ir buvo mėgstamiausias klubas, bet tikiuos, kad kitą sezoną lbj negaus kokios traumos, kad ir kaip jisai man nepatinka, bet čia šansas LAL ir vėl sužibėt. Tai vat.. kadangi LAL negaliu palaikyt tai antroj vietoj OKC man. Laikau špygas, kad tik išeitų į conf. finalsus, o jei stebuklas būtų, kad ir finalsuos būtų:D Šiaip tai nėra skirtumo realiai kas laimės, svarbu ne GSW, o jei ir laimės tai taip ar taip manau jau kitam sezone tikrai nebebus šitos žiauros komandos.

Dėl LAL tai sutinku, gaila nematyt jų ir LeBrono PO, bet šiaip patys kalti, nes apsišiko prieš trade deadline'ą bandydami iškeist puse komandos į vieną žaidėja nesėkmingai :D Nu kitam sezone manau Lakersai turės papildomai prie LeBrono bent du all star lygio žaidėjus :34_rolling_eyes: Šiaip Lakers nelabai fanas esu, bet išvisų super starų tai LeBronas vistiek nr1 man :D O OKC tai jau paleido savo progą iškopt į NBA finalus galbūt ir laimėt, kai prieš GSW 2016 iš 3-1 į 3-4 :D Dėl GSW tai tikrai pritariu, gadina visą lygą. Kitam sezone jau turėtų ir KD ir Klay nebelikt komandoj, bent jau mano nuomone. 

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 30 minutes(-ių), Naikon_Glitched rašė:

Dėl LAL tai sutinku, gaila nematyt jų ir LeBrono PO, bet šiaip patys kalti, nes apsišiko prieš trade deadline'ą bandydami iškeist puse komandos į vieną žaidėja nesėkmingai :D Nu kitam sezone manau Lakersai turės papildomai prie LeBrono bent du all star lygio žaidėjus :34_rolling_eyes: Šiaip Lakers nelabai fanas esu, bet išvisų super starų tai LeBronas vistiek nr1 man :D O OKC tai jau paleido savo progą iškopt į NBA finalus galbūt ir laimėt, kai prieš GSW 2016 iš 3-1 į 3-4 :D Dėl GSW tai tikrai pritariu, gadina visą lygą. Kitam sezone jau turėtų ir KD ir Klay nebelikt komandoj, bent jau mano nuomone. 

Realiai labai norėjau, kad AD ateitų į LAL, nes vienas mėgstamiausių PF/C, bet meh.. tokius rising starsus atiduot irgi neprotinga.. Dėl OKC 2016 tai jo.. skaudžiai ten. Ingramo laukiu kito sezono pasirodymo.. labai didelį įspūdį padarė jisai man, labai primena KD

Redaguota , redagavo Deividas_Bayern
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

karoce brooklyn nets pataškys visus netiketai vsio davai.

Redaguota , redagavo Trx_Ernestas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

as gsw senai palaikau tai tikiu ir siais metais jais, btw ne visas komandas sekiau tai kai kur bsk random spejimai, o del winu irgi bbz dzin man jie svarbu kas iseina pamirsau pazymeti kas peacersai 4 3 iseis o ne 4 0 https://prnt.sc/nb7pih

Redaguota , redagavo Jim_Profaci
  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

http://prntscr.com/nb899c

 

Esu GSW fanas nuo Monte Elliso laikų,tad juos ir palaikau dabar, bet nemeluosiu, kad žiauriai nemėgstu KD. Finalas turėtu būt intriguojantis, nes pagaliau nebematysim LeBrono ir cavsu 5-us metus iš eilės. Gali būt netikėtumu su Nets`ais, Rocketai, bet jei ir eilinį kartą Curry gaus traumą ar suchokins, tai gali būt pamatysim ir Rocketus finale. Bucksai turėtu patekt į finalus, bet įdomu ar sugebės atlaikyt tokį spaudimą žaidžiant finale po tiek laiko.

 

SW PROFACI

 

STEVE_BOND EIK NAXUJ SU TUO SAVO PARAŠU INVALIDE

Redaguota , redagavo Jason_Capelli
  • Patinka 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Deividas_Bayern rašė:

Gaila, kad LAL jau kiek laiko neišeina į p.o., nes man LAL jau nežinau.. kaip sužinojau apie NBA taip ir buvo mėgstamiausias klubas, bet tikiuos, kad kitą sezoną lbj negaus kokios traumos, kad ir kaip jisai man nepatinka, bet čia šansas LAL ir vėl sužibėt. Tai vat.. kadangi LAL negaliu palaikyt tai antroj vietoj OKC man. Laikau špygas, kad tik išeitų į conf. finalsus, o jei stebuklas būtų, kad ir finalsuos būtų:D Šiaip tai nėra skirtumo realiai kas laimės, svarbu ne GSW, o jei ir laimės tai taip ar taip manau jau kitam sezone tikrai nebebus šitos žiauros komandos.

lebronas ejo i lal tik del SPACE JAM 2, jis nori but bilijonierius, o kas susija su irodinejimu krepsinyje nelabai jam rupi jau

 

O del temos - tikiuosi, jog hardenas/paul nepachokins siais metais ir gales rockets pasiimt titula, nes nematau kas juos daugiau sustabdyt galetu :) durantula nebenori but GSW tai neturi jis ten ir noro i tuos finalus zygiuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...